İzmir Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Polis Evi Düğün Salonu
4

Polis Evi Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
2

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

İzmir, Bayraklı
4,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Bergama Öğretmen EVi
13

Bergama Öğretmen EVi

İzmir, Bergama
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Tahsin Ar Tesisleri
8

Tahsin Ar Tesisleri

İzmir, Seferihisar
150kapasite
250başlangıç fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
73
4

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
450kapasite
120başlangıç fiyatı
Dokuz Eylül Rektörlük Çatı Restaurant
4

Dokuz Eylül Rektörlük Çatı Restaurant

İzmir, Konak
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Seferihisar Belediye Düğün Salonu
5

Seferihisar Belediye Düğün Salonu

İzmir, Seferihisar
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu
4

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Foça
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal tesisler, avantajlı fiyatları ve uygun düğün paketleri ile öne çıkıyor. çoğunlukla belediyeye bağlı olarak hizmet veren tesislerde yemekli ve kokteyl menülerle davet düzenlenebiliyor. Polis evi, hakimevi, öğretmenevi ve askeri lojmanlarda düğün organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

İzmir'de Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler 2024 Fiyatları

İzmir ili genelinde belediyeye bağlı hizmet veren düğün yapılabilecek onlarca sosyal tesis bulunuyor. Tüm ilçelere yayılan bu tesislerde kişi başı 250 - 500 TL'den başlayan uygun fiyatlarla düğün organizasyonu düzenlemek mümkün. Düğün davetlerine ek olarak nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi de yine bu tesisler bünyesinde düzenleyebilirsiniz.

İzmir'in en çok tercih edilen sosyal tesisleri arasında Vilayetler Evi, Kent A.Ş. Restoran, Foça Sosyal Tesisleri ve Tepekule Kongre Merkezi öne çıkıyor. Dünya Barış Anıtı Düğün Salonu ve Karşıyaka Katlı Pazaryeri Düğün Salonu gibi yarı özel tesis seçenekleri de bulunuyor. Dilerseniz İzmir'in en iyi düğün yapılabilecek sosyal tesislerini birlikte inceleyelim.

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri

İzmir Adalet Sarayı’na bağlı olan sosyal tesis, Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Başta düğün davetleri olmak üzere nişan, kurumsal davetler ve sünnet düğünü gibi etkinliklere ev sahipliği yapan tesis, ekibiyle birlikte sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor.

Açık ve kapalı davet alanlarına sahip olan Adalet Sarayı Tesisleri, geniş kapasitesiyle keyifli organizasyonlar gerçekleştirmenize olanak sunuyor. Kırmızı ve beyaz et menü seçenekleri ile unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

İzmir Polis Evi Düğün Salonu

İzmir Konak ilçesinde konumlanan Polis Evi, sunduğu olanakları, salon özellikleri ve cazip fiyatları ile çiftlerin ilgisini çekiyor. Muhteşem bir deniz manzarası sunan mekan, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanına sahip. Mekan bünyesinde 300 kişiye kadar organizasyon düzenlenebiliyor. Aynı zamanda 150 kişilik konaklama alanı da bulunan polis evi, etkinliklerden sonra dinlenmeniz için rahat ve konforlu odalar sunuyor.

İzmir Ordu Evi

İzmir Orduevi Sosyal Tesisleri Konak ilçesinde hizmet veriyor. Çiftleri muhteşem körfez manzarası ile buluşturan tesis düğün davetine ek olarak farklı organizasyon türlerinde de hizmet verebiliyor. İzmir sosyal tesisleri denildiğinde ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan orduevinde özel organizasyon ve etkinlik sorumlusu bulunuyor. Yemekli davetlere de ev sahipliği yapabilen mekanda toplamda 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Foça Sosyal Tesisleri

Foça Sosyal Tesisleri, sahilde düğün organizasyonu planlayan çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Denize sıfır konumu ile öne çıkan tesiste kına gecesinden nişana, sünnet düğününden kurumsal davetlere kadar pek çok organizasyon düzenlenebiliyor. Bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen tesis, ses ve sahne kurulumu hizmeti de sunuyor. Anlaşmalı bir orkestra ile çalışan Aydans Davet'te eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

Kent A.Ş Restaurant

Karşıyaka ilçesinde bulunan ve Bostanlı İskele'ye oldukça yakın bir noktada konumlanan Kent A.Ş Restaurant, düğün davetlerine ev sahipliği yapabiliyor. İzmir genelinde kalitesi, hizmet başarısı ve uygun fiyatları ile nam salmış olan tesiste farklı davetler de düzenlenebiliyor.

Deniz manzarası ve deneyimli personelleri ile tercih edilirliğini arttırıyor. Açık alanda 3000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi sunan mekanın kapalı alanında ise 750 kişilik davetler düzenlenebiliyor.

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

İzmir sosyal tesisler arasında şık mimarisi ile öne çıkan Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, düğün, kına ve nişan davetlerine ev sahipliği yapabiliyor. İzmir’in ilk modern özel gün salonunu bünyesinde bulunduran tesis farklı organizasyonlara uygun nitelikler taşıyor. Tesiste 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

DVD, müzik, projeksiyon ve sinevizyon gibi ek hizmetler de sunan Tepekule Kongre Merkezi'nin düğün davet fiyatları seçilen menülere göre değişiklik gösterebiliyor.

İzmir Asansör Restaurant

İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri arasında yer alan İzmir Asansör Restaurant, tarihi bir atmosfer eşliğinde davet düzenlemek isteyen çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Butik davetler için ideal olan tesis, nikah sonrası yemek ve nişan gibi davetlerde 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Asansör Restoran şehrin en güzel manzarasını çiftlerle buluşturuyor. Burada davetiniz öncesinde menü tadımı yapma imkanınız da bulunuyor.

Karabağlar Belediyesi Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri

Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri, yenilenen mimarisi ve kaliteli hizmetleri ile evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet veren tesis, nikah ve düğün organizasyonları için de uygunluk gösteriyor.

Karabağlar'da yaşayan çiftler başta olmak üzere çevre ilçelerden de yoğun bir ilgi gören tesis, açık ve kapalı davet alanı seçeneği ile yılın her mevsimi organizasyon düzenlemeye uygun.

İzmir'de bulunan sosyal tesisler, farklı davet türlerine uygun yapıları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Şehirde bulunan pek çok tesis avantajlı paketler sunuyor. Hemen şimdi sitemizde yer alan sosyal tesislere göz atarak, düğünden nikah sonrası yemeğe, sünnetten kınaya kadar her türlü etkinliğiniz için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular