Şişli Söz, Nişan Mekanları

(9 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Söz, Nişan Mekanları
Avrupa Yakası
Şişli
Portaxe
26

Portaxe

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Limma Brasserie ve Restaurant
8

Limma Brasserie ve Restaurant

İstanbul, Şişli
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Apollo Patisserie & Cafe
5

Apollo Patisserie & Cafe

İstanbul, Şişli
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Park Dedeman Levent
5

Park Dedeman Levent

İstanbul, Şişli
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe
6

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe

İstanbul, Şişli
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Bomonti Mercure Otel
6

Bomonti Mercure Otel

İstanbul, Şişli
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Muazzam Restaurant
5

Muazzam Restaurant

İstanbul, Şişli
200kapasite
80başlangıç fiyatı
The Craton Hotel
13

The Craton Hotel

5.0
(1)
İstanbul, Şişli
250kapasite
80başlangıç fiyatı
Esenköşk Restaurant
6

Esenköşk Restaurant

İstanbul, Şişli
400kapasite
80başlangıç fiyatı

İstanbul Şişli nişan ve söz mekanları açık ve kapalı davet alanı seçenekleri ile çiftlere kapılarını açıyor. Deniz manzaraları nişan mekanı arayanlar soluğu bu ilçede alıyor. Şişli nişan mekanları fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor. Bölgenin en çok tercih edilen mekanlarını ve detaylı fiyatlarını sizler için araştırdık.

Şişli Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Şişli nişan mekanları arasında her bütçeye hitap eden pek çok mekan bulunuyor. Bu bölgede çiftler nişan mekanı tercihlerini daha çok restoranlar ve otellerden yana kullanıyor. Hizmetlerinden memnun kalacağınız mekanların nişan ve söz fiyatları ortalama kişi başı 50-150 TL aralığında seyrediyor. Ancak bu fiyatlar verilen hizmetlere bağlı olarak değişebiliyor.

Şişli'nin en sevilen nişan mekanlarının kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

The Craton Hotel

50 TL

150 TL

Bomonti Mercure Otel

100 TL

150 TL

Limma Brasserie ve Restaurant

30 TL

100 TL

Esenköşk Restaurant

50 TL

80 TL

Şişli öğretmenevi Nişantaşı Bahçe

100 TL

200 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

The Craton Hotel

Şık ve özgün tasarımıyla ilgi çeken The Craton Hotel, sizlere harika bir nişan ve söz daveti sunuyor. Mekanın 250 kişiyi ağırlayabilen kapalı alanı ve 100 kişiye hizmet verebilen açık alanı bulunuyor. Yüksek tavanlı tasarımı modern görünümüyle birleşerek muhteşem bir davet alanı oluşturuyor.

Etkinlik sorumlusu hizmeti ile memnuniyetinizi amaçlayan mekan ek olarak organizasyon danışmanlığı da yapıyor. Mekanın ek olarak 50 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Craton Hotel'de nişan ve söz fiyatları kişi başı 50 - 150 TL aralığında değişiyor.

Bomonti Mercure Otel

Bomonti Mercure Otel, ideal nişan ve söz daveti için çeşitli olanaklar sunuyor. Catering hizmeti sağlayarak konuklarınız için enfes menüler oluşturan mekan, ek olarak dilerseniz önceden menü tadımı yapmanıza veya menüde değişikliğine olanak tanıyor. Yüksek tavanlı kapalı salonunda 100 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

Mekan nişan ve söz davetlerinin kusursuz işlemesini amaçlayarak etkinlik sorumlusu atıyor. Davetiniz boyunca keyifli vakit geçirmeniz ve doyasıya eğlenmeniz amacıyla DJ ve müzik grubu temin ediliyor. Farklı mevsim koşulları göz önüne alınarak bünyesinde klima ve ısıtma sistemleri bulunduruluyor. Bomonti Otel'de nişan ve söz fiyatları kişi başı 100 - 150 TL bandından başlıyor.

Limma Brasserie ve Restaurant

Modern bir atmosfere sahip olan Limma Brasserie ve Restaurant, mükemmel bir nişan töreni yaşamanız için tüm imkanları değerlendiriyor. Masa süsleme ve dekorasyon seçeneklerinde renkli ve şık parçalardan yararlanarak muhteşem bir ortam oluşturuluyor.

Mekan giydirme hizmeti de sunarak istediğiniz davet alanına ulaşmanız hedefleniyor. Mekanın açık davet alanı dışında yüksek tavanlı şık kapalı salonu bulunuyor. Toplamda 300 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor.

Nişan ve söz davetiniz boyunca oluşturacağınız anıların ölümsüzleşmesi amaçlanarak video ve fotoğraf çekimi hizmeti sağlanıyor. Buna ek olarak fotoğraf köşesi de oluşturuluyor. Bir restoran olarak hizmet veren mekan davetiniz için eşsiz menüler oluşturuyor. Kişiye özel konsept oluşturabilen mekan ayrıca 75 araçlık otopark alanı sunuyor. Limma'da nişan ve söz fiyatları kişi başı 30 - 100 TL aralığından başlıyor.

Esenköşk Restaurant

Benzersiz lezzetleriyle beğeni toplayan Esenköşk Restaurant, harika bir nişan ve söz mekanı olarak öne çıkıyor. Açılıp kapanabilen çatısı sayesinde ferahlık sağlanabilen mekan, kendine özgü bir atmosfere sahip bulunuyor.

400 kişiye kadar konuk ağırlayabilen mekan, davetinize özel masa dekorasyonu, çiçek süslemeleri ve mekan giydirme hizmetlerini sağlayabiliyor. Leziz menüler hazırlayarak kaliteli catering hizmeti sunuluyor. Esenköşk Restoran'da nişan fiyatları kişi başı 50 - 80 TL aralığında bulunuyor.

Şişli öğretmenevi Nişantaşı Bahçe

Konukları için oldukça çeşitli imkanlar sunan Şişli öğretmenevi Nişantaşı Bahçe, hayal ettiğiniz nişan ve söz davetine ulaşmanızı sağlıyor. Yüksek tavanlı yapısıyla modern bir görünüş yakalanan kapalı salonunda 400 kişi ağırlanabiliyor. Mekanın benzersiz bir boğaz ve şehir manzarası bulunuyor. Davetiniz süresince tüm şehri izleme ve keyifli vakit geçirme olanağınız bulunuyor.

Masa süsleme ve dekorasyona özellikle önem gösteren mekan, kullandığı dekor parçaları sayesinde harika bir davet ortamı oluşturuyor. Mekanın ayrıca 100 araçlık otopark alanı bulunuyor. Etkinlik sorumlusu sağlayan mekan, her adımın istediğiniz gibi gittiğinden emin oluyor. Şişli öğretmenevi'nde nişan ve söz fiyatları kişi başı 100 - 200 TL aralığında bulunuyor.

En İyi Nişan Organizasyon Firmaları

Nişan ve söz davetiniz için planlama yaptığınız noktada profesyonel bir organizasyon ekibinden yardım almak işiniz çok kolaylaştıracaktır. İstanbul'un en çok tercih edilen organizasyon firmaları arasında olan Bosphorus Organization, 500 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor.

İsteğiniz konsepti oluşturma konusunda uzman olan Tuncay Kürüm Organizasyon ise 750 TL'den başlayan paketler sunuyor. Bir diğer sevilen firma olan Mis Organizasyon ise 500 - 1000 TL'den başlayan fiyatlarla unutulmaz bir nişan organizasyonuna imza atıyor.

İstanbul Şişli nişan ve söz mekanları, sağladıkları muhteşem hizmetler sayesinde çiftlerden tam not alıyor. Yolculuğunuz boyunca her noktada isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza önem veren mekanlar, mutluluğunuzu sağlamak amacıyla büyük emek gösteriyor. Nişan ve söz mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.