Anadolu Yakası Teknede Düğün ve Davet ve 2024 Fiyatları

(9 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Teknede Düğün ve Davet
Anadolu Yakası
İncisu Yatı
48

İncisu Yatı

İstanbul, Kadıköy
300kapasite
2250başlangıç fiyatı
Sinan Bey Teknesi
14

Sinan Bey Teknesi

İstanbul, Üsküdar
200kapasite
1000başlangıç fiyatı
Payitaht Denizcilik
26

Payitaht Denizcilik

5.0
(1)
İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
1000başlangıç fiyatı
Gezer Tour
11

Gezer Tour

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
1000başlangıç fiyatı
Selamet 5
6

Selamet 5

İstanbul, Beykoz
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Naz Tekne Organizasyon
7

Naz Tekne Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Beykoz
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Dentur Avrasya
5

Dentur Avrasya

İstanbul, Üsküdar
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Selamet Tur
6

Selamet Tur

İstanbul, Beykoz
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Naz Tekne Organizasyon
7

Naz Tekne Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Anadolu Yakası sizlere teknede düğün yapmak için uygun fiyatlar sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası teknede düğün organizasyonları yemekli ve kokteyl düzeninde organize edilebiliyorr. Teknede düğün fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizleri bekliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Teknede Düğün ve Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası teknede düğün fiyatları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Yemekli, yemeksiz, kokteyl seçenekleri ile konuk sayınıza uygun düzenlemeler yapılıyor. Davetin düzenleneceği gün de fiyata etki eden faktörler arasında yer alıyor.

Bölgenin en çok tercih edilen organizasyon teknelerinin kişi başı ortalama fiyatları ise şöyle;

İlçeler Hafta İçi* Hafta Sonu*
Duru Denizcilik 80 TL 150 TL
Selamet Tur 30 TL 100 TL
Payitaht Denizcilik 10 TL 30 TL
Naz Tekne Organizasyon 30 TL 80 TL
İncisu Yatı 80 TL 200 TL
Dentur Avrasya 100 TL 150 TL
Sinan Bey Teknesi 50 TL 150 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Duru Denizcilik

Duru Denizcilik kapalı ve açık alanları ile sizlere hayalinizdeki teknede düğün organizasyonunu yapma fırsatı sunuyor. 100 kişilik teknede düğün kapasitesi konuk sayınıza göre 250 kişiye kadar arttırılabiliyor. Açılıp kapanabilen çatı, çim zemini ve yüksek tavanı ile sizlere rahatlıkla hareket edeceğiniz davet alanı tanıyor.

Gelin tagı, gelin yolu ve çiçek aranjmanları ile tekne daha da çekici bir hale getiriliyor. Organizasyon danışmanı planladığınız her detayı özenle takip ediyor. Dilerseniz mekan dışı catering, fotoğraf çekim ekibi ve organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz. After party alanını düğün sonrası için değerlendirebiliyorsunuz.

Beykoz Duru Denizcilik teknede düğün fiyatları kişi başı 80 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Selamet Tur

Selamet Tur kapalı ve açık alanları ile büyük teknede düğün davetleri için en doğru tercih oluyor. Uygun fiyatları ve üstün hizmet kaliteleri ile en özel gününüzde yanınızda oluyor. 400 ile 500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor.

Deniz ve boğaz manzarası harika bir arka fon oluşturuyor. Müziğe eşlik ederek keyifle dans edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Karşılama kokteylliyle başlayan düğününüz lezzetli ikramlarla devam ediyor. Menü seçimi sizlere bırakılıyor ve tadım yaparak dilediğiniz lezzetleri ekleyebiliyorsunuz.

Dj ve müzik grubu temin ediliyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüz kılınıyor. Selamet Tur uygun fiyatları ile teknede düğün yapmak isteyen çiftlere kolaylık sağlıyor. Kişi başı 30 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Payitaht Denizcilik

Payitaht Denizcilik büyük teknede düğün davetleri için çiftlerin sıklıkla tercih ettiği adreslerden oluyor. Yüksek konuk kapasitesi ile teknede düğün organizasyonlarında başarılı işlere imza atıyor. Mekan süsleme, kişiye özel konsept içeren detaylarla göz kamaştıran bir ortam yaratılıyor.

Kapalı davet alanı 850 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Açık davet alanı ise 35 kişilik butik tekne düğünleri ve diğer organizasyonlarınız için de elverişli bulunuyor. Açık davet alanının konuk kapasitesi 1000 kişiye çıkarılabiliyor. Düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet kutlamaları için de değerlendirebiliyorsunuz.

Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Menü tadımı ile damak tadınıza uygun lezzetleri ekleyebiliyorsunuz. Payitaht Denizcilik teknede düğün fiyatları kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor.

Naz Tekne Organizasyon

Naz Tekne Organizasyon’u her mevsim rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Açık ve kapalı davet alanları ile 1000 kişilik kapasitesi bulunuyor. özenli süslemeleri masa ve sandalye giydirme ile hayallerinizdeki teknede düğünü davetini veriyorsunuz. çiçek aranjmanları, balonlar ve tüller ile süsleme konseptinize uygun hazırlanıyor.

İstanbul Boğazı'nın ışıkları düğününüze eşlik ediyor. Belirlediğiniz rota ile düğününüzde tekneyle gezinti yaparak eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Kırmızı et, beyaz et ve deniz mahsullerinden oluşan farklı menü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Naz Tekne Organizasyon ile teknede düğün fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Talep ettiğiniz hizmetler fiyatlar da değişikliğe sebep olabiliyor.

İncisu Yatı

İncisu Yatı kapalı ve açık davet alanlarında tüm özel gün ve davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Kapalı davet alanı 300 kişilik konuk ağırlayabilecek kapasite sunuyor. Açık davet alanı ise 400 kişi ağırlayabiliyor. Konseptinize uygun süslemeler ile mekan dikkat çekici hale getiriliyor.

Müzik ekibinin performansına eşlik ederek dansa ve eğlenceye doyabiliyorsunuz. Her anınız fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor. Düğün sonrasında after party eğlencesi ile devam edebiliyorsunuz. Kokteylli ve yemekli davetlerinizi de rahatlıkla yapabiliyorsunuz. İncisu Yatı teknede düğün fiyatları kişi başı 80 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

Dentur Avrasya

Dentur Avrasya teknede düğün denilince ilk akla gelen isimlerden oluyor. Popüler olan teknede düğün eğlenceleri için sıkça tercih ediliyor. Tekne bünyesinde yemekli organizasyonlar düzenlenebildiği gibi dilerseniz ikram menüleri ve içecek servislerini de tercih edebilirsiniz.

Kapalı davet alanı 500, açık davet alanı 400 kişilik düğün yapma imkanı tanıyor. Mekan dışı catering, fotoğrafçı, organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz. Dilerseniz size özel olarak fotoğraf köşesi de hazırlanıyor. Dentur Avrasya teknede düğün fiyatları kişi başı 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Sinan Bey Teknesi

Sinan Bey Teknesi uygun fiyatları ve hizmet çeşitliliği ile sizleri bekliyor. çim kaplama zemininde 300 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Tekne ayrıca davetlerinize özel DJ hizmeti de sunuyor.

Sinan Bey Teknesi düğün fiyatları kişi başı 50 ile 150 TL arasında değişiyor. Yemekli ve kokteylli teknede düğün daveti verebiliyorsunuz. Kişi başı fiyatlar seçilen menülere ve davet gününe göre değişebiliyor.

Anadolu Yakası En İyi Organizasyon Firmaları

Anadolu Yakası’nda düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, doğum günü, baby shower gibi özel günlerinizde sizlere organizasyon hizmeti veren birçok firma bulunuyor. Konseptinize uygun paketlerle sizlere uygun fiyatlar sunuluyor. Kişiye özel süslemeler, ikramlar, servis elemanı temini ve birçok hizmet yelpazesi bulunuyor.

Masa süsleme, çiçek aranjmanları, balon ve tül detayları ile seçtiğiniz mekan özenle hazırlanıyor. Seçtiğiniz temaya uygun konsept tasarımı yapılıyor. Dj ve müzik grubu temini yapılabiliyor. 1000 TL’den başlayan fiyatlarla organizasyon firmalarından hizmet alabiliyorsunuz.

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki en popüler organizasyon firmaları Setup Catering Davet ve Organizasyon, Elizi Organizasyon, Nis Organizasyon Kına oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası düğün davet tekneleri hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası'nda teknede düğün fiyatları ne kadar?

Teknede düğün organizasyonu fiyatları kişi başı ortalama 80 - 100 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 100 - 150 TL'den açılıyor. Lüks teknelerde ise fiyatlar kişi başı 300 - 400 TL'ye kadar çıkabiliyor.

En iyi Anadolu Yakası düğün tekneleri hangileri?

  • Duru Denizcilik
  • Kamil Kaptan Teknesi
  • İncisu Yatı
  • Bosphorus Organization
  • Dentur Avrasya
  • Selamet Tur.

Teknelerde kaç kişilik organizasyon düzenlenebiliyor?

Anadolu Yakası davet teknelerinde minimum 5 - 10 kişiden, 500 - 750 kişiye kadar organizasyon düzenleyebilirsiniz. Düğünlere ek olarak nişan, kına gecesi, mezuniyet ve evlilik teklifi gibi organizasyonlarınızı da planlayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası'nda teknede düğün organizasyonları için uygun fiyatları ile birçok firma bulunuyor. Teknede düğün daveti için daha detaylı bilgi edinmek isterseniz DüğünBuketi.com temsilcilerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.