Anadolu Yakası Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(47 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Anadolu Yakası
Kalamış Paysage
27

Kalamış Paysage

5.0
(5)
İstanbul, Kadıköy
400kapasite
2000başlangıç fiyatı
Nanna Restaurant
23

Nanna Restaurant

4.9
(14)
İstanbul, Maltepe
500kapasite
1500başlangıç fiyatı
Mihrabat Korusu
6

Mihrabat Korusu

İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
700başlangıç fiyatı
Hacegan
9

Hacegan

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Villa Bosphorus Beylerbeyi
5

Villa Bosphorus Beylerbeyi

5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hacıbaşar VIP Salon
7

Hacıbaşar VIP Salon

İstanbul, Ataşehir
300kapasite
80başlangıç fiyatı
Vaniköy Cafe & Restaurant
13

Vaniköy Cafe & Restaurant

İstanbul, Üsküdar
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Kanaat Lokantası
9

Kanaat Lokantası

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Teos Kınalıada
7

Teos Kınalıada

5.0
(1)
İstanbul, Adalar
300kapasite
150başlangıç fiyatı
Filizler Köftecisi
5

Filizler Köftecisi

5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Alaçatı Balıkçısı 34,5
8

Alaçatı Balıkçısı 34,5

İstanbul, Ataşehir
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Gülistan Sofrası
7

Gülistan Sofrası

5.0
(3)
İstanbul, Pendik
400kapasite
30başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında pek çok şık ve kaliteli yer bulunuyor. Mekanlar, açık ve kapalı davet alanlarına sahip olarak sizlere her mevsim konfor sağlıyor. Hizmet çeşitleri ve olanakları ile nikah töreniniz ardından sevdiklerinizle eğlence dolu keyifli anlar geçirmenize vesile oluyor. Anadolu Yakası'nda bulunan mekanlar arasında belirlenen fiyatlar ise her bütçeye hitap edecek çeşitlikte oluyor. Kişi başı eğlence fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Anadolu Yakası'nda Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

İstanbul'da yer alan ve nikah sonrası yemek organizasyonu veren mekanlara bakıldığında aralarında en şık ve en avantajlı mekanlar Anadolu Yakası'nda ön plana çıkıyor. Birbirinden leziz yemek menüleri ile dillerde unutulmaz tatlar bırakarak keyif dolu anlar yaşamanıza olanak sağlıyor. Alkollü - alkolsüz kokteyl seçeneklerinde de dilediğiniz menüleri tercih edebilirsiniz. Mekanların nikah sonrası yemek fiyatları ise 30 TL'den başlayarak 150 TL'ye kadar uzanıyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Enorme Jardin

70 TL

70 TL

Teos Kınalıada

100 TL

150 TL

Kıyı Oba Restaurant

30 TL

50 TL

Filizler Köftecisi

80 TL

100 TL

İstanbul Yelken Kulübü

100 TL

150 TL

Sandzak Balkan Mutfağı

80 TL

100 TL

Vesta Restaurant

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Enorme Jardin

Enorme Jardin, Beykoz ilçesinde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında şıklığıyla ön plana çıkıyor. Geniş kır bahçesiyle 1.000 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Aynı zamanda 1.000 kişi kapasiteli kapalı davet alanına sahip. Şehrin dışında, kalabalıktan uzak ve ferah bir mekan olma özelliğini koruyor.

Organizasyon danışmanlığı hizmeti ile alınan mekanın hizmet kalitesi artıyor. Organizasyonunuz çeşitli çiçek, supla, şamdan gibi detaylarla süslenip şıklık içinde hazırlanıyor. Hiçbir hataya yer vermeden profesyonel şekilde idame ettirilen yemek organizasyonunuz, naif müzikler ile de taçlandırılıyor.

Kırmızı ve beyaz et menülerinden oluşan yemek menülerinden dilerseniz tadarak seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında leziz kokteyl menüleri de mevcut. Gecenin ilerleyen saatlerinde tüm sevdiklerinizle eğlence dolu vakit geçirmeniz için after party alanı sunuluyor. Mekanın nikah sonrası yemek fiyatları ise 70 TL'den başlayarak 120 TL'ye kadar farklılık gösterebiliyor.

Teos Kınalıada

İstanbul Adalar'da mükemmel bir nikah sonrası yemek organizasyonu yapabileceğiniz mekan olarak karşınıza Teos Kınalıada çıkıyor. Anadolu Yakası bölgesinde yıllardır kusursuzca hizmetini sürdüren mekanda aradığınız her çeşit hizmet olanağı bulunuyor. Burada eşsiz deniz manzarasında konuklarınızla lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken keyif dolu anlar yaşanabiliyor.

Açık ve kapalı iki davet alanına sahip. Buralarda 200 - 300 kişilik geniş organizasyonlar verilebiliyor. Masa ve mekan süslemeleri ile sizlere özel konseptler oluşturuluyor. çiçekler, supla ve şamdanlar, dekoratif objeler şık şekilde yerleştiriliyor. Etkinlik sorumluları ise organizasyon boyunca sizlerle oluyor. Dilerseniz mekan dışından organizasyon ekibi de getirilebiliyor.

Lezzetli menüler eşliğinde sizlere özel tarifler de oluşturuluyor. Yemek menülerinde geleneksel ve modern lezzetler damaklarınızda yer ediniyor. Dilerseniz alkollü - alkolsüz kokteyl menülerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca her konuğunuz için de özel menüler hazırlanabiliyor. Mekan için belirlenen nikah sonrası eğlence fiyatları ise 100 - 200 TL aralığında sizlere sunuluyor.

Kıyı Oba Restaurant

İstanbul Anadolu Yakası nikah sonrası yemek organizasyonuna ev sahipliği yapan mekanlar arasında konforuyla göz boyayan Kıyı Oba Restaurant, Maltepe ilçesi konumunda bulunuyor. çeşitli süslemeler ve tasarımlar ile şıklık katılan mekanda lezzetli yemekler ve kokteyller eşliğinde organizasyonunuzu kusursuzca vermeniz mümkün hale geliyor.

Kır bahçesi alanında 200 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip. Deneyimli ekibiyle yıllarıdır memnuniyet dolu hizmetlerini sürdürüyor. Profesyonel mutfak ekibi ile çalışarak, damak tadınıza uygun seçeceğiniz çeşitli alternatif menüler oluşturuluyor. Dilerseniz organizasyon öncesinde menüde değişikliğe gidilebiliyor.

Hava şartları her ne olursa olsun ısıtma sistemleri, klima ve jeneratör ile sizlere konfor sağlanıyor. Aynı zamanda mekan içinde orkestra hizmetine de sahip olunuyor. Bu mekanda kişi başı davet fiyatları 30 TL'den başlıyor. Hizmet çeşitliliğine göre 80 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Filizler Köftecisi

Filizler Köftecisi, İstanbul Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında eşsiz manzarasıyla fark yaratıyor. üsküdar ilçesinde denize karşı lezzetli menülerini sizlere ikram ediyor. Menüler arasında a la carte, fix menü ve standart menüleri bulunuyor. Damaklarda tadı silinmeyecek balkon köftelerini, beyaz et menülerini ve özel ikramlıkları menülerinize dahil edebiliyor.

Menü tadımı yanında menü belirlemeyi de gerçekleştirme fırsatınız oluyor. Aynı zamanda minik konuklarınıza özel çocuk menüleri de hazırlanabiliyor. Menülerin yanı sıra ek hizmetler de sizlerle oluyor. Gece saatlerine kadar müzik sürdürülerek eğlenceli anlar yaşanabiliyor. Dilerseniz dışarıdan müzik orkestra ekibi ve organizasyon ekibi de temin edilebiliyor.

Açık ve kapalı davet alanlarında 100 - 200 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Aynı zamanda otopark hizmeti ile araçlarınızı rahatça park etmeniz sağlanıyor. Kız kulesine karşı nikah sonrası şahane bir yemek organizasyonu profesyonel ekiplerle birlikte mümkün oluyor. Mekanın fiyatları ise kişi başı 80 - 100 TL aralığında belirleniyor.

İstanbul Yelken Kulübü

İstanbul Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında Kadıköy ilçesinde yer alan İstanbul Yelken Kulübü, kusursuz organizasyonlara imza atıyor. Geniş açık ve kapalı davet alanında organizasyon düzenleme imkanı sunuyor. Açık alanda 750 kişiye kadar, kapalı alanda 500 kişiye, havuz başında ise dilerseniz 450 kişiye kadar yemek organizasyonlar verilebiliyor.

Aynı zamanda her konuğunuza olanak sunabilen büyük otoparka da sahip oluyor. Organizasyonlarınıza özel menü seçenekleri de yer alıyor. Beyaz et ve kırmızı et çeşitlerinden leziz menüler ortaya koyuluyor. Kokteyl menülerinde ise alkollü - alkolsüz çeşitler mevcut. Nikah sonrası yemek organizasyonunuzu eğlenceli kılmak için dilerseniz dışarıdan orkestra ve DJ ekibi de getirilebiliyor.

Sizlerin özelinde konseptler oluşturularak hazırlanan mekan süslemeleri ile mekana şıklık katılıyor. Bu şık mekanda özel fotoğraf köşeleri de oluşturuluyor. Pek çok çeşitli olanağa sahip olarak kusursuz bir organizasyon vadediyor. Fiyatları ise kokteyl menülerinde 100 -150 TL, yemekli menülerde ise 150 - 200 TL arasında sizlere sunuluyor.

Sandzak Balkan Mutfağı

Sandzak Balkan Mutfağı, Tuzla ilçesinde yıllardır tarihi mekanında nikah sonrası yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Mekan içini belirlediğiniz temalarda şamdanlar, supla ve çiçekler ile özenle hazırlıyor. Deneyimli ekipler ile çalışılarak sizlere kusursuz hizmetler sunuluyor.

Açık ve kapalı iki davet alanı sunarak, buralarda 200 kişiye kadar keyifli organizasyonlar veriyor. Organizasyon firması ve catering hizmetini dışarıdan temin ederek istekleriniz doğrultusunda şahane bir organizasyon elde edebilirsiniz. Bunun yanında mekanda lezzetli menüler de sizlerle oluyor.

Aşçı ekibinin hazırladığı özel menüler arasında beyaz et ve kırmızı et menüleri mevcut. Dilerseniz sadece kokteyl menüleri de tercih edilebiliyor. Yemek organizasyonu ardından ise konuklarınızla eğlence dolu anlar için after party hizmeti alınabiliyor. Mekanın nikah sonrası eğlence fiyatları kişi başı 80 - 100 TL aralığında değişiyor.

Vesta Restaurant

İstanbul Kartal ilçesinde, Anadolu Yakası'nın gözde mekanı olan Vesta Restaurant, nikah sonrası yemek organizasyonlarında sıkça tercih ediliyor. 750 kişilik kapasitesiyle kapalı davet alanlarında konuklarınıza konfor dolu hizmet sağlıyor. Doğaya karşı deniz manzarası ile görsel olarak da oldukça ferah bir mekan oluyor.

Yapay çiçek süslemeler, şamdanlar ve dekoratif süsler ile mekan içerisi sizlere özel olarak hazırlanıyor. Organizasyon danışmanlığı alarak da nikah sonrası yemek organizasyonunuzu eşsiz kılabilirsiniz. Menü çeşitleri arasında yemek ve kokteyl menülerinden tercih yapılabiliyor.

İsteğinize göre alkol servisi mevcut. Yemek menülerinde ise et menülerin yanında doğal sebzelerle yapılan özel menüler de sıklıkla tercih ediliyor. Sizler için hazırlanan kusursuz menü seçenekleri ile eşsiz bir manzarada nikah sonrası yemek organizasyonu vermek ise 100 - 150 TL aralığında fiyatı barındırıyor.

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Orkestrası

Düğün orkestra ve DJ ekipleri eğlence için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İstanbul'da Anadolu Yakası mevkiinde yer alan orkestra ekipleri de en iyiler arasında yer alıyor. Sizlere nikah sonrası yemek organizasyonlarınızda keyifle konuk oluyor.

Canlı müzik ve sahne performansları yanında profesyonel şekilde hizmet vermeleriyle tanınıyor. Son teknoloji ses, sahne ve ışık ekipmanlarıyla ise sizlere eğlence dolu anlar yaşatıyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan düğün orkestra ve DJ ekipleri arasında başarılarıyla tanınan pek çok ekip bulunuyor. Bunlardan Patron Orkestrası Ataşehir mevkiinde yer alarak, hizmet çeşitlerini başlangıç olarak 3.000 TL'den başlatırken, her şey dahil fiyatını 5.000 TL'ye kadar belirliyor. Kadıköy'de yer alan Up Organizasyon ise 1.000 - 2.000 TL aralığında fiyatları sunuyor.

Sizler de nikah sonrasında sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmeyi dilerseniz Anadolu Yakası'nda yer alan mekanlar sizlere çok uygun olabiliyor. Aralarında uygun fiyat avantajına ve pek çok kaliteli hizmet olanağına sahip olan mekanlardan sizlere en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ise tek yapmanız gereken "ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmak oluyor.