İzmir Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(3 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu
4

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Foça
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
73
4

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
450kapasite
120başlangıç fiyatı
Polis Evi Düğün Salonu
4

Polis Evi Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal tesisler, avantajlı fiyatları ve uygun düğün paketleri ile öne çıkıyor. çoğunlukla belediyeye bağlı olarak hizmet veren tesislerde yemekli ve kokteyl menülerle davet düzenlenebiliyor. İzmir sosyal tesisler bünyesinde düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor. İlçeler göre fiyat ortalamaları ise şöyle;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Konak

50 TL

100 TL

Foça

30 TL

50 TL

Gaziemir

30 TL

50 TL

Karşıyaka

50 TL

75 TL

Urla

50 TL

100 TL

Bayraklı

50 TL

75 TL

Narlıdere

50 TL

100 TL

Karabağlar

30 TL

50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir'de Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler

İzmir ili genelinde belediyeye bağlı hizmet veren düğün yapılabilecek onlarca sosyal tesis bulunuyor. Tüm ilçelere yayılan bu tesislerde kişi başı 10 - 30 TL'den başlayan uygun fiyatlarla düğün organizasyonu düzenlemek mümkün. Düğün davetlerine ek olarak nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi de yine bu tesisler bünyesinde düzenleyebilirsiniz.

İzmir'in en çok tercih edilen sosyal tesisleri arasında Vilayetler Evi, Kent A.Ş. Restoran, Foça Sosyal Tesisleri ve Tepekule Kongre Merkezi öne çıkıyor. Dünya Barış Anıtı Düğün Salonu ve Karşıyaka Katlı Pazaryeri Düğün Salonu gibi yarı özel tesis seçenekleri de bulunuyor. Dilerseniz İzmir'in en iyi düğün yapılabilecek sosyal tesislerini birlikte inceleyelim.

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri

İzmir Adalet Sarayı’na bağlı olan sosyal tesis, Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Başta düğün davetleri olmak üzere nişan, kurumsal davetler ve sünnet düğünü gibi etkinliklere ev sahipliği yapan tesis, ekibiyle birlikte sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor.

Açık ve kapalı davet alanlarına sahip olan Adalet Sarayı Tesisleri, geniş kapasitesiyle keyifli organizasyonlar gerçekleştirmenize olanak sunuyor. Kırmızı ve beyaz et menü seçenekleri ile harikalar yaratan tesiste düğün fiyatları kişi başı 50 - 75 TL arasında değişiyor.

İzmir Polis Evi Düğün Salonu

İzmir Konak ilçesinde konumlanan Polis Evi, sunduğu olanakları, salon özellikleri ve cazip fiyatları ile çiftlerin ilgisini çekiyor. Muhteşem bir deniz manzarası sunan mekan, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanına sahip. İzmir Polisevi Düğün Salonu fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz menüye göre 30 - 50 TL arasında değişen seçenekler sunuluyor.

Mekan bünyesinde 300 kişiye kadar organizasyon düzenlenebiliyor. Aynı zamanda 150 kişilik konaklama alanı da bulunan polis evi, etkinliklerden sonra dinlenmeniz için rahat ve konforlu odalar sunuyor.

İzmir Ordu Evi

İzmir Orduevi Sosyal Tesisleri Konak ilçesinde hizmet veriyor. çiftleri muhteşem körfez manzarası ile buluşturan tesis düğün davetine ek olarak farklı organizasyon türlerinde de hizmet verebiliyor. İzmir sosyal tesisleri denildiğinde ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan orduevinde kişi başı düğün fiyatları 30 - 50 TL'den başlıyor.

Tesiste özel organizasyon ve etkinlik sorumlusu bulunuyor. Yemekli davetlere de ev sahipliği yapabilen mekanda toplamda 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Foça Sosyal Tesisleri

Foça Sosyal Tesisleri, sahilde düğün organizasyonu planlayan çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Denize sıfır konumu ile öne çıkan tesiste kokteyl düzeninde kişi başı 30 TL, yemekli düzende ise 50 TL'den başlayan cazip düğün fiyatları sunuluyor.

Bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen tesis, ses ve sahne kurulumu hizmeti de sunuyor. Anlaşmalı bir orkestra ile çalışan Aydans Davet'te eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

İzmir Sosyal Tesisler Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

İzmir sosyal tesisler bünyesinde nikah sonrası yemek davetinizi de düzenleyebilirsiniz. Zengin menü içerikleri ve uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkan tesislerin Düğün Buketi çiftlerine özel indirimlerini değerlendirebilirsiniz.

Sosyal tesislerin neredeyse tamamı kendi mutfak ekibi ile çalışıyor. Fix ve standart menü seçenekleri sunan tesislerde tüm sevdiklerinizle kutlamalar düzenleyebilirsiniz. Kişi başı 50 TL'den başlayan menülerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bazı sosyal tesisler kişi başı yerine 50 veya 100 kişi üzerinden fiyatlandırma yapabilir. İl genelinde bu şekilde paket sunan tesislerde 50 kişi için 500 TL, 100 kişi için 1000 TL gibi fiyatlarla yemekli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Kent A.Ş Restaurant

Karşıyaka ilçesinde bulunan ve Bostanlı İskele'ye oldukça yakın bir noktada konumlanan Kent A.Ş Restaurant, nikah sonrası yemek davetlerine ev sahipliği yapabiliyor. İzmir genelinde kalitesi, hizmet başarısı ve uygun fiyatları ile nam salmış olan tesiste farklı davetler de düzenlenebiliyor.

50 TL’den az olan yemekli ve kokteyl düğün fiyatları, deniz manzarası ve deneyimli personelleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Açık alanda 3000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi sunan mekanın kapalı alanında ise 750 kişilik davetler düzenlenebiliyor.

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

İzmir sosyal tesisler arasında şık mimarisi ile öne çıkan Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, nikah sonrası yemek davetlerine ev sahipliği yapabiliyor. İzmir’in ilk modern özel gün salonunu bünyesinde bulunduran tesis farklı organizasyonlara uygun nitelikler taşıyor. Tesiste 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

DVD, müzik, projeksiyon ve sinevizyon gibi ek hizmetler de sunan Tepekule Kongre Merkezi'nin düğün davet fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Fiyatlar seçilen menülere göre değişiklik gösterebiliyor.

İzmir Asansör Restaurant

İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri arasında yer alan İzmir Asansör Restaurant, tarihi bir atmosfer eşliğinde davet düzenlemek isteyen çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Butik davetler için ideal olan tesis, nikah sonrası yemek davetlerinde 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Tesisin kişi başı davet fiyatları 50 TL'den başlarken, seçilen menülere göre artış görülebiliyor.

Asansör Restoran şehrin en güzel manzarasını çiftlerle buluşturuyor. Burada davetiniz öncesinde menü tadımı yapma imkanınız da bulunuyor.

Karabağlar Belediyesi Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri, yenilenen mimarisi ve kaliteli hizmetleri ile evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet veren tesis, nikah ve düğün organizasyonları için de uygunluk gösteriyor.

Karabağlar'da yaşayan çiftler başta olmak üzere çevre ilçelerden de yoğun bir ilgi gören tesis, 30 - 50 TL arasındaki fiyatları ile kusursuz bir hizmet vadediyor. Açık ve kapalı davet alanı seçeneği sunan tesiste yılın her mevsimi davet düzenleyebilirsiniz.

Sosyal Tesislerde Yapılan Diğer Organizasyonlar

Sosyal tesislerin genelinde öncelik olarak düğün, nişan ve nikah sonrası yemek organizasyonları düzenleniyor. Ancak tesisler bunlarla da sınırlı kalmayıp doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet kutlamaları da düzenleyebiliyor.

öte yandan iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar için de ideal olan sosyal tesisler; İzmir ili içerisinde de birçok kişi tarafından farklı amaçlarda kullanılabiliyor. Kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler de tercihlerini sosyal tesislerden yana kullanabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir sosyal tesisler ve derneklerde düzenlenen organizasyonlar hakkındaki tüm bilgiler burada yer alıyor.

İzmir'deki Sosyal Tesislerde Düzenlenen Organizasyonlar

İzmir sosyal tesisleri sıklık düğün için tercih ediliyor. Aynı zamanda kına gecesi ve nişan organizasyonları için de uygunluk gösteriyor. Doğum günü ve mezuniyet partileri için de anlaşma sağlanan tesisler bulunuyor.

İzmir Sosyal Tesis Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Nikah, düğün, nişan, kına gibi davetler için sosyal tesislerin belirlediği fiyat 50 - 70 TL'den başlıyor.

İzmir'de bulunan sosyal tesisler, farklı davet türlerine uygun yapıları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Şehirde bulunan pek çok tesis avantajlı paketler sunuyor. Hemen şimdi sitemizde yer alan sosyal tesislere göz atarak, düğünden nikah sonrası yemeğe, sünnetten kınaya kadar her türlü etkinliğiniz için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!