Konak Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Konak
Park Inn by Radisson İzmir
19

Park Inn by Radisson İzmir

5.0
(3)
İzmir, Konak
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
35lik Meyhane
6

35lik Meyhane

5.0
(1)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
İnadına Meyhane
3

İnadına Meyhane

İzmir, Konak
200kapasite
150başlangıç fiyatı
La Cigale
4

La Cigale

İzmir, Konak
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Hayyam Meyhanesi
5

Hayyam Meyhanesi

İzmir, Konak
100kapasite
30başlangıç fiyatı
Meyhane Sisim
10

Meyhane Sisim

İzmir, Konak
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Sakız Alsancak Restoran
6

Sakız Alsancak Restoran

İzmir, Konak
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Tavacı Recep Usta
10

Tavacı Recep Usta

İzmir, Konak
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Nihat Baba Tulumbalı Meyhane
5

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane

İzmir, Konak
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Kordon Yengeç Restaurant
8

Kordon Yengeç Restaurant

İzmir, Konak
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Tek Tek Meyhanesi
9

Tek Tek Meyhanesi

İzmir, Konak
100kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Konak ilçesinde bulunan nikah sonrası yemek mekanları geniş kapasiteli davet alanları ve dekorasyonları ile beğeni topluyor. DJ ve fasıl ekiplerine ek olarak dans grupları eşliğinde en mutlu günlerinizi süslüyor. Kokteyl menüleri, yemekli ve alkollü menüleri arasında seçim yapabilme imkanı sunuluyor. Sunduğu geniş hizmetleri ile mekanların yemekli menü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

En Sevilen Konak Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Konak ilçesinde birbirinden şık nikahtan sonra eğlence mekanları yer alıyor. Modern süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile görsel olarak beğeni yaratıyor. DJ ve fasıl ekipleri sevdikleri ile eğlenmek isteyen çiftlere alternatif sunuyor. Kutlamalarınıza özel sunduğu yemekli menülerinde 50 - 150 TL arasında değişen fiyat seçenekleri bulunuyor.

İzmir Konak ilçesinde nikah sonrası yemek mekanlarının yemekli menüleri için belirlediği ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Tek Tek Meyhanesi 100 TL 150 TL
Meyhane Sisim  80 TL 100 TL
Sakız Alsancak Restoran  80 TL 100 TL
Şamdan Restaurant Cafe Bar 50 TL 100 TL
Adabeyi Restaurant Düğün 100 TL 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Tek Tek Meyhanesi

Tek Tek Meyhanesi mavi ve beyazın birleştiği salonu ile çiftlere hizmet sunuyor. Renkli ışıklandırması ile öne çıkan 100 kişilik açık ve kapalı davet alanı bulunuyor. Isıtma sistemlerine sahip olan salonunda yılın dört mevsimi eğlence düzenlenebiliyor. Şehir manzarası ve deniz esintileri eşliğinde en özel günlerinizde unutulmaz bir eğlence fırsatı bulunuyor.

Dilerseniz alkol servisi ile sevdiklerinize ikram yapabilme şansınız bulunuyor. Organizasyon firması ve fotoğrafçı hizmetlerinin dışarıdan alınması ile kusursuz bir gece planlaması yapılıyor. Sizler müzik grubu eşliğinde eğlenirken video ve fotoğraf çekimi yapılarak anılarınız ölümsüzleştiriliyor. Tek Tek Meyhanesi Alsancak'ta nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı ortalama 100 TL'den başlıyor.

Meyhane Sisim

Konak nikah sonrası yemek mekanları arasında Meyhane Sisim öne çıkıyor. Kapalı davet alanı için 100 kişilik kapasitesi bulunurken açık salonunda 50 kişiye hizmet verebiliyor. Masalarına şamdan süslemeleri ekleyerek sevdiklerinizle şık bir masada eğlenme fırsatı sunuyor.

Deniz manzarası bulunan salonunda sahne ve ses sistemlerini modern teknolojiler ile sunuyor. Alkol servisi yapılabilen Sisim’de yemekli menülerin fiyatları 80 TL’den başlıyor. Dışarıdan alabileceğiniz ek hizmetler ile birlikte kusursuz bir eğlence düzenlenebiliyor.

Sakız Alsancak Restoran

Sakız Alsancak Restoran sahil kenarında yer alan konumu ve manzarası ile çiftlerin en özel günlerinde uğrak noktası oluyor. Açık salonu genellikle yaz akşamlarında tercih ediliyor ve 50 misafirini ağırlayabiliyor. Kapalı salonu için en fazla 200 konuk kabul edebiliyor.

Sevdikleriniz ile düğün sonrası kutlama yaparken video ve fotoğraf çekimi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Fasıl ekibi eşliğinde sevdiklerinizle seçtiğiniz menülerin lezzetine bakma şansınız bulunuyor. Dilerseniz ek hizmetleri dışarıdan ek organizasyon hizmeti de alabilirsiniz. Sakız Alsancak'ta nikahtan sonra eğlence fiyatları kişi başı 80 - 100 TL arasında değişiyor.

Şamdan Restaurant Cafe Bar

Konak ilçesinde nikah sonrası yemek denildiği zaman ilk akla gelen mekanlar arasında Şamdan Restaurant Cafe Bar yer alıyor. 50 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçe düzeyine uygunluk gösteriyor.

En fazla 50 konuk ağırlanabilen açık salonunda deniz ve şehir manzarası yakından izlenebiliyor. Kapalı salonunda 100 kişi için uygun alanı bulunuyor. Sahne sistemi ile canlı müzik ve fasıl sizlere eşlik edebiliyor. Sizin için özel konseptler ve süslemeler yapılabiliyor. Supla ve şamdan aksesuarlarını masalarına ekleyebiliyor.

Adabeyi Restaurant Düğün

Geniş hizmet yelpazeleri ile Adabeyi Restaurant en mutlu günlerinize eşlik ediyor. Konak Pier'in içerisinde bulunan mekanın beyaz masalarının hakim olduğu kapalı ve açık salonu bulunuyor. Açık davet alanında 200 kişilik olan kapasitesini kapalı davet alanında 100 kişi olarak belirliyor.

Deniz ürünleri ile ünlenen restoranın alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri bulunuyor. Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda etkinlik sorumlusu sizler için planlama yapabiliyor. Adabeyi Restaurant nikahtan sonra eğlence fiyatları hafta içi kişi başı 100 TL, hafta sonu 150 TL olarak belirliyor.

İzmir Düğün Salonları

İzmir'in hemen hemen her ilçesinde birbirinden şık düğün salonları bulunuyor. Şehrin en sevilen salonlarından Beyza Düğün Salonu 30 TL'den başlayan düğün fiyatları ile beğeni topluyor. Düğün pastası ve yemekli menüleri de sunulan hizmetler arasında yerini alıyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonları Buca ilçesinin önde gelen düğün mekanları arasında yer alıyor. Açık davet alanında 1000 kişilik düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Dore renklerinin hakim olduğu kapalı salonunda ise 500 misafir ağırlayabiliyor. Düzenlenecek düğünler için 30 TL’den başlayan fiyatlarını sunuyor.

İzmir Konak ilçesinde yer alan nikah sonrası yemek mekanları çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Teklif alarak size özel sunulan fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.