Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

5 sonuç
İzmir
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Balçova
Körfez Restaurant

Körfez Restaurant

5.0 (2)
İzmir, Balçova
Nobili Park

Nobili Park

İzmir, Balçova
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tuval Restaurant

Tuval Restaurant

İzmir, Balçova
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Dut Dibi

Dut Dibi

İzmir, Balçova
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aqua Marin

Aqua Marin

4.9 (37)
İzmir, Balçova
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Balçova nikah sonrası yemek mekanları, kaliteli hizmetleriyle, geniş kapasiteleriyle ve uygun fiyatlarıyla birlikte sizlere ev sahipliği yapıyor. Mekanlar, hem açık hem de kapalı davet alanlarına sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan çeşitli menü alternatifleriyle ilgi çekiyor. Balçova'daki nikah sonrası yemek mekanlarında davet fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Balçova Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

İzmir Balçova'da nikah sonrası yemek mekanları, hem kokteylli menüler hem de yemekli menüleri içeriyor. Usta şefler tarafından hazırlanan eşsiz yemekler sizlere sunuluyor. Geniş menü seçeneklerine sahip olmasıyla da avantaj yakalıyor. Nikah sonrası yemek davetiniz için seçtiğiniz güne ve menüye göre fiyatta değişiklikler oluşabiliyor. Ortalama nikah sonrası yemek fiyatları 30 - 150 TL arasında değişiyor.

Nikah sonrası yemek mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Erik Dalı Restoran 50 TL 100 TL
Veli Usta Restaurant 50 TL 150 TL
Kocaman'ın Yeri 30 TL 50 TL
Marquez Event 130 TL 150 TL
Aqua Marin 80 TL 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Erik Dalı Restoran

İzmir Balçova'da yer alan Erik Dalı Restoran, nikah sonrası yemek mekanları arasında oldukça popüler. Açık ve kapalı alana sahip olan mekan, 500 kişilik kapasiteye kadar çıkıyor. Yeşilin her tonunun bulunduğu mekanda, sahip olduğu harika manzaranın eşliğinde sevdiklerinizle nikah sonrası eğlencenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Deneyimli şeflerle çalışan mekan, her damak zevkine uyan çeşitli yemek seçenekleri sunuyor. Doğa manzarasında sevdiklerinizle hoş sohbetin içine dalmışken, bir yandan da leziz yemeklerin tadına varabilirsiniz.

Erik Dalı Restoran'da, nikah sonrası yemek davetleri için seçtiğiniz güne göre fiyatlarda değişiklik oluyor. Kişi başı fiyatları hafta içi 50 TL'den başlarken, hafta sonu 100 TL'den başlıyor.

Veli Usta Restaurant

Deniz kenarında yer almasıyla ilgi gören mekan, kaliteli hizmetiyle birlikte sizlere ev sahipliği yapıyor. Balık ve mezeleriyle ünlü olan Veli Usta Restaurant, birçok farklı lezzeti de sizlerle buluşturuyor. Ayrıca alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de yer alıyor. Nikah sonrası eğlence davetinizden önce menü tadımı yapabilir ve dilerseniz menüde değişikliğe gidebilirsiniz.

Sizler sevdiklerinizle eşsiz lezzetlerin tadını çıkartırken, gece boyunca arka fonda hoş müzikler çalıyor. Davetiniz için harika bir atmosfer yaratılıyor. Nikah sonrası yemek davetiniz için fiyatlar seçilen güne ve menüye göre değişiklik gösteriyor. Kişi başı davet fiyatları hafta içi 50 - 80 TL arasında değişiyor. Hafta sonu ise 100 - 150 TL arasında değişiklik görülüyor.

Kocaman'ın Yeri

Bahçe ve doğa manzarasıyla büyüleyen Kocaman'ın Yeri, açık ve kapalı davet alanlarıyla birlikte sizlere kapılarını açıyor. Kaliteli hizmetiyle ve profesyonel ekibiyle birlikte harika işlere imza atan mekan, nikah sonrası eğlence mekanları arasında da oldukça ilgi görüyor.

Mekan, davetinizden önce menü tadımı yapabilme imkanını sizlere tanıyor. Dilerseniz de menüde değişiklik yapılıyor. Sizlerin isteklerine göre davetiniz tasarlanıyor. Mekan, müşteri memnuniyetine oldukça ilgi gösteriyor.

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mekan, sadece yemek servisi sunuyor. Nikah sonrası yemek fiyatları hafta içi 30 - 50 TL arasında değişiyor. Hafta sonu ise fiyatlar 50 TL'den başlıyor.

Marquez Event

Kır bahçesiyle ve eşsiz doğa manzarasıyla mest eden Marquez Event, barındırdığı birçok olanakla birlikte sizlere kapılarını açıyor. Evlenecek çiftler arasında oldukça tercih edilen mekan, nikah sonrası yemek mekanları arasında da popüler.

Nikah sonrası eğlence davetiniz için her detay düşünülüyor. Organizasyon firmasıyla çalışılarak planlanıyor. Davetinizin kusursuz olması ve memnun ayrılmanız sağlanıyor. Yemekli menülerinin dışında düğün pastasına da yer veriliyor.

Marquez Event'da nikah sonrası yemek davetleriniz için fiyatlar seçtiğiniz güne göre değişiklik gösteriyor. Kişi başı davet fiyatları hafta içi 130 TL'den başlarken, hafta sonu 150 TL'den başlıyor.

Aqua Marin

Yıllardır sektörde olan Aqua Marin, sahip olduğu tecrübeyle nikah sonrası eğlence davetlerinde en kaliteli hizmeti veriyor. Deniz kenarında yer alan mekanda, leziz yemeklerle gecenize renk katılıyor. Hoş atmosferiyle dikkat çeken mekan, geniş yemek yelpazesiyle ilgi çekiyor.

Aqua Marin, kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini sunuyor. Deniz mahsulleri, kırmızı - beyaz et, tatlı - tuzlu atıştırmalıklar ve aperatifler gibi her çeşit lezzet menüde yer alıyor. Tecrübeli şefler tarafından hazırlanan yemekler harika sunumlarıyla hem göz hem de karın doyuruyor.

Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini barındıran mekanda, nikah sonrası eğlence daveti için fiyatlar ek hizmetlere ve güne göre değişiklik gösteriyor. Kokteyl menülerinde kişi başı fiyatları hafta içi 50 TL'den, hafta sonu 80 TL'den başlıyor. Yemekli düzende eğlence fiyatları ise hafta içi 80 TL'den, hafta sonu 150 TL'den başlıyor.

Balçova'daki En İyi Nişan ve Söz Mekanları

İzmir'in Balçova ilçesinde yer alan nişan ve söz mekanları, evlenecek çiftler tarafından rağbet görüyor. Sizlerin damak zevkine ve isteklerinize göre menüde değişiklik yapılıyor. Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini sunuyor ve her zevke hitap ediyor. Mekanlar, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile davetinize özen gösteriyor.

Açık alanıyla öne çıkan Şamdan Kır Düğün Salonu ve rustik dekorasyonu ile dikkat çeken Three Palm Event More, bölgenin en çok tercih edilen seçenekleri oluyor. Aynı şekilde La Win de şık dekorasyonu ve sunduğu hizmet ile sevilen mekanlar arasında yerini alıyor.

Nişan ve söz merasimine dair ihtiyaçlarınızı özen içerisinde gideren mekanlar, temin ettikleri hizmetler ile kaliteli bir gece geçirmenize vesile oluyor. Uygun fiyat aralıkları ile de tercih edilirliklerini artırıyor. Mekanlarda nişan fiyatları 80 - 150 TL arasında değişiyor.

İzmir Balçova ilçesinde yer alan nikah sonrası yemek mekanları şık ortamlarıyla ve eşsiz lezzetleriyle kaliteli bir hizmet sunuyor. Birçok lezzete yer veren mekanlarda, her damak zevkine uygun yemekler yer alıyor. Ek olarak kokteylli menü seçenekleri de bulunuyor. Tüm nikah sonrası yemek mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Loader
0
%