İstanbul Nikah Şekeri ve Hediyelik ve 2024 Fiyatları

(12 sonuç)

İstanbul
Düğün Firmaları
Nikah Şekeri ve Hediyelik
ÇEKÜL Vakfı
8

ÇEKÜL Vakfı

5.0
(3)
İstanbul, Beyoğlu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
TEMA Vakfı
25

TEMA Vakfı

5.0
(1)
İstanbul, Şişli
5başlangıç fiyatı
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı
11

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
14başlangıç fiyatı
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı
32

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

5.0
(16)
İstanbul, Şişli
9başlangıç fiyatı
Müstakbel Gelin
5

Müstakbel Gelin

5.0
(3)
İstanbul, Fatih
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Yeşeren Kalem
11

Yeşeren Kalem

5.0
(1)
İstanbul, Beşiktaş
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
HayKonfed
5

HayKonfed

5.0
(1)
İstanbul
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
TEGV
15

TEGV

5.0
(1)
İstanbul
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
WWF
4

WWF

5.0
(1)
İstanbul, Fatih
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
AÇEV
6

AÇEV

5.0
(1)
İstanbul
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nikah Şekeri Biz
86

Nikah Şekeri Biz

5.0
(3)
İstanbul, Bağcılar
1başlangıç fiyatı
Yedikule Hayvan Barınağı
8

Yedikule Hayvan Barınağı

5.0
(1)
İstanbul
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul nikah şekeri ve hediyelik eşya fiyatları seçilen modele göre değişmekle birlikte adet başına ortalama 5 TL'den başlıyor. Orijinal hediyelikler arasından kendi aşk hikayenizi yansıtan şekerleme, kurabiye, bitki, sukulent veya magnet gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Nikah hediyelikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul Nikah Şekeri ve Hediyelik Eşya Fiyatları

İstanbul hediyelik eşya ve nikah şekeri ürünlerinin fiyatları ortama 5 TL’den başlıyor. Her şey dahil fiyatları ise yaklaşık 10 TL civarında seyrediyor.

ürünlerin fiyatları belirlenirken; kullanılan malzeme, sipariş adedi ve işçilik gibi noktalar dikkate alınarak bir fiyatlandırma yapılıyor. Bu nedenle yüksek sayılarda yapılan alımlarda indirim yapılabiliyor.

İstanbul’da Nikah Şekeri ve Hediyelikleri Nereden Alınır?

Nikah şekeri ve hediyelik ürün alışverişlerinizde özellikle Eminönü civarında bulunan dükkanları tercih edebilirsiniz. Nikah şekeri ve hediyelik firmaları arasında Duru Atölye, Torax Design ve Tohumlu Kalem gibi firmalar yer alıyor. Anadolu Yakası’nda ise Mekece Davetiye ve Yade Nikah Fidanı gibi markalar öne çıkıyor.

Duru Atölye

Duru Atölye İstanbul Eminönü’nde yer alıyor. Firma, bünyesinde bulunan baskı ve lazer kesim makineler ile kişiye özel ürünler tasarlıyor.

Duru Atölye; taş, ahşap ve kütük magnet hediyelik satışı gerçekleştirebiliyor. Firmanın ürünleri arasında ayrıca mumluk ve tohum kalemi gibi tasarımlar da bulunuyor. 

Torax Design

İstanbul Bakırköy’de yer alan Torax Design, şık ürün tasarımlarıyla nikah şekeri denilince ilk akla gelen adresler arasında yer alıyor. Tasarladıkları nikah şekerleri, sade ve zarif modelleriyle müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

Firma tasarımlarında genellikle tüller ve çiçekler gibi şık detaylara yer veriyor. Zarif modelleri ve uygun fiyatları ile ünlenen firmanın, şehir dışı gönderimi de bulunuyor. 

Nikah Şekeri Biz

Modern tasarımlarıyla günümüz trendlere uyum sağlayabilen Nikah Şekeri Biz, yetenekli ve dinamik bir kadrodan oluşuyor. Bağcılar’da yer alan firma; nikah şekeri, taş magnet, hediyelik çikolata, sünnet şekeri gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Nikah hediyelikleri arasında, küçük şişe tasarımlarına, magnetlere ve mumluklara yer veren firma sunduğu modeller ile oldukça beğeniliyor. 

Yeşeren Kalem

İstanbul hediyelik eşya trendlerinde yükselişe geçen modellerden biri içinde tohumların yer aldığı kalemler olarak öne çıkıyor. Sürdürülebilirlik ve doğa dostu kullanım alışkanlıklarının yaygınlaşması vurgusuyla, konuklarınıza tohumlu kalem armağan etmek çok anlamı olabilir.

Hayaller Dükkanı

Hayaller Dükkanı, 2012 yılından beri hizmet veriyor. Firma bebek şekeri, nikah şekeri, sünnet hediyeliği gibi birçok kategoride hizmet sunuyor. Hayaller Dükkanı'nda her bütçeye ve zevke uygun hediyelik tasarımı bulunuyor. 

Yade Nikah Fidanı

Yade Nikah Fidanı, düğün ve davet organizasyonlarınıza özel birbirinden güzel fideler hazırlıyor. Bu fideler sizlere özel etiket tasarımları ve süslemeler ile ambalajlanarak ulaştırılıyor. özel günlerinizde misafirlerinize dağıttığınız fidanlar toprakla buluştuğunda, o günün anısına dikilmiş yıllarca sizinle büyüyen ağaçlarınız oluyor.

Nikah Hediyelikleri Önerileri

Son dönemlerde en çok tercih edilen hediyelik fikirleri arasında; küçük saksılarda sukulent bitkileri, fidan nikah hediyeleri, tohumlu kalemler, size özel tasarımlar olarak yapılan çeşitli magnetler, kurabiye ve cupcakeler bulunuyor. üzerine düşünülmüş ve sizi yansıtan bu hediyelerle sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

Günümüzde hediyelik fikirleri daha yaratıcı ve her şeyden önce kişileri yansıtan orijinal fikirler olarak karşımıza çıkıyor. özel tasarım hediyelik fikirleri ve çiftlere özel tasarlanmış ürünler de büyük beğeni topluyor.

Doğal Nikah Hediyelikleri

Nikahta dağıtılacak hediyeler arasında doğal seçenekler oldukça talep görüyor. Canlı bitkiler arasında en çok tercih edilen seçenek, küçük saksılarda sunulan sukulent türü bitkiler olarak öne çıkıyor.

Hediyelik fidanlar da yine ilgi gören alternatifler arasında yer alıyor. Misafirleriniz adına fidan bağışı yaparak adlarına düzenlenen belgeleri davette hediye olarak verebilir veya doğrudan misafirlerinize fidan hediye edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, yeşeren kalemleri de tercih edebilirsiniz.

Kurabiye & Cupcake

Söz, nişan ve düğün davetlerinde hediyelik olarak dağıtılmak üzere tasarlanan küçük kurabiyeler ve cupcakeler sıklıkla tercih ediliyor. Kişiye özel hazırlanan kurabiye, badem şekeri ve makaronlar damakta tatlı bir anı bırakıyor.

Her biri ayrı ayrı özenle hazırlanan bu hediyelikleri özel isim kartları ve fotoğraflarınızla da süsleyebilirsiniz.

Aynalı Nikah Hediyelikleri

Ayna nikah hediyelikleri başta kına organizasyonları olmak üzere pek çok davet türünde tercih ediliyor. Tasarımlarında isimlerin tamamı olabileceği gibi baş harfleri de kullanılabiliyor. Eşinizle birlikte en sevdiğiniz fotoğrafı ya da ortak şarkınızın sözlerini hediyeliğin üstüne bastırabilirsiniz.

İstanbul'un En İyi Nikah Salonları

Nikah hediyeliğinize karar verdiyseniz sizi İstanbul'un en güzel nikah salonları ile tanıştıralım! Belediyeye bağlı veya özel olarak kiralanabilen bu salonlardan ortalama 750 TL'den başlayan fiyatlarla nikah organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Kokteyl davetler için de oldukça elverişli olan salonlardan fotoğrafçı, organizasyon danışmalığı ve müzisyen temini gibi hizmetler de alabilirsiniz.

Bu yazımızda, İstanbul hediyelik ürün ve nikah şekeri firmalarının fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde inceledik. Nikah şekeri ve hediyeliği konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan bu firmalardan teklif al butonunu kullanarak, ücretsiz teklif alabilirsiniz. Sonsuz mutluluklar dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular