Bursa Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(9 sonuç)

Bursa
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Yıldırım Belediyesi Spor Kompleksi
12

Yıldırım Belediyesi Spor Kompleksi

Bursa, Yıldırım
150kapasite
750başlangıç fiyatı
Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi
3

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi

Bursa, Gemlik
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Merinos Davet
10

Merinos Davet

Bursa, Osmangazi
3,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Göl Park Sosyal Tesisleri
8

Göl Park Sosyal Tesisleri

Bursa, Osmangazi
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Merinos Kır Bahçesi
43

Merinos Kır Bahçesi

Bursa, Osmangazi
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Beşevler Sosyal Tesisleri
4

Beşevler Sosyal Tesisleri

Bursa, Nilüfer
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Bursa Hakimevi
4

Bursa Hakimevi

Bursa, Osmangazi
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Bursa Polis Evi
3

Bursa Polis Evi

Bursa, Osmangazi
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Yunus Tesisleri
5

Yunus Tesisleri

Bursa, Mustafakemalpaşa
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa sosyal tesisler bünyesinde düğün başta olmak üzere nikah, nişan ve kına gecesi gibi farklı davet türleri gerçekleştirilebiliyor. Uygun fiyatlı organizasyonlar için çiftler tarafından tercih edilen tesisler, yenilikçi yapıları sayesinde modern düğünlere ev sahipliği yapıyor. Sosyal tesislerde ortalama düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Bursa Sosyal Tesislerde Düğün ve Davet

Bursa'nın farklı lokasyonlarında yer alan sosyal tesisler, düğün ve davetler için sayısız hizmet sunuyor. Kaliteli standartlarıyla sundukları hizmetler, çiftlerin ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonelliklere sahip. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanlarıyla kapılarını açan tesislerin fiyat skalası 30 - 50 TL bandında seyrediyor.

Bursa sosyal tesisler ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Göl Park Sosyal Tesisleri 50 TL 100 TL
Burfaş Beşevler Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL
Hünkar Köşkü Sosyal Tesisleri 50 TL 80 TL
Yunus Tesisleri 30 TL 50 TL
Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi 30 TL 50 TL
Bursa Polis Evi 30 TL 50 TL
Buski Sosyal Tesisi 50 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alabilirsiniz.

Göl Park Sosyal Tesisleri

Açık kır bahçesi alanıyla çiftleri memnun edecek hizmetleri sunan Göl Park Sosyal Tesisleri, Osmangazi ilçesinde konumlanıyor. 200 - 300 kişi kapasiteli davet alanları arasında yer alan kapalı salonu da dekoratif olarak dikkatleri çekiyor. Düğün salonu kalitesinde imkanlar sunun tesis, özel günlerde çiftlere destek oluyor.

Gelin yolu hazırlığı ile düğün girişlerinde görkemli bir atmosfer yaratıyor. Şehir ve doğa manzarası seçenekleri ile davetlere eşsiz bir hava katıyor. Organizasyonların sonrasında after party kutlama etkinlikleri de düzenleyebiliyor. Organizasyon fiyatları kişi başı 50 - 100 TL aralığında seyrediyor.

Burfaş Beşevler Sosyal Tesisleri

Nilüfer ilçesinde yer alan Beşevler Sosyal Tesisleri, açık ve kapalı davet alanlarının kapılarını özel günler için açıyor. Düğünlerde video ve fotoğraf çekim ekibini kendi bünyesinde bulundurması ile büyük bir avantajı sizlere sunuyor.

Hayatınızın en güzel anlarını ölümsüzleştiren fotoğrafçılara ek olarak organizasyon ve etkinlik sorumlusuyla gecenizi eksiksiz bir şekilde planlıyor. Kişiye özel konsept imkanı ile dekorasyonu kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Ardından mekan giydirme, masa süsleme ve dekorasyon hizmetleri gerçekleştiriliyor. Sade ve şık bir mekan hazırlayan sosyal tesiste düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Hünkar Köşkü Sosyal Tesisleri

Her türlü davet için kapılarını aralayan Hünkar Köşkü, günlük aktiviteler için de sıkça tercih ediliyor. Bursa sosyal tesisler arasında göze çarpan mekanda, şehrin eşsiz manzarasına tanıklık ediliyor. Düğün, davet ve resepsiyon, kokteyl kutlamalar gibi farklı alanlarda hizmet veriliyor.

Yemekli düğünler için ideal olanaklar sunan tesis, akşamları loş bir ambiyansa sahip oluyor. Karşılama hostesleri köşk girişinde misafirlerinizi karşılıyor ve ikram / atıştırmalık servisinde bulunuyor. Davet fiyatları 30 - 80 TL arasında belirleniyor.

Yunus Tesisleri

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde yer alan Yunus Tesisleri, havuz başı konseptli açık alanında düğününüzü organize etme şansı sunuyor. çiftlerin düğün ve diğer davet türlerinde aklına gelen ilk mekanlar arasına girmeyi başarıyor. Yuvarlak masa ve tiffany sandalyeleri ile dizayn açısından da beklentileri karşılıyor.

Havuzun üstünde yer alan köprüye kurulan gelin - damat masası ile tüm misafirler aynı anda görülebiliyor. Sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebileceğiniz bir alan da bulunuyor. Kapasitesi 750 kişiye kadar yükselen mekanın kapalı salonu da aynı kalitede kapılarını açıyor. Fiyatları ise kişi başı 30 TL'den açılıyor.

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi

Geniş davet alanıyla özel günlerinizde sizleri karşılayan Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi, evlenecek çiftler tarafından rağbet görüyor. Şehir merkezinde yer alan tesis, catering hizmetiyle fark yaratıyor. Alanında uzman aşçılar tarafından yapılan yemekler, misafirlerinizin masalarına en iyi şekilde servis ediliyor.

Bursa sosyal tesisler arasında ilk sıralara yerleşen yaşam merkezi, 500 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Ayrıca 100 araçlık otoparkı da bulunuyor. Bu sayede kendi aracıyla gelen misafirler park derdi yaşamıyor. Organizasyon, catering ve fotoğrafçı gibi hizmetleri kendi anlaştığınız firmalardan alabilirsiniz. Tesiste düğün fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Bursa Polis Evi

Şehrin sosyal tesisleri arasında şık ve lüks detaylarla ilk sıralara adını yazdıran Bursa Polis Evi, birden fazla kapalı davet alanına sahip. Aynı zamanda gelin - damat odası sunmasıyla düğün günlerinde konforlu bir hazırlanma süreci yaşanıyor.

Şömineli ayrı bir alanı da bulunan tesis, 200 - 300 kişi arasında davetli ağırlıyor. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz ve en özel gününüzü taçlandırabileceğiniz tesiste DJ ve orkestra temini de yapılıyor. Video ve fotoğraf çekimi, mekan giydirme ve menü tadımı da yapılan polis evinde düğün fiyatları 30 TL olarak belirleniyor.

Buski Sosyal Tesisi

Burfaş tesisleri çatısı altında bulunan Buski Sosyal Tesisi, düğün salonu olarak da hizmet veriyor. Yüksek kalitede hizmet sunan mekanda düğünler için en iyi koşullar sağlanıyor. Uygun fiyat skalası ile memnuniyeti üst seviyeye çıkarıyor.

Gelin yolu girişlerinde volkan şovu gösterisi de yapılıyor. Açık alanında 300 kişiye kadar davetli ağırlıyor. Beyaz ve mor renkli süslemelerle dekoratif dokunuşlar yapılan masalara şamdan yerleştiriliyor. Aynı zamanda çiçek süslemelerle de şık bir ortam hazırlanıyor. 50 TL'den başlayan düğün fiyatları ile profesyonel bir gece sizlere sunuluyor.

Sosyal Tesislerde Kına Gecesi ve Fiyatları

Bursa sosyal tesisler düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığı gibi kına geceleri için de uygun hizmetler sunuyor. Kına tahtı, kına tepsisi ve kına müzikleri ile geceye renk katan tesisler, dekorasyonu da özelleştiriyor. Kırmızı, beyaz ve siyah renkleri ağırlıklı olarak tercih ediliyor.

Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi ve Merinos Davet, sosyal tesiste kına gecesi organizasyonlarının en iyi örnekleri arasına giriyor. Geniş kapasiteleri ve uygun fiyat aralıkları ile gelin adaylarının önceliklerine karşılık veriyor. Kına gecesi fiyatları 50 - 150 TL arasında seyrediyor.

Sosyal Tesislerde Nişan Merasimleri ve Fiyatları

Düğün ve kınaya ek olarak nişan ve söz merasimleri için de tercih edilen sosyal tesisler, Bursa'nın en sevilen yerlerinden oluşuyor. Gölpark Sosyal Tesisleri, Beşevler Sosyal Tesisleri ve Yunus Tesisleri, nişan organizasyonlarınızda yanınızda yer alıyor.

200 - 300 kişi kapasiteleri ile geniş çaplı nişan merasimler düzenlenebiliyor. Nişan tagı, tepsisi ve süslemeleri de gelin ve damat adaylarının beklentilerini karşılayacak profesyonellikte gerçekleştiriliyor. Sosyal tesiste nişan fiyatları da kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Bursa sosyal tesisler düğün, nişan, kına, doğum günü ve mezuniyet partileri gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Düğün salonu olarak hizmet veren tesislerin tamamı, geniş kapasiteli ve uygun fiyatlı seçeneklerden oluşuyor. Sizler de bu mekanları özel günleriniz için tercih etmeyi düşünüyor ve detaylı bilgi almak istiyorsanız ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.