Üsküdar Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Anadolu Yakası
Üsküdar
Mercure İstanbul Altunizade Otel
6

Mercure İstanbul Altunizade Otel

5.0
(14)
İstanbul, Üsküdar
250kapasite
100başlangıç fiyatı
A11 Bosphorus Hotels
13

A11 Bosphorus Hotels

İstanbul, Üsküdar
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Sumahan On The Water
11

Sumahan On The Water

5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Bosphorus Palace Hotel
14

Bosphorus Palace Hotel

4.5
(4)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
300başlangıç fiyatı
Su Merdum Boutique Hotel
14

Su Merdum Boutique Hotel

İstanbul, Üsküdar
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Queen Hotel Spa
6

Queen Hotel Spa

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Address Hotel & Residences Istanbul
6

Address Hotel & Residences Istanbul

İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Adile Sultan Sarayı
18

Adile Sultan Sarayı

İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul üsküdar otelde düğün mekanları; kaliteli hizmet sunmaları ve müşteri memnuniyetine önem vermeleri ile öne çıkıyor. Anadolu Yakası’nın en güzel noktalarında yer alan düğün otelleri, hayallerinizdeki düğüne kavuşmanız için uygun fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyor. Açık alan ve kapalı davet salonları bulunduran ve çeşitli olanaklar sunan oteller, sizlere benzersiz bir düğün daveti vaat ediyor.

üsküdar otelde düğün fiyatları, ortalama olarak kişi başı 80 TL'den başlıyor.

üsküdar Düğün Otelleri ve Fiyatları

üsküdar otelde düğün mekanları, sizlere en muhteşem düğünü sunabilmek için birçok olanak sunuyor. Oteller, sağladıkları kaliteli catering hizmeti ile beğeni topluyor. Catering servislerinde yemekli, yemeksiz veya kokteyl menüler sunuluyor. Seçtiğiniz mekan ve yararlandığınız olanaklara bağlı olarak değişebilen fiyatlar, 80 - 300 TL aralığında seyrediyor.

İstanbul üsküdar düğün otelleri ve fiyatları ise şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Bosphorus Palace Hotel 200 TL 300 TL
Mercure İstanbul Altunizade Otel 80 TL 100 TL
Sözbir Hotel 100 TL 150 TL
Sumahan On The Water 80 TL 100 TL
Su Merdum Boutique Hotel 100 TL 200 TL
Adile Sultan Sarayı 400 TL 400 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bosphorus Palace Hotel

Otelde düğün düşünüldüğünde ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan Bosphorus Palace Hotel, davetlilerine sayısız olanak sağlıyor. Deniz kenarında bulunan mekan, boğaz manzarası eşliğinde yalıda düğün düzenlemek isteyenlere kusursuz bir davet alanı sunuyor. Açık ve kapalı alanı bulunan mekan, 500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Yemyeşil, doğayla iç içe açık bahçesi muhteşem bir alan yaratıyor.

Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri için asil beyaz rengi tercih ederek oldukça şık bir ortam oluşturuluyor. Gelin-damat odası ve gelin yolu hizmetleri sağlanarak hayallerinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyor. Otelde düğün fiyatları, yemekli ve kokteyl menü için kişi başı 200 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgisi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Mercure İstanbul Altunizade Otel

Sunduğu kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla beğeni toplayan Mercure İstanbul Altunizade Otel, düğün gününüzde sizlere eşlik etmek için hazır bulunuyor. Yüksek tavanları ile geniş bir görünüm sunan kapalı salonunda 250 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Mekan, konuklarınız için konaklama hizmeti de sunuyor. Bu sayede davetlileriniz için kolaylık sağlanıyor.

Catering hizmeti ile düğününüz için en beğenilen menüler hazırlanıyor. Damak tadınıza uygun lezzetler eşliğinde keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor. Otelde düğün fiyatları yemekli menüler için kişi başı 80 TL’den başlıyor.

Sözbir Hotel

üsküdar’ın en sevilen düğün otelleri arasında olan Sözbir Hotel, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde düğün düzenlemeniz için olanak tanıyor. Açık ve kapalı davet alanları bulundurması ile düğün alanınız için seçim yapabilme imkanı sağlanıyor. Mekanın eşsiz deniz manzarası dışında havuz başı alanı da bulunuyor. Mekanda ayrıca 75 araçlık kapasiteye sahip otopark alanı ve vale hizmeti sağlanıyor.

özel konsept tasarımı yapabilen mekan, masa düzenleme ve süsleme seçenekleri ile de beğeni topluyor. Dekorasyon seçeneklerinde beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanılması ile zarif ve şık bir görünüm sağlanıyor. Mekanın otelde düğün için sunduğu fiyatlar yemekli davetlerde kişi başı 100 ile 150 TL aralığında değişiyor.

Sumahan On The Water

İstanbul’un en beğenilen düğün mekanları arasında kendine yer edinmiş olan Sumahan On The Water, benzersiz deniz manzarasıyla öne çıkıyor. Düğününüzü muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, keyifli vakit geçirerek düzenlemek isterseniz tam aradığınız özellikleri taşıyor. 200 kişilik konuk ağırlama kapasiteli açık ve kapalı alanı bulunuyor.

Supla, çiçek süsleme ve şamdan seçenekleri ile en güzel dekor ve süslemeler oluşturuluyor. Otelde düğün fiyatları yemekli ve kokteyl menülerde 80 TL ile 100 TL aralığında oluyor.

Su Merdum Boutique Hotel

Ferah havuz başı alanı ile beğenilen Su Merdum Boutique Hotel, davetlilerine birçok imkan sunuyor. Açık ve kapalı alanları bulunan mekan, düğün davetleri için kişiye özel konsept tasarımı sağlıyor. Masa düzeninin mükemmelleşmesi için süslemeler ve şamdanlar kullanılıyor. Etkinlik sorumlusu ile her detaya önem verilerek kusursuz düğün alanı oluşturuluyor.

Bu değerli gününüzde oluşturacağınız anılarınızın kalıcı olması amacıyla fotoğraf ve video çekimi yapılıyor ve fotoğraf köşesi oluşturuluyor. Eksiksiz bir düğün için yapılan gelin tagı ve gelin yolu ile mutluluğunuza bir adım daha yaklaşmanız sağlanıyor. Otelde düğün fiyatları yemekli ve kokteyl menülerde 100 TL ile 200 TL aralığında değişiyor.

Adile Sultan Sarayı

Konuklarına mükemmel bir düğün alanı sunan Adile Sultan Sarayı, sunduğu sonu gelmez olanaklarla öne çıkıyor. Tarihi davet alanı ve kendine has atmosferi ile büyük beğeni topluyor. Kalabalık davetlere uygun olan oldukça geniş alanı ve kapasitesi yanında muhteşem bir boğaz manzarası sunuyor.

Catering hizmeti ile damak tadınıza uygun enfes menüler hazırlanıyor. Menüleri dilerseniz önceden tatma imkanınız da bulunuyor. 100 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti sağlanıyor. Düğününüzün ayrıntılarını planlamanız için ise etkinlik sorumlusundan yardım alma şansınız bulunuyor. Otelde düğün fiyatları 400 TL'den başlıyor.

En İyi İstanbul Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün detaylarını planlamak ve organize etmek oldukça yorucu olabiliyor. Mükemmel daveti sağlamak için organizasyon firmalarından yardım almak avantaj sağlıyor. İşinde uzman ve tecrübeli ekipler sizler için en muhteşem düğün organizasyonunu oluşturmaya hazır bulunuyor.

Anadolu Yakası'nın en iyi düğün organizasyon firmaları arasında olan Elizi Organizasyon, kaliteli hizmetlerini 2500 TL başlangıç paketiyle sunuyor. üsküdar'ın en beğenilen organizasyon firmalarından biri olan Event Company ise kişi başı 30 - 40 TL arasında fiyat veriyor. Bir başka firma olan Bükre Event Planner ise 1000 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinizde oluyor.

İstanbul üsküdar otelde düğün mekanları, sizlere kaliteli hizmet ve memnuniyet sağlamaktan mutluluk duyuyor. Birçok harika olanak sağlayarak kusursuz bir düğüne sahip olmanız ve her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesi sağlanıyor. Bu mekanlarda aldığınız hizmet aracılığıyla muhteşem deniz manzarası seyrederek sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize olanak tanınıyor. Otelde düğün olanakları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.