Şile Otelde Düğün

(2 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Anadolu Yakası
Şile
The Escape Hotel
5

The Escape Hotel

5.0
(1)
İstanbul, Şile
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Best Western Şile Gardens Hotel
7

Best Western Şile Gardens Hotel

İstanbul, Şile
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Şile otelde düğün mekanları, sağladığı pek çok imkan ile sizlerin organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Düğün otelleri, açık ve kapalı davet alanlarına sahip olması ile de her mevsim hizmete açık olabiliyor. Otelde düğün konseptine uygun tasarımlar ve süslemeler ile geceniz taçlandırılıyor. Şile'deki düğün otelleri fiyatları ise 30 TL'den başlıyor.

İstanbul Şile Düğün Otelleri ve Fiyatları

İstanbul Şile otelde düğün mekanları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini sizlerin değerli daveti için sunuyor. Her lezzeti barındıran zengin içerikleri, davetinize özel şekilde hazırlanıyor. Yetenekli şeflerin hamaratlı ellerinden çıkan yemekler, şık sunumları ile göz doyuruyor. Davetinizi düzenlediğiniz güne, menüye ve ek taleplere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Ortalama düğün otelleri fiyatları 30 - 300 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Şile'deki düğün otelleri ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Şile Resort Hotel

30 TL

100 TL

The Sign Şile Hotel & Spa

50 TL

100 TL

Parma Sole

150 TL

300 TL

The Escape Hotel

50 TL

300 TL

Mata Butik Otel

30 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Şile Resort Hotel

Şile Resort Hotel, havuz başı, açık alanı ve yüksek tavanlı kapalı salonu ile her mevsim çiftler tarafından tercih edilebiliyor. Mekan, 300 kişilik kapasiteye kadar sevdiklerinizi ağırlayabiliyor. Aynı zamanda konaklama hizmeti de bulunuyor. Denizin kenarında yer alan otel, harika atmosferi ile büyülüyor. çiçeklerle donatılıyor ve değerli davetiniz için masalsı bir ortam oluşturuluyor.

Düğünlerin olmazsa olmazı müzik, otel tarafından temin edilebiliyor. Müzik orkestrası, tüm davet boyunca performansını sergiliyor. En değerli misafirlerinizle eğlenceli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Bu güzel anlarınız fotoğraf ve video kaydına alınıyor. Geriye dönüp güzel anılarınıza bakmanız ve unutulmaza imza atmanız sağlanıyor.

Davetinizin öncesinde menü tadımı yaparak enfes lezzetleri tadabilme imkanı sunuluyor. Dilerseniz menüde değişiklik olanağı da bulunuyor. Eşsiz tatların yer aldığı yemekli menülerde kişi başı fiyatlar, 30 - 100 TL civarında değişiyor.

The Sign Şile Hotel & Spa

The Sign Şile Hotel & Spa, kapalı davet alanının kolonsuz ve yüksek tavanlı olması ile konforlu bir ortam sunuyor. Açık davet alanında ise kır ve doğa manzarası ile mest ediyor. 2.000 kişilik kapasiteye kadar çıkması ile de çiftler tarafından tercih ediliyor. Havuz başı davet alanına ve terasa da sahip olan mekan, dört mevsim hizmete açık olabiliyor.

Orkestra hizmeti sunan otel, sizlerin istek parçalarına göre gecenizi şenlendiriyor. Sevdiklerinizle eğlencenin doruklarına çıkmanız sağlanıyor. Eğlencenizin iki katına çıkması adına da after party alanı bulunuyor. En değerli gününüz, organizasyon sorumlusu ile planlanarak kusursuzlaştırılıyor.

Yemekli davetlerde et, balık ve tavuk menüleri bulunuyor. Kişi başı fiyatları ise 80 - 100 TL arasında seyrediyor. Kokteylli menüsünde ise 50 - 80 TL civarında değişiyor.

Parma Sole

Modern ve klasik tasarımı ile büyüleyen Parma Sole, İstanbul Şile'deki popüler düğün otelleri arasında yer alıyor. Açık ve kapalı davet alanında 300 kişilik kapasiteye kadar çıkabilen otel, dikkatleri üzerine çekiyor. Ormanın içinde huzur dolu bir ortam sizlere sunuluyor. Dekorasyon ve süslemeler de ona göre ayarlanıyor. Mekan, şıklığını sadelik ile bütünlüyor.

Deniz ve doğa manzarası ile gönülleri fetheden mekan, after party alanı, fotoğraf ve video çekimi, müzik hizmeti sağlıyor. Şık kokteyller, ikramlar ve İtalyan mutfağından eşsiz lezzetler sizlerin beğenisine sunuluyor. Davetinizin öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme imkanınız da oluyor. Lezzetleri ile büyüleyen mekanda kişi başı fiyatlar ise 150 - 300 TL arasında seyrediyor.

The Escape Hotel

The Escape Hotel doğanın kalbinde ve nehir kenarında yer alıyor. Orman ve nehir manzarası ile de masalsı bir ortam sunuyor. Açık, kapalı ve havuz başı davet alanları bulunuyor. Her isteğe yanıt oluşturuyor. Ferahlığını lüks alanı ile birleştiriyor. Doğanın güzelliğinden faydalanan mekan, beyaz tonun ağırlıkta olduğu huzurlu bir ortam oluşturuyor. Şık masalarını, renkli çiçekler ile taçlandırıyor.

Eşsiz tatları ile de ilgi gören mekan, geniş yemek yelpazesine sahip olması ile her damak zevkine hitap edebiliyor. Dünya mutfağından alternatifler sizlerle buluşturuluyor. çocuklara özel, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor. Yemekli davetlerin dışında, kokteylli davet seçeneği de bulunuyor. Kişi başı fiyatlar 50 - 300 TL civarında seyrediyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Mata Butik Otel

Mata Butik Otel, açık ve kapalı davet alanları ile sizlere kapılarını açıyor. 100 kişilik kapasiteye kadar sevdiklerinizi ağırlayabilmenizi sağlıyor. Ufak çaplı düğün davetleri için ideal bir ortam sunuyor. Göl kenarında yer alıyor ve doğa manzarası ile huzurlu bir alan sizlere sunuluyor. Beyazın asil tonu ile donatılan mekanda, renkli çiçekler ile şık bir ortam sağlanıyor.

Otel, birçok olanağı sizlerin değerli daveti için sunuyor. Organizasyon sorumlusu ile gecenizi planlayabiliyorsunuz. Ayrıca dışarıdan dilediğiniz organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışabilme olanağı sağlanıyor. Kaliteli ışık ve ses sistemi hizmetlerine de yer veriliyor.

Türk ve dünya mutfağından enfes tatlar sizlerle buluşturuluyor. Yemekli menülerinde kişi başı fiyatlar 50 - 100 TL arasında değişirken, kokteylli menülerinde 30 - 50 TL civarında seyrediyor.

İstanbul'da ki En Şık Nişan ve Söz Mekanları

İstanbul'da yer alan pek çok farklı nişan ve söz mekanları bulunuyor. Açık ve kapalı davet alanlarına sahip olması ile her mevsim tercih edilebiliyor. Geniş kapasiteleri ve göz kamaştırıcı dekorasyonları ile evlenecek çiftler tarafından ilgi görüyor. Hayallerinizdeki nişan ve söz daveti olabilmesi adına da dilediğiniz süslemeler ve aksesuarlar ile geceniz tasarlanıyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ile ilerleyen mekanlar, rüya gibi bir nişan ve söz gecesi geçirmenizi sağlıyor. İstanbul'da Ceremony Kanlıca, Kaya İstanbul Fair & Convention Otel size önerebileceğimiz en iyi mekanlardan oluyor. Mekanlar, sağladığı çeşitli olanaklar sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. DJ ve müzik grubu temini, after party organizasyonu, video ve fotoğraf çekimi ve mekan süsleme gibi çeşitli hizmetler veriliyor.

İstanbul Şile otelde düğün mekanları, kaliteli hizmet anlayışları ile sizlerin değerli davetine ev sahipliği yapıyor. Oteller, geniş kapasiteleri ve şık tasarımları ile sizlere kapılarını açıyor. Her bütçeye uyan fiyatları ile de cezbediyor. Tüm otelde düğün mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.