Ataşehir Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(40 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Anadolu Yakası
Ataşehir
Plus Hotel Bostancı
36

Plus Hotel Bostancı

İstanbul, Ataşehir
200kapasite
500başlangıç fiyatı
Alaçatı Balıkçısı 34,5
8

Alaçatı Balıkçısı 34,5

İstanbul, Ataşehir
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Ata Balık Restaurant
8

Ata Balık Restaurant

İstanbul, Ataşehir
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Adanalı Hasan Kolcuoğlu / Mozaik Çarşı
10

Adanalı Hasan Kolcuoğlu / Mozaik Çarşı

İstanbul, Ataşehir
625kapasite
500başlangıç fiyatı
İbrahim Şef
13

İbrahim Şef

İstanbul, Ataşehir
75kapasite
500başlangıç fiyatı
Sapa İstanbul Restoran
15

Sapa İstanbul Restoran

İstanbul, Ataşehir
75kapasite
1000başlangıç fiyatı
Volkan Arpacı Restaurant
15

Volkan Arpacı Restaurant

İstanbul, Ataşehir
350kapasite
1000başlangıç fiyatı
Ataşehir Develi
7

Ataşehir Develi

İstanbul, Ataşehir
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Ataşehir Erzurum Cağ Kebap
7

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap

İstanbul, Ataşehir
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Hacı Ali Ocakbaşı
10

Hacı Ali Ocakbaşı

İstanbul, Ataşehir
1500başlangıç fiyatı
The Muhtar
20

The Muhtar

İstanbul, Ataşehir
300kapasite
500başlangıç fiyatı
Lucina Restaurant
9

Lucina Restaurant

İstanbul, Ataşehir
75kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Ataşehir nikah sonrası yemek mekanları, sundukları eşsiz menüler ile çiftlerden tam puan alıyor. Türk ve dünya mutfağından lezzetleri bir arada bulunduran mekanlarda kalabalık veya butik etkinlikler düzenlenebiliyor. Ataşehir nikahtan sonra eğlence mekanlarının fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor. Mekanların özelliklerini öğrenmek ve detaylı fiyat bilgisi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ataşehir Nikah Sonrası Yemek Mekanları & Fiyatları

Nikah sonrası yemek fiyatları, mekanların sundukları menü çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Yemekli menüler dışında kokteyl menülerden yana tercih yapabilme şansınız da bulunuyor.

Nikah sonrası eğlence mekanlarında canlı müzik veya müzik grubu temini de sağlanıyor. Yemek fiyatları ortalama kişi başı 50-150 TL aralığında yer alırken, bu fiyatlar sunulan hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

Ataşehir'in en çok tercih edilen nikahtan sonra eğlence mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Benjamin Terrace

80 TL

100 TL

Pasco Event

80 TL

150 TL

Ataşehir Mey

50 TL

100 TL

Muamma

80 TL

200 TL

Nakibey Döner

30 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Benjamin Terrace

Farklı davetlere ev sahipliği yapması ve yüksek memnuniyet sağlaması ile öne çıkan Benjamin Terrace, nikahınız sonrasında harika bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Mekan, sizlere ve konuklarınıza özel ilgisini sunarak karşılama kokteyli ve hostes hizmeti sunuyor. Mekanın sahip olduğu teras muhteşem bir şehir manzarasına bakıyor. Mekanda 100 kişiye kadar davet ağırlanabiliyor.

Mekanın usta aşçıları tarafından hazırlana enfes menüler beğeninize sunuluyor. Nikah sonrası yemeği için damak zevkinize uygun harika menüler oluşturuluyor. Yemeğiniz süresince keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşayabilmeniz için DJ ve orkestra temin edebilme imkanı bulunuyor. Mevsim koşullarından etkilenmemeniz amacıyla klima ve ısıtma sistemleri sağlanıyor. Benjamin Terrace'da nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 80 - 100 TL aralığında seyrediyor.

Pasco Event

Oldukça sıcak ortamıyla sizleri karşılayan Pasco Event, nikah sonrası eğlencenizde sizlere eşlik ediyor. Hazırladığı muhteşem menüler ile keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Ayrı olarak çocuklara özel ve vejetaryen menüler de hazırlanabiliyor.

Şık atmosferiyle beğenilen mekanda 100 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekanın ayrıca 150 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 80 - 150 TL arasında değişiyor.

Ataşehir Mey

çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alan Ataşehir Mey, oldukça cazip olanaklar sunuyor. Bölgede en sevilen meyhanelerin başında gelen mekan, sunduğu enfes menülerin yanında meze seçenekleri ile de beğeni topluyor. Catering hizmeti dahilinde menü tadımı yapabilme ve menüde değişiklik talep edebilme imkanınız bulunuyor. Bu sayede alacağınız hizmetlerin hepsi istekleriniz dahilinde gerçekleşmiş oluyor.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salonunda 100 kişiye kadar konuk ağırlanıyor. Sevdikleriniz ve ailenizle nikah sonrası eğlenmenizi sağlayan mekan, keyifli dakikalar geçirmenizi garanti ediyor. Mekanın otantik ve kendine has bir atmosferi bulunuyor. Bu sayede anılarınızda özel bir yere sahip olacağı kesin. Ataşehir Mey'de nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

Muamma

Şık ve oldukça modern atmosferiyle dikkat çeken Muamma, nikah sonrası yemek davetinizde sizlere eşlik etmekten keyif duyuyor. İstanbul'da nikah sonrası yemeği için ilk düşünülen mekanlardan biri olma gibi bir özelliği bulunuyor. Mekanın yüksek tavanlı bir kapalı alanı bulunuyor ve burada 250 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekan ayrıca after party alanı olarak da hizmet veriyor.

Bünyesinde bulunan şeflerin sizlere özel olarak hazırladığı menü seçenekleri içerisinde temel olarak kırmızı et, beyaz et, deniz ürünleri menüleri yer alıyor. İsteğiniz dahilinde sunulabilen özel menüler arasında vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuk menüleri bulunuyor. Böylece tüm davetlilerinizin mutlu edilmesi sağlanıyor. Mekanın iç tasarımında canlı renklerden yararlanılıyor. Muamma'da nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 80 - 200 TL aralığında bulunuyor.

Nakibey Döner

Nezih ortamıyla beğeni toplayan Nakibey Döner, hayatınızın en değerli gününde sizleri yalnız bırakmıyorr. Sunduğu lezzetlere oldukça güvenen mekan, kaliteli ürünler kullanıyor ve bünyesinde usta aşçılar bulunduruyor.

özenle hazırlanan enfes menüler damak tadınıza uygun lezzetleri barındırıyor. Misafirperver çalışanları ile gönlünüzü fethedecek olan mekan, 100 konuk ağırlayabilen kapalı alana sahip bulunuyor. Mekanın nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 30-100 TL aralığından başlıyor.

En Popüler İstanbul After Party Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası'nda hizmet alabileceğiniz harika after party mekanları bulunuyor. Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bu mekanlar çok kaliteli olanaklar sunuyor. Kadıköy'de bulunan More & More Kuşdili, keyifli vakit geçirmenizi garanti ediyor ve kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Bir diğer sevilen mekan olan Fasıl Restaurant ise kişi başı 50 - 80 TL'den başlayan seçenekler sunuyor.

Mekanların fiyatları menü seçimlerine göre değişebiliyor. Alkollü menüler, standart menülere göre biraz daha yüksek aralıklarda seyrediyor. Canlı müzik, fasıl ve dj performansları ile unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

İstanbul Ataşehir nikah sonrası yemek mekanları, hayatınızın bu değerli gününde sizleri yalnız bırakmıyor. Her bir mekan kendine özgü özellikler ve hizmetler barındırıyor. Eğlence imkanları da sunarak gönlünüzü fethetmeyi başarıyor. Nikah sonrası yemek mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.