İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)
İzmir
Düğün Firmaları
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik
6
Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik
İzmir, Çiğli
2başlangıç fiyatı
Petek Şekerleme
6
Petek Şekerleme
İzmir, Konak
5başlangıç fiyatı
Nuer Tasarım
7
Nuer Tasarım
İzmir, Buca
2başlangıç fiyatı
Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik
8
Atölye Hayal
4
Atölye Hayal
İzmir, Karşıyaka
2başlangıç fiyatı
Torax Design
5
Torax Design
İzmir, Konak
8başlangıç fiyatı
Duru Atölye
7
Duru Atölye
İzmir, Konak
2başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir’de hediyelik ürün dendiğinde akla ilk olarak Kemeraltı, Alsancak, Karşıyaka ve Bornova geliyor. ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu bu yerler çiftlerden oldukça rağbet görüyor. İzmir nikah şekeri fiyatları adet üzerinden ortalama 2 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz modele göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Hediyelik modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir Nikah Şekeri & Hediyelik Fiyatları

İzmir nikah şekeri ve hediyelik fiyatları adet üzerinden ortalama olarak 2 - 3 TL arasında değişiyor. Bölgede en çok paket üzerinde isimlerin ve tarihlerin yer aldığı şekerler tercih ediliyor. Son dönemlerde hediyelik ürün olarak, isim ve tarih baskılı magnet ve minik şişeler oldukça revaçta. İzmir'in önde gelen nikah şekeri firmalarının fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Fiyatı*

Konsept Atölyesi

2 – 3 TL

Simba Tasarım

3 – 5 TL

Kemal Kutucu

2 TL

Otantik Nikah Şekerleri

2,5 – 3 TL

İmren Nikah Şekerleri

2 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Konsept Atölyesi

Konsept Atölyesi, organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz markalar arasında yer alıyor. Firma Karşıyaka bölgesinde bulunuyor. Kokulu taş, çikolata, lavanta kesesi ve sabun gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Firmanın şehir dışına gönderim hizmeti de mevcut.

Konsept Atölyesi'nde hediyelik fiyatları adet başına ortalama 2 - 3 TL'den başlıyor.

Simba Tasarım

Simba Tasarım İzmir Karşıyaka’nın en iyi nikah şekeri ve hediyelik ürün satan firmaları arasında yer alıyor. Simba Tasarım düğün, nikah, sünnet gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz çikolata, kokulu taş, lavanta kesesi, mumluk, sabun gibi ürünleri üretebiliyor. Ayrıca şehir dışına gönderim ve kişiye özel tasarım hizmetleri de bulunuyor.

Simba'da hediyelik ve nikah şekeri fiyatları seçtiğiniz modele göre değişmekte birlikte ortalama 3 - 5 TL'den başlıyor.

Elit Nikah Şekerleri

Bornova’da yer alan Elit Nikah Şekerleri; lavanta kesesi, magnet, biblo, minik çerçeve, gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Firma, Bornova’dan birçok noktaya; sünnet, mevlüt, nişan organizasyonları için ürün gönderimi yapıyor. Ayrıca, kişiye özel tasarım ürünlerin de satışını gerçekleştiriyor.

Firmanın nikah hediyeliği fiyatları adet üzerinden hesaplanıyor. 2 - 3 TL'den başlayan cazip seçenekler sunuluyor.

Konak & Kemeraltı Nikah Şekerleri Fiyatları

Kemeraltı’nda nikah şekeri fiyatları ortalama olarak 2 - 3 TL aralığında değişiyor. Bölgede nişan, sünnet ve mevlüt organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz çok sayıda hediyelik ürün çeşidi bulunuyor. Kemal Kutucu, Mügeden, Petek, Eyüp, Duru Atölye, Otantik Nikah Şekerleri ve İmren Nikah Şekerleri, Kemeraltı’nda yaygın olarak tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

Kemal Kutucu

Kemal Kutucu, Kemeraltı’nda nikah şekeri denilince ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın şehir dışı gönderim hizmeti bulunuyor. Deniz yıldızı, kuş ve kalp figürü gibi çok sayıda nikah şekeri çeşidini çiftlere sunan Kemal Kutucu, ayrıca; nişan, düğün ve bebek doğumu hediyelikleri için de çeşitli modellere sahip.

Kemal Kutucu'da nikah hediyeliği adet fiyatları 2,5 TL'den başlıyor.

Otantik Nikah Şekerleri

Otantik Nikah Şekerleri, Kemeraltı’nda hizmet veren nikah hediyeliği firmalarında arasında yer alıyor. Trendleri yakından takip eden firma; kolonya ve sabun şişeleri, minik şeker kavanozları, kokulu taş, lavanta kesesi gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Firma, hazır ve kişiye özel tasarımları çiftlerin beğenisine sunuyor. 2,5 - 3 TL arasında değişen uygun fiyatları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

İmren Nikah Şekerleri

Kemeraltı’nda bulunan İmren Nikah Şekerleri, ürün çeşitliliği ile beğeni topluyor. Firmanın sunduğu ürünler; porselen, cam, metal ve deniz ürünleri olarak ana başlıklara ayrılıyor. Akıllarda kalacak güzel hediyeler ve ağızları tatlandıracak şekerlemeler için İmren Nikah Şekerleri ile iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Nikah Şekerleri ve Hediyelikleri Modelleri

İzmir hediyelik ürün trendleri arasında; mum, sabun, kokulu taş, şeker ve magnet bulunuyor. Bu ürünler hem kalıcı olması hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Her dönem popülerliğini koruyan bu ürünlerin dışında, son dönemlerde sukulent ve diğer canlı bitkiler de hediyelik ürün kategorisinde oldukça ilgi görüyor.

Sukulent Nikah Hediyelikleri

Sukulent nikah hediyelikleri son yıllarda misafirlerine kalıcı bir hediye sunmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Pek çok çeşidi ile göze hitap eden minik modeller oldukça seviliyor. Sukulentler, saksı içinde hediye ediliyor. Bu hediyelik ürün, sadece düğünlerde değil; sünnet, nişan, mevlüt ve bebek doğumu hediyeleri için de tercih ediliyor.

Organizasyonlara Göre Hediyelikler

Bebek mevlüdü, sünnet, nişan, düğün ve nikah hediyeleri birbirinden farklıdır. Nikah törenlerinde genellikle nikah şekeri tercih edilirken, bebek doğumlarında genellikle bebek figürlü küçük biblolar tercih ediliyor.

Düğün organizasyonlarında ise genellikle magnet ve mum gibi ürünler tercih ediliyor. Bu hediyelik ürünler, organizasyonun çeşidine ve ifade ettiği anlama göre farklılık gösterebiliyor. Kına gecelerinde hediyelik olarak oje ve ruj bile tercih edilebiliyor. Mevlit şekeri, kolonya ve gül suyu şişeleri sünnet düğünü etkinliklerinde dağıtılabiliyor.

Bebek Hediyelikleri İzmir

İzmir'de bebek doğumu hediyeliği olarak sıklıkla küçük biblolar, küçük kutularda çikolatalar ve havlular tercih ediliyor. Ebeveynler genellikle bebeklerin cinsiyetine göre pembe ya da mavi olarak tasarlanan ürünleri seçiyor. Bebek hediyeliği olarak çikolatanın yanı sıra, magnet ve fidan gibi uzun ömürlü hediyelikler de oldukça ilgi görüyor.

İzmir Mevlüt Hediyelikleri

İzmir’de mevlüt hediyeliği olarak en tercih edilen ürünler; minik şişelerde kolonya, çikolata, ve lavanta kesesi olarak öne çıkıyor. Bu ürünler uygun fiyat seçenekleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca mevlüt organizasyonlarınız için, özel tasarım hediyeler de tercih edebilirsiniz.

Sünnet Hediyelikleri İzmir

Nazar boncuklu figürler, anahtarlıklar, kokulu taşlar, minik kavanozlar içinde yer alan şekerler İzmir’de sünnet hediyeliği olarak sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünleri dilerseniz oğlunuzun ismine özel hazırlatabilir, dilerseniz hazır modelleri tercih edebilirsiniz.

İzmir'in En İyi Nikah Salonları

İzmir'de belediyeye bağlı ve özel olarak hizmet veren pek çok nikah salonu bulunuyor. Nikah salonları talebinize göre kokteyl davetler de hazırlayabiliyor. Belediyeye bağlı hizmet veren salonlarda nikah salonu kiralama fiyatları ortalama 250 TL'den başlıyor. özel salonların fiyatları ise 500 - 750 TL civarında seyrediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir nikah şekeri ve hediyelik hizmeti veren firmalar hakkında çiftlerin merak ettiği her şeyi burada bulabilirsiniz.

İzmir'in En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Yapan Firmaları

Nikahınıza gelecek davetliler için nikah şekeri ve hediyelik hizmeti için belirli firmalarla anlaşabilirsiniz. Otantik Nikah Şekerleri, İmren Nikah Şekerleri ve Elit Nikah Şekerleri İzmir'deki en iyi firmalar çiftlerin beklentilerini karşılıyor.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları Ne Kadar?

İzmir'deki firmalardan nikah şekeri ve hediyelik hizmet fiyatları hem paket sistemde hem de adet üzerinden hesaplanabiliyor. Nikah şekeri ve hediyelik adet fiyatları 5 - 7 TL arasında değişiyor.

Bu yazımızda İzmir’de en çok tercih edilen nikah şekerlerini ve hediyelik eşyaları sizler için inceledik. Konu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımız iletişime geçerek bütçenize uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!