Tümünü Görmek İçin Tıkla

Şatafat Organizasyon

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Şatafat Organizasyon Hakkında

Manisa'nın Merkez ilçesinde bulunan Şatafat Organizasyon, size masal gibi bir düğün daveti düzenleme imkanı sağlıyor. İsmi gibi şatafatlı ve şık tarzlara sahip veya daha sade ve zarif bir tarzı tercih edenler için farklı seçim imkanları bulunuyor. Titizlikle çalışan firma, önceliği kişilerin tercihlerine bırakıyor ve zevklerine uygun bir düğün organizasyonu imkanı sunuyor. Başlangıç paket fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Paket fiyatı hizmet taleplerine göre farklılaşıyor.

Firmanın Özellikleri

Şatafat Organizasyon bünyesinde baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü gibi davet ve organizasyonlar için yeterli ekipman bulunduruyor. Düğün organizasyonu konusunda da özenli çalışmaları mevcut. Özellikle hayalini kurduğunuz organizasyonu gerçekleştirmek için tüm süreci en ince ayrıntısına kadar takip ediyor. Demo masa, kişiselleştirilmiş tema ve konseptler geliştiriliyor. Böylece süreç kişilerin istekleri üzerine şekillendiriliyor. Bu imkanlardan faydalanabilmek için firmayla organizasyonunuzdan dört hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Sadece şehir içi değil, şehirlerarası çalışmalarıyla da hizmetlerini sunuyor.

Şatafat Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyonu konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştiren firma, paketler şeklinde olanak ve isteklere göre fiyat belirlemesi gerçekleştiriyor. Organizasyonun başlangıç fiyatları 5.000 TL olarak belirleniyor. Paket fiyatları istenilen hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor. DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçip firmanın güncel fiyatları takip edebilme olanağına sahipsiniz. Ayrıca bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir, size özel fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Şatafat Organizasyon, çeşitli düğün organizasyon hizmetleri sunuyor. Bunlar; dekor, DJ, fotoğraf ve video, nikah şekeri, pasta gibi seçenekler olarak öne çıkıyor. Bunlara ek olarak barkovizyon, catering, mekan giydirme gibi farklı seçenekler de sunuyor. Farklı, eğlenceli, şık ve modern detaylı, istediğiniz tarzda kişiselleştirilmiş hizmet paketlerine ulaşabilme olanağını sizlere sunuyor. Kişiselleştirilmiş paketler sayesinde de ilerleme sağlanıyor. Ardından firma iş takibini özen ve titizlikle yapıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Merkez’inde bulunan Şatafat Organizasyon, şehir merkezinde bulunma avantajı sayesinde ulaşım konusunda zorluk yaşatmıyor. Özel aracınız veya toplu taşıma imkanlarını kullanarak firma ile görüşme sağlayabilme imkanınız bulunuyor. Açık adres bilgisi şu şekildedir: Mimar Sinan Mah. Alçıtepe Cad. No:13 / C Manisa / Merkez.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Barkovizyon
 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Servis elemanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil pakette barkovizyon, catering, DJ, havai fişek, kapalı çadır, kına gecesi, nikah şekeri hizmetleri bulunmaktadır.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Firma demo masa ve konsept, tema geliştiriyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılışlar, piknik, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, parti gibi etkinliklerde ve davetlerde hizmet vermektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma Manisa, İzmir ve birçok şehirde hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Firma ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor.

 • Şatafat Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Şatafat Organizasyon Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%