Konya Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(12 sonuç)

Konya
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Hotel Ney
5

Hotel Ney

Konya, Karatay
100kapasite
40başlangıç fiyatı
Otel Selçuk
6

Otel Selçuk

Konya, Karatay
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Dedeman Konya
8

Dedeman Konya

Konya, Selçuklu
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Gherdan Gold Otel
9

Gherdan Gold Otel

Konya, Selçuklu
400kapasite
80başlangıç fiyatı
Bera Hotel Konya
7

Bera Hotel Konya

Konya, Selçuklu
500kapasite
40başlangıç fiyatı
Mirel Hotel Ereğli
6

Mirel Hotel Ereğli

Konya, Ereğli
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Ramada Plaza Konya
8

Ramada Plaza Konya

Konya, Selçuklu
500kapasite
40başlangıç fiyatı
Novotel Konya
5

Novotel Konya

Konya, Selçuklu
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Paşapark Hotel
4

Paşapark Hotel

Konya, Selçuklu
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Hotel Balıkçılar
6

Hotel Balıkçılar

Konya, Karatay
300kapasite
40başlangıç fiyatı
Grand Hotel Konya
10

Grand Hotel Konya

Konya, Selçuklu
3,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Hilton Garden Inn Konya
5

Hilton Garden Inn Konya

Konya, Karatay
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Konya otelde düğün organizasyonu planlayan çiftler için pek çok seçenek sunuyor. Konya’nın merkez ilçeleri başta olmak üzere pek çok bölgesinde butik ve lüks otel seçenekleri bulunuyor. Otellerin balo salonları düğün organizasyonlarına ek olarak kına, nişan, sünnet düğünü ve mezuniyet davetlerinde de tercih edilebiliyor. Farklı bütçelere uygun fiyatları ve cazip paketleri ile öne çıkan Konya’nın en iyi düğün otellerini sizi için inceledik.

Konya Otelde Düğün Fiyatları

Konya’daki otellerin açık, kapalı ve havuzbaşı olarak hizmet veren farklı davet alanları bulunuyor. özellikle lüks organizasyon planlayanlar tercihini otellerden yana kullanıyor. Otelde düğün yapmanın bir diğer artısı da organizasyon sonrası konaklama imkanından yararlanabiliyor olmanız. Dilerseniz birlikte Konya otelde düğün denilince ilk akla gelen isimlere yakından bakalım.

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bera Otel

50 TL

80 TL

Gherdan Gold Otel

50 TL

80 TL

Dedeman Otel

50 TL

80 TL

Ramada Plaza

50 TL

80 TL

Hilton Garden Inn

50 TL

100 TL

*Kişi başı ortalama fiyatlardır.

Bera Otel Konya

Konya’nın en sevilen düğün otellerinden olan Bera Otel ile başlıyoruz. Bera Hotel Konya’nın Selçuklu ilçesinde konumlanıyor. Oldukça merkezi bir noktada bulunan otelin açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı bulunuyor. Kapalı alanda 500, açık alanda 100 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Mekan ayrıca masa sandalye süslemesi yaparak alanı davete uygun hale getiriyor.

Konya otelde düğün konseptinin en sevilen adreslerinden Bera'da, yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyon planlayabiliyor. Dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz catering firması ile de çalışabilirsiniz.

Konya Bera Otel düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Gherdan Gold Otel

Konya Selçuklu’da hizmet veren bir diğer otel olan Gherdan Gold ile devam ediyoruz. Gherdan Gold Otel, adından da anlaşıldığı üzere altın sarısı ve dore renklerinin yoğunlukta kullanıldığı salonu ile öne çıkıyor. Masa sandalye giydirmelerinde beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu salon geniş ve ferah yapısı ile beğeni topluyor. Yazın klima, kışın ise ısıtma sistemleri ile her mevsim davete uygun hizmet veriyor.

Konya otelde düğün denilince ilk akla gelen isimlerden olan Gherdan’da ayrıca kına geceleri, nişan, sünnet düğünleri, özel davetler ve mezuniyet partileri de düzenlenebiliyor. Kendi mutfak ekibine sahip olan otel yemekli ve kokteyl organizasyon taleplerini karşılayabiliyor.

Gherdan Gold Otel düğün fiyatları kişi başı minimum 50 - 80 TL’den başlıyor.

Dedeman Otel Konya

Türkiye’nin pek çok şehrinde şubesi bulunan Dedeman Otel, Konya otelde düğün alternatifleri arasında bulunuyor. Kaliteli hizmeti ve lüks davet alanı ile farklı davet türlerine ev sahipliği yapabiliyor. Açık, kapalı ve kır bahçesi alanlarında hizmet veren otel, kır nikahı etkinliği için de sıklıkla tercih ediliyor.

Dedeman Otel’in kapalı alanında 1000, açık alanlarında ise 2000 kişiye kadar organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kapalı salonu yüksek tavanlı ve ferah atmosfer sunarken, açık alanında çim zemin özelliği bulunuyor. Otel ayrıca kendi catering firması ile yemekli davetlere de ev sahipliği yapabiliyor.

Konya Dedeman Otel düğün fiyatları kişi başı minimum 50 - 80 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Ramada Plaza Konya

Ramada Otel Konya düğün organizasyonlarında sık sık tercih ediliyor. Kapalı alanda hizmet veren otel 500 kişiye kadar düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet etkinlikleri ve özel davetlere kapılarını açabiliyor. Düğün sonrası otelde misafirlerinizle birlikte konaklamak isterseniz 250 kişiye kadar kapasitesi olduğunu da ekleyelim.

Konya otelde düğün organizasyonu için tercih edebileceğiniz Ramada’da otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Dilerseniz after party olanağını da değerlendirebilirsiniz.

Ramada Plaza düğün fiyatları kişi başı minimum 50 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Hilton Garden Inn Konya

Konya düğün otelleri önerilerimizin son durağı Hilton Garden Inn oluyor. Konya Karatay’da hizmet veren otel kendi organizasyon ekibi ile çalışıyor. Düğününüzün tüm detaylarını sizinle birlikte planlayarak hayalinizdeki organizasyonu hazırlıyor. Otelin kapalı davet alanında 300 kişilik etkinlikler düzenlenebiliyor. Ayrıca 1000 araç kapasiteli otoparkı olduğunu da eklemek isteriz.

Hilton Garden Inn’de düzenleyeceğiniz organizasyon öncesine karşılama kokteyli hazırlanıyor. Davetlileriniz kapıda karşılanıp oturacakları bölümlere yönlendiriliyor. Yemekli davetlerde ise hızlı ve sıcak servis sağlanarak davetlilerinizin memnuniyeti hedefleniyor.

Hilton Garden Inn Konya otelde düğün fiyatları kişi başı minimum 50 - 100 TL bandından başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya düğün otelleri hakkında merak ettiklerinizi buradan bulabilirsiniz.

Konya’da Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Konya’da otel düğünü fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlayarak aldığınız hizmete göre 100 - 200 TL bandına çıkabiliyor. Kokteyl düğün fiyatları daha uygun aralıklarda seyrederken yemekli düğünlerde fiyatlarda artış görülüyor. Bazı oteller paket seçeneği sunuyor. Otelde düğün paketlerinin ise minimum 10.000 TL’den başladığını ekleyelim.

Konya’daki Otellerde Hangi Organizasyonlar Yapılabiliyor?

Oteller bünyesinde düğün, sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, söz, özel etkinlik, bayi toplantıları ve mezuniyet partileri düzenlenebiliyor.

Konya’nın En İyi Düğün Otelleri Hangileri?

 • Bera Hotel
 • Grand Hotel
 • Novotel Konya
 • Miral Hotel Ereğli
 • Hotel Balıkçılar
 • Dedeman Konya
 • Gherdan Gold Otel
 • Hotel Ney
 • Ramada Plaza
 • Paşapark Hotel
 • Hilton Garden Inn

Konya otelde düğün konsepti ve fiyatlarını incelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Beğendiğiniz otelden ücretsiz teklif alabileceğinizi unutmayın. Şimdiden mutluluklar dileriz.