İstanbul Sünnet Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(29 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Sünnet Düğünü Mekanları
Portaxe
39
2

Portaxe

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Banquet Deluxe Düğün & Davet
18
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(3)
İstanbul, Avcılar
500kapasite
265başlangıç fiyatı
Otantik Kına Davet Salonu
49
6

Otantik Kına Davet Salonu

5.0
(4)
İstanbul, Beylikdüzü
200kapasite
215başlangıç fiyatı
Ve Hotels Boğaziçi Vilayetler Evi
15

Ve Hotels Boğaziçi Vilayetler Evi

İstanbul, Sarıyer
250kapasite
150başlangıç fiyatı
Elite World Asia
7

Elite World Asia

İstanbul, Maltepe
750kapasite
200başlangıç fiyatı
Peri Payı by Broyt Otel
6

Peri Payı by Broyt Otel

İstanbul, Kadıköy
200kapasite
200başlangıç fiyatı
Mio Giardino Garden
10

Mio Giardino Garden

İstanbul, Beykoz
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Armonia Lounge
10

Armonia Lounge

İstanbul, Bayrampaşa
625kapasite
750başlangıç fiyatı
Armonia Ada
7

Armonia Ada

İstanbul, Bayrampaşa
625kapasite
750başlangıç fiyatı
Glory Pool Side Wedding Venue
4

Glory Pool Side Wedding Venue

İstanbul, Ataşehir
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Lazzoni Hotel
7

Lazzoni Hotel

İstanbul, Beyoğlu
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Junto Davet & Wedding
5

Junto Davet & Wedding

İstanbul, Maltepe
400kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Anadolu Yakası'nda sünnet düğünleri için Beykoz, Maltepe, Çekmeköy gibi bölgeler tercih edilirken, Avrupa Yakası sünnet düğünleri daha çok Sarıyer, Bayrampaşa ve Beylikdüzü gibi ilçelerde yoğunlaşıyor. İstanbul sünnet düğünü mekanları fiyatları kişi başı 80 – 150’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

İstanbul’un En İyi Sünnet Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstanbul, birçok ilçesinde sünnet düğünü mekanları barındırıyor. Uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkan mekanlar 80 - 150 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

İstanbul'un ilçelerinde ortalama kişi başı sünnet düğünü fiyatları şöyle;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Çekmeköy

100 TL

200 TL

Beykoz

100 TL

150 TL

Maltepe

150 TL

250 TL

Ataşehir

200 TL

300 TL

Kadıköy 

150 TL

200 TL

Üsküdar

200TL

300 TL

Beyoğlu

150 TL

200 TL

Sarıyer

150 TL

200TL

Bayrampaşa

200 TL

350TL

Küçükçekmece

150 TL

200 TL

Başakşehir

140 TL

140 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Anadolu Yakası Sünnet Düğünü Mekanları Önerileri

Anadolu Yakası, deniz manzaraları, tarihi dokusu ve modern mekanlarıyla sünnet düğünlerini unutulmaz kılıyor. Anadolu Yakası sünnet düğünü mekanları fiyatları kişi başı 150 – 200’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Maltepe’de Sünnet Düğünü Yapan Yerler

İstanbul’da sünnet düğünü için sıkça tercih edilen ilçelerin başında gelen Maltepe, merkezi konumu ve lüks davet alanları ile aileler tarafından yoğun ilgi görüyor. İlçede bulunan Junto Davet & Wedding kaliteli hizmeti ve cazip teklifleri ile ön plana çıkıyor. Şehir merkezinde bulunan bu düğün salonu, ferah ve iç  açıcı bir atmosfer sunuyor. Yemekli fiyatları hafta içi 50 TL’den başlayan bu salonun, hafta sonu başlangıç fiyatı 80 TL’dir.

Açık hava düğün mekanları arasında en şık alternatifleri bulabileceğiniz bölge, unutulmaz anılarınızı sınırsız hizmetleri ile yaşamanızı sağlıyor. Türünün en güzel örneklerinin yer aldığı sünnet düğün mekanları, Maltepe’de sizleri bekliyor.  Elite World Asia ve Dream Hill Hotel ilçe genelinde en çok rağbet gören mekanlar arasında yer alıyor.

Ataşehir Sünnet İçin Mekanlar

İstanbul'un önde gelen semtlerinden biri olan Ataşehir, çeşitli sünnet düğünü salonlarıyla misafirlerinize unutulmaz anılar yaşama fırsatı sunuyor. 500 kişilik kapasite ile öne çıkan Dedeman Otel Bostancı, geniş ve ferah alanı ile sevdiklerinizle unutamayacağınız bir gün vadediyor. Ortalama başlangıç fiyatları 150 TL Olan Dedeman Otel Bostancı, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Dedeman Otel Bostancı ve Glory Pool Side Wedding Venue bu bölgede kaliteli hizmetleriyle sünnet düğünü yapmak isteyenlerin uğrak noktası oluyor.

Beykoz Sünnet Düğünü Mekanları

Eşsiz boğaz manzarası ve doğal güzellikleriyle göz önünde olan Beykoz, sünnet düğünü organizasyonları için de ideal bir seçenek sunuyor. Müşteri memnuniyetinin üst düzey olduğu Villa Polonez, açık havada 400 kişiye kadar, kapalı alanda ise 200 kişiye kadar davetliyi ağırlayabiliyor. Yemekli fiyatları hafta içi 300 TL’den başlayan bu salonun, hafta sonu başlangıç fiyatı 400 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Park Hotel Polonezköy ve Mio Giardino Garden bölgede tercih edilen diğer mekanlar olarak dikkat çekiyor.

Çekmeköy’e Sünnet  Düğünü Yapan Yerler

Çekmeköy, İstanbul'un huzurlu semtlerinden biri olarak sünnet düğünlerini özel bir atmosferde kutlamak isteyen ailelere birçok seçenek sunuyor.

Kapalı alanda 500 - 750, açık havada 750 - 1000 kişilik kapasite sunan Rüya Bahçe, orman, kır ve bahçe manzaraları sayesinde doğal güzelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Yemekli düğünleri 80 TL ile 100 TL arasında değişen mekanın, kokteyl fiyatları ise hafta içi 50 - 80 TL aralığında oluyor.

Kadıköy Sünnet Düğünü Mekanları

İstanbul'un en sevilen semtlerinden biri olan Kadıköy, Peri Payı by Broyt Otel ile harika sünnet düğünü deneyimi yaşatıyor. Sizlere beş yıldızlı otelde sünnet düğünü hizmeti veren mekan, kişi başı 150 TL'den başlayan fiyatları ile tam kaliteli hizmet ve şaşalı bir düğün vadediyor.

Üsküdar’da Sünnet Düğünü Salonları

Üsküdar ilçesindeki çeşitli sünnet düğünü mekanları arasından öne çıkan Cemile Sultan Korusu, eşsiz manzarası ve merkezi konumuyla gelenlerin hayran olacağı bir alternatif sunuyor. Açık havada 1000 kişilik kapalı alanında ise 500 kişilik kapasite sunan mekan 500 araçlık otopark misafirlerinizin park sorununu da ortadan kaldırıyor.

Geniş ve lüks davet alanı bulunan Cemile Sultan Korusu, kokteyl ve yemekli düğün tercihleri sunuyor. Kokteyl davetleri 150 - 200 TL arasında olurken yemekli düğünler 200 - 300 TL olarak seyrediyor.

İstanbul Avrupa Yakası Sünnet Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nın sahil bölgeleri, sünnet düğünleri için mükemmel bir tercih. Boğazın ve Marmara Denizi'nin eşsiz güzelliği, sünnet düğünlerine görsel bir zenginlik katıyor.

Avrupa Yakası sünnet düğünü salonları kişi başı 80 - 200 TL’den başlıyor.

Beyoğlu’nda Sünnet Düğünü İçin Tercih Edilebilecek Mekanlar

İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginlikleri içinde yer alan Beyoğlu, modern tasarımlı salonları ve geniş hizmet yelpazesiyle sünnet düğünlerinizi unutulmaz kılmak için harika bir seçenek vadediyor. Bu mekanlardan biri de Lazzoni Hotel oluyor. Sunulan hizmete ve taleplerinize göre sünnet düğünü fiyatları değişiklik gösterse de, minimum 150 TL'den başlıyor.

Clarion Golden Horn Hotel ve Lazzoni Hotel bölgede dikkat çeken mekanlar olarak göze çarpıyor.

Sarıyer’de Sünnet Düğünü Yapan Yerler

Sarıyer, İstanbul'un kuzeyinde yer alan doğal güzellikleri ve deniz manzaraları ile sünnet düğünlerini unutulmaz kılmak isteyen ailelere muhteşem mekanlar sunuyor. Kır ve sahil düğünlerinin de yapılabildiği Uzunya, Sarıyer ilçesinde dikkatleri çekiyor. Açık alanında 500 - 750, kapalı alanında ise 200 - 300 kişilik gruplar ağırlayan mekan, hem butik hem de kalabalık davetlere uygunluk gösteriyor. Yemekli düzende ortalama düğün fiyatlarının 200 - 300 TL olarak belirlendiği mekanda aynı aralık kokteyl davetler için de geçerli oluyor.

Portaxe, Sait Halim Paşa Yalısı ve Spicy İstinye ilçe genelinde en çok rağbet gören mekanlar arasında yer alıyor. 

Bayrampaşa’da Sünnet İçin Mekanlar

Bayrampaşa’daki mekanlar sünnet düğünleri eşsiz bir atmosfer sunuyor. Bölgenin önde gelen sünnet mekanlarından olan Armonia De Luxe, kaliteli hizmeti cazip fiyatlarla sunuyor. Masa ve sandalye süslemeleri ile ortamı hazırlayan mekan, 750-1000 kişilik davet alanı ile misafirlerinizin her ihtiyacına koşuyor.

Mekanın sünnet organizasyonu fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Yemekli davet fiyatları kişi başı 150 - 300 TL arasında değişiyor. Kokteylli düğün fiyatları ise 100 - 200 TL arasında seyrediyor.

Küçükçekmece’de Sünnet Düğünü Yapan Yerler

İstanbul'un gelişen semtlerinden biri olan Küçükçekmece, şık mekan seçenekleri ile sünnet düğünlerini eşsiz kılmak isteyen aileler için harika seçenekler sunuyor. Açık ve kapalı iki ayrı alanı ile her isteği karşılamaya çalışan Elite World Europe Hotel, 500 kişi ila 750 kişi arasındaki kapasite imkanı ile geniş ailelere hizmet verebiliyor. Yemekli sünnet düğünü fiyatları 150 - 200 TL arasında olan mekanın, kokteyl davetleri ise  100 - 150 TL aralığında değişiyor.

Başakşehir Sünnet Mekanları

İstanbul'un gelişen semtlerinden biri olan Başakşehir, sünnet düğünü düzenleyen ailelerin sık tercih ettiği bölgelerden biri. Bulunduğu konum gereği ulaşım açısından da kolaylık yaşatan Salon Saray Davet ve Elegance Davet Sarayları bölgenin öne çıkan mekanları arasında yer alıyor.

Geniş davet alanı imkanı sunan ve dışarıdan organizasyon firmanızı getirmenize olanak sağlayan mekanlar, 50 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor

İstanbul sünnet düğünü mekanları, cazip fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Erken rezervasyon fırsatları ile indirimli paketlerden faydalanabilir, organizasyon danışmanlık hizmetimiz ile iletişime geçerek bu özel mekanlarda yerinizi ayırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz fiyat teklifleri talep ederek sünnet düğünü bütçenizi önceden planlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular