Filtreler

İlçeler

10 sonuç
Manisa
Organizasyon Firmaları
Nişan Organizasyonu Firmaları
Şatafat Organizasyon

Şatafat Organizasyon

Manisa
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sunum Organizasyon

Sunum Organizasyon

Manisa
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ella Wedding & Event

Ella Wedding & Event

Manisa
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Akhisar Life Organizasyon

Akhisar Life Organizasyon

Manisa, Akhisar
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hayaller Organizasyon

Hayaller Organizasyon

Manisa
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Doktoroğlu Organizasyon

Doktoroğlu Organizasyon

Manisa, Sarıgöl
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Derin Dizayn Organizasyon

Derin Dizayn Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şeker Evim Organizasyon

Şeker Evim Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon

Manisa, Gördes
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Erkan Organizasyon

Erkan Organizasyon

Manisa, Salihli
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Manisa nişan organizasyonu firmaları, ailelerin de katılım gösterdiği bu özel günde ortaya eşsiz tasarımlar koyuyor. Evinizin salonu da, tuttuğunuz mekan da bu firmalar tarafından taglar, nişan masaları ve nişan tepsileri ile organizasyona hazır hale getiriliyor. Hizmet kaliteleriyle beğeni toplayan firmaların paket nişan organizasyonu fiyatları ise 300 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

En İyi Manisa Nişan Organizasyon Firmaları

Manisa nişan organizasyon firmaları, hangi ilçede kurulmuş olurlarsa olsun, Manisa’nın her bölgesine hizmetlerini götürüyor. Bu hizmetler arasında isim yazılı pleksi plak, yüzük yükseltici, nişan makası, yüzük kutusu, nişan masası gibi aksesuarlar da yer alıyor. Firmalar, her bütçeye de uygun olmalarıyla tercih sebebi oluyor. Sizler de en özel günlerinizden birisi olan bu günde Manisa nişan organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz.

Bu konuda fikir sahibi olabilmeniz için firmaların fiyatlarını aşağıdaki tabloda listeledik.

Firma Başlangıç* Her Şey Dahil*
Kalbim Organizasyon 500 TL 1000 TL
Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon 300 TL 500 TL
Erbil Organizasyon 500 TL 1000 TL
Şatafat Organizasyon 300 TL 500 TL
Derin Dizayn Organizasyon 500 TL 1000 TL
Erkan Organizasyon 500 TL 1000 TL
Şeker Evim Organizasyon 300 TL 500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Kalbim Organizasyon

Kalbim Organizasyon, Manisa nişan organizasyonu firmaları arasından uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmetle sıyrılıyor. Şehzadeler bölgesinde hizmet veren firma, işe size bir organizasyon sorumlusu atamakla başlıyor. Nişan tepsisinin ve diğer aksesuarların rengine kadar her detay, bu organizasyon sorumlusu tarafından çiftlere danışılıyor.

Nişan masası konusunda çok sayıda konsept alternatifi sunan firma, tüy ve saman detaylarıyla bohem masalar, ya da beyaz çiçekler ve uzun tüllerle daha romantik masalar oluşturulabiliyor. Firma, nişan pastası tasarımını da çifte özel yapıyor. Eşsiz hizmetleriyle öne çıkan firmanın başlangıç fiyatları 500 TL’den, her şey dahil paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

Manisa Şehzadeler bölgesinde hizmet veren Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon firması, demo masa ve konsept geliştirme hizmetleriyle öne çıkıyor. Nişanınızdan önce hazırlanan demo masa ile adeta nişan gününüzün bir minyatürü hazırlanarak kafanızdaki soru işaretleri siliniyor. Firma, davetiyesinden masa sandalye teminine kadar her noktada gelin ve damat adaylarına destek veriyor.

Organizasyon firması, eş adaylarına farklı masa, çiçek modeli, jardinyer takımları seçenekleri sunuyor. Nişan masasının arkası led ışıklarla, üzeri ise şamdan ve vazolar ile süsleniyor. Kahve ikramı için kişiye özel hazırlanan fincan ve kahve tepsisi takımları da sunulan olanaklar arasında yer alıyor. Firmanın tüm bu hizmetler için fiyatları ise 300 TL ile 500 TL arasında değişiyor.

Erbil Organizasyon

Erbil Organizasyon, nişan gününüz için aklınıza gelebilecek her türlü detayı düşünüyor. Firma, seçtiğiniz her ortama uygun konseptler oluştururken, mekan önerilerinde de bulunabiliyor. Bütçenizi öğrenen firma, bütçenize en uygun şekilde en iyi tasarımları gerçekleştiriyor. Kurulan nikah masaları, pleksi isim tagları, çiçekler, tüller ve çok daha fazlası ile süsleniyor.

Masalar, şamdanlar ve vazolar ile daha şık bir hale getiriliyor. Müzik isterseniz firma, ses ve müzik sistemlerini yanında getirerek kurulumunu gerçekleştiriyor. Firma, nişan pastasından sunulacak ikramlara kadar fikrinizi alarak size uygun tasarımlar gerçekleştirebiliyor. Sizlere ise arkanıza yaslanarak anın tadını çıkarmak kalıyor. Tüm bu hizmetlerin bedeli ise 500 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Şatafat Organizasyon

Şatafat Organizasyon, farklı temalarda nişan organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Gold ya da gümüş detaylı nişan masaları, uzman ekip tarafından özenle hazırlanıyor. Organizasyon sorumlusu ile görüşüldüğü takdirde eş adayları firmanın konsept geliştirme hizmetinden faydalanabiliyor. Demo masa hizmeti sayesinde ise nişan masanızı görme ve değişiklik yapma imkanınız bulunuyor.

Firma, nişan föyleri, nişan çerçeveleri gibi eğlenceli ve renkli ürünleriyle öne çıkıyor. Eş adaylarının ismi yazan bu eğlenceli tasarımlar organizasyonunuzu daha keyifli hale getiriyor. Dileyenler, firmadan nişan sandığı bile temin edebiliyor. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayabileceğiniz firmanın başlangıç fiyatları 300 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Derin Dizayn Organizasyon

Derin Dizayn Organizasyon, şık tasarımlarıyla beğeni toplayan bir Manisa nişan organizasyonu firması olmayı başarıyor. Güne tatlı bir başlangıç için firma, nişan şekeri ve ikramlıkları da üretiyor. 50, 60, 100 kişilik farklı büyüklükteki gruplar için firma nişan pastası ve ikramlıkları da hazırlayabiliyor. Bu ikramları, nişandan önce tatma fırsatınız da bulunuyor.

Organizasyon firması bünyesinde başarılı fotoğrafçılar ve müzisyenler de barındırıyor. Böylece en güzel şarkılar altında gerçekleşecek yüzük kesme anı kayıt altına alınabiliyor. önceden hazırlanan demo masalar sayesinde ise masanızı dilediğiniz gibi dekore etme olanağınız bulunuyor. Firmanın hizmet fiyatları 500 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Erkan Organizasyon

Erkan Organizasyon, nişan organizasyonu sürecinde en önemli detayın planlama olduğunu düşünüyor. Bu planlama sayesinde de istediğiniz her mekan nişan için uygun hale getirilebiliyor. Firma, konuklarınız için karşılama kokteyli de düzenleyebiliyor. Dileyenler, mekanın yemekli ve kokteyl nişan hizmetinden de faydalanarak ikram derdinden kurtulabiliyor.

Eksiksiz bir davet için nişan tepsisi, yüzük yükseltici, yüzük makası gibi tüm detaylar firma tarafından düşünülüyor. Organizasyon firması, müziğe önem verenler için yanında ses sistemi de getiriyor. Nişan boyunca çalacak müziklere de yine eş adayları karar verebiliyor. Daha farklı bir nişan için firma dans şovları bile düzenleyebiliyor.

Tüm bu hizmetleriyle beğeni toplayan mekanın başlangıç paket fiyatları 500 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Şeker Evim Organizasyon

Şeker Evim Organizasyon, en renkli Manisa nişan organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Nişan tagınız ve masanız simli masa örtüleri, sim süsler, renkli çiçekler ve şamdanlar gibi detaylarla süsleniyor. Masanın hemen yanına ise balon köprüleri kuruluyor. Firma, hem açık hem kapalı alanlarda kaliteli hizmetlerini sürdürüyor.

Organizasyon firması, öncelikle dekorasyona karar veriyor. Sonrasında ise müzik ve fotoğrafçı seçenekleri sunularak, eş adaylarının en uygun kararı vermesi sağlanıyor. Uzman ekip, organizasyon boyunca en ufak bir eksik kalmaması için var gücüyle çalışarak, masa sandalye temini bile gerçekleştirebiliyor. Hizmet kalitesiyle öne çıkan bu mekan nişan organizasyonları için kapılarını 300 TL’den açıyor.

Manisa Nişan Mekanları ve Fiyatları

Evde nişan yapmak istemeyenlerin akıllarındaki ilk soru “ Nasıl uygun bir nişan mekanı seçerim?” oluyor. Manisa nişan mekanları, çiftlerin aklındaki bu soruya büyük ölçüde cevap veriyor. 50 kişilik küçük nişanlar için de, 500 kişiye varan kalabalık nişanlar için de uygun bir mekan mutlaka bulunuyor. üstelik bu mekanlar, organizasyon sorumluları ile dekorasyonu da sizlere en uygun şekilde gerçekleştiriyor.

Manisa nişan mekanlarının kokteyl ve yemekli nişan fiyatları ise 10 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Diva Garden Kır Düğün Salonu

Diva Garden Kır Düğün Salonu, 2000 kişiye kadar ağırlanabilen kır alanıyla Manisa Salihli konumunda hizmet veriyor. Mekanın öne çıkan ilk özelliği dilek feneri temini oluyor. Yuvarlak masalar, katılımcı sayınıza en uygun olacak şekilde, açık renk masa örtüleri ve renkli tüllerle dekore ediliyor. Bu masaların tamamı piste hakim bir noktada yer alıyor.

Nişan tepsisi ve masası gibi süslemelerin yanı sıra, mekan nişanınız için zenne ve oryantal dans ekibi de temin edebiliyor. Dileyenler ses ve müzik sistemlerini kullanabilirken, dileyenler mekanın anlaşmalı müzisyenleri ile de çalışabiliyor. Bu esnada tüm güzel anlar, mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı tarafından da kayıt altına alabiliyor. Tüm bu hizmetleriyle kalpleri fetheden mekanın yemekli nişan fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Saruhan Park

Saruhan Park, 100 ila 200 kişilik kapasitesiyle daha küçük nişan organizasyonları için uygun oluyor. Mekan, nişan masalarını dekore ederken istediğiniz konsept ve temaları da dikkate alıyor. Dileyenler, fotoğraf alanları da hazırlayarak geceden güzel kareler ile ayrılabiliyor. Tüm bunlar, mekanın anlaşmalı olduğu firmanın uzman ekibi sayesinde gerçekleşiyor.

Hem aksesuarlar hem de yemek konusunda yüzünüzü güldüren mekan, Türk mutfağının en güzel yemeklerini konuklarınıza servis ediyor. Bu menülerde değişikliğe gitme imkanınız da bulunuyor. Nişan aksesuarları için ise nişan tepsisi, yüzük makası, yüzük kurdelesi gibi çok sayıda olanak sunuluyor. Mekan, kokteyl fiyatlarını 10 TL’den, yemekli fiyatlarını ise 30 TL’den başlatıyor.

Rüzgar'ın Bahçesi

Rüzgar’ın Bahçesi, bohem organizasyonlar düzenleyebileceğiniz Manisa nişan organizasyonu mekanları arasında yer alıyor. Eşsiz bir orman ve doğa manzarası sunan mekan, 120 kişilik açık, 100 kişilik kapalı alanlarıyla dört mevsim hizmet verebiliyor. İç ve dış mekanlar, ağaç detaylarıyla ve soft mavi ve kırmızı gibi renklerle dekore ediliyor.

Nişan mekanı, konseptinin de hakkını vererek en doğal ve lezzetli ikramları hazırlıyor. Kokteyl ve yemekli tüm menülerde eş adaylarının tadım ve değişiklik yapma imkanı bulunuyor. Mekanın sunduğu hizmetler dışındaki tüm hizmetler için dışarıdan organizasyon firması getirilebiliyor. Doğayla iç içe olacağınız bu mekanın kokteyl fiyatları 30 TL’den başlarken, yemekli fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Ramada by Wyndham Soma

ünlü otel zincirlerinden olan Ramada by Wyndham, Manisa Soma’daki otelinde de ismini ve kalitesini konuşturuyor. Havuz başı nişan olanağı sunan otel, havuz kenarına yerleştirdiği yuvarlak masaları, cam kadehler ve şamdanlar ile süslüyor. Mekanda kokteyl nişanlar için 500, yemekli nişanlar için 300 kişilik kapasite bulunuyor.

Mekan, ikramların yanı sıra nişan çikolatası ve nişan pastası da tasarlayabiliyor. Fotoğrafçı ve müzisyen teminiyle ise sizi bu dertlerin tamamından kurtarıyor. Tüm bu hizmetlerine rağmen mekan fiyatları erişilebilir seviyelerde tutuyor. Kokteyl fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlarken, yemekli fiyatları da 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

İnci Garden

Manisa Merkez’de bulunan İnci Garden, kır alanında 1000 kişilik bir nişan organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Mekanda bulunan masalar, beyaz renkte giydirilerek, saflık ve doğa yansıtılıyor. İsteğe bağlı olarak masa sandalye renkleri değiştirilebiliyor. üstelik farklı konseptlerde nişan ve söz törenleri de gerçekleştirilebiliyor.

Mekan, eş adaylarına farklı müzik seçenekleri sunuyor. Orkestra tercih etmeyenlerin seçtiği parçalar ise İnci Garden’ın ses sistemlerinden salona yayılıyor. Fotoğraf konusunda da uzman bir ekiple çalışan mekan, hem video hem fotoğraf çekimleri gerçekleştirebiliyor. Firmanın kokteyl nişan için kişi başı fiyatları 30 TL’den başlarken, yemekli kişi başı fiyatları ise minimum 50 TL oluyor.

Manisa organizasyon firmaları, her bütçeden çifte farklı konseptleriyle hizmet veriyor. Nişan tepsisi, kurdele makası, kahve tepsisi gibi aklınıza gelebilecek her detay, firmalar tarafından hazır hale getiriliyor. Siz de nişan organizasyonunuz için tercihinizi Manisa nişan organizasyonu firmaları desteğiyle yapacaksanız “ Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak DüğünBuketi.com destek ekibine ulaşmayı unutmayın!

Loader
0
%