Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Hem şık, hem uygun fiyatlı, üstüne bir de deneyimli bir düğün salonu arıyorsan doğru yerdesin. Anadolu Yakası düğün mekanları arasından en popüler tercihleri senin için listeledik. Mekan özellikleri, fiyatları ve adresi gibi önemli detaylardan bahsetmeyi de eksik etmedik. İlçelere göre ayırdığımız mekanları bir de beraber inceleyelim.

Ümraniye Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Anadolu Yakası düğün salonları arasında Ümraniye düğün salonları çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlardan oluyor. Bu bölgedeki mekanlar hem uygun fiyatları hem de mekan özellikleri ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte sundukları olanaklar ve ek hizmetleriyle de her zaman senin için en iyisini düşünüyor.

Asmina Davet & Balo

Asmina Davet ve Balo Salonları birbirinden şık 3 ayrı salonda davetlilerini ağırlıyor. Farklı konseptlerde ve farklı kapasitelerde salonları ile her türden organizasyona kapılarını açan bu mekan; kırmızı, mavi ve beyaz dekorasyonları ile gözlerini alamayacağın bir atmosfer oluşturuyor. Gelelim kapasite ve fiyatlara. Yemekli bir düğün istiyorsan 750 kişi, kokteyl veya yemeksiz bir düğün düşünüyorsan 1.000 misafirini ağırlayabiliyor. Fiyatları belirleyen de seçeceğin bu organizasyon türü oluyor. Kokteylli davet fiyatları 10 TL’den başlarken, yemekli davetler seçtiğin menülere göre 30 - 50 TL arasında fiyatlanıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 1.000 kişi
Asmina Davet & Balo Adresi: Namık Kemal Mahallesi, Sütçü İmam Caddesi, No: 88, Ümraniye / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Elisa Davet ve Balo

Ümraniye'deki salonları incelemeye Elisa Davet ve Balo Salonları ile devam edelim. Tercih edebileceğin altı farklı salona yer veren bu mekan, farklı konseptleri değerlendirmen için de harika bir fırsat sunmuş oluyor. Piyanist şantör, anlaşmalı kuaför ve çok çeşitli menü alternatifi gibi hizmetleri ile müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyor. “Peki buraya kaç kişi davet edebilirim?” diye sormadan biz söyleyelim. Bu nadide mekan istersen 100 kişilik butik bir düğün, istersen de 750 kişinin katılacağı büyük bir organizasyon için kapılarını açıyor. Düğününe katılan kişi sayısı ayrıca bütçeni de etkileyen önemli bir unsur çünkü fiyatlar kişi başı olarak hesaplanıyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 100 TL 100 - 750 kişi
Elisa Davet ve Balo Salonu nerededir dersen işte adresi: Madenler Mahallesi, Serencebey Caddesi, No: 52, Kat: 2, Ümraniye / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Aşkın Davet

Aşkın Davet Balo Salonları Aşkın Davet ve Balo Salonları deneyimli ekibi ve profesyonel hizmetleri kusursuz bir düğünü amaçlıyor. Düğünün başlangıcından bitimine kadar olan bu stresli süreç, mekanın uzman organizasyon sorumlularının eşliğinde ve senin fikirlerine dayanarak çözüme kavuşuyor. Bu profesyonel ekip düğünün tüm stresli yükünü omuzlarından alıyor; sana adeta kendi düğününe bir davetli gibi gelmek kalıyor. Üstelik bunları oldukça uygun fiyatlardan sağlıyor. Yemeksiz bir düğün istersen 10 TL’den başlayan cazip fiyatlar sunuyor
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 750 kişi
Aşkın Davet ve Balo Salonları adresi: Tavukçu Yolu Caddesi, No: 232, Kat: 2, Yukarı Dudullu, Ümraniye / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Birbirinden farklı ve birbirinden güzel diğer Ümraniye düğün salonlarını incelemek için burada buluşalım.

Pendik Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları İstanbul Anadolu Yakası’nın merkez ilçelerinden olan Pendik, ulaşım kolaylığı ile biliniyor. Haliyle ilçede birbirinden düğün mekanları yer alıyor. Özellikle Anadolu Yakası düğün mekanları hakkında araştırma yapan çiftlerin uğrak noktalarından biri oluyor. Biz de en popüler Pendik düğün salonları arasından üç tanesine aşağıda yer verdik.?

Ada Davet & Balo Salonu

Ada Davet Ada Davet ve Balo Salonu gösterişli dekorasyonu ve güler yüzlü ekibiyle Anadolu Yakası düğün salonları arasında görülmeye değer bir mekan. Mavi örtülü masalar altın rengi suplalar ve ihtişamlı şamdanlarla süsleniyor. Beyaz tiffany sandalyeler ise tüm zarafetiyle en uygun şekilde konumlandırılıyor. Sağladığı görsel şölenin yanı sıra hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini sağlıyor. Geniş repertuarlı orkestrası, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, ışıklı ve sesli şovları, lezzetli menüleri ile hem davetlilerin hem de senin unutamayacağın bir düğün deneyimi sunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 750 kişi
Ada Davet ve Balo Salonu adresi: Fevzi Çakmak Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No: 40, Kat: 5, Pendik / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Ti Amo Balo Davet

Tiamo Düğün Salonu Başarıyla gerçekleştirdiği organizasyonlar sayesinde Anadolu Yakası düğün salonları arasında popülerleşen Ti Amo Balo ve Davet Salonu ile devam edelim. Kına, nişan, sünnet düğünü gibi organizasyonlardaki başarısıyla adını duyuran mekan, düğün organizasyonunda da bu başarısını devam ettiriyor. Üstelik birbirinden şık 3 ayrı salonda hizmet verirken her birinde farklı konseptlerde düğünler organize ediyor. İstersen beyaz ağırlıklı dekorasyonu ve altın konseptli Pırlanta Salon, istersen siyah ve altın renginin harika bir uyum yakaladığı Zümrüt Salon veya klasik dokunuşların hakim olduğu Yakut Salon arasında kararı sana bırakıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 600 kişi
Ti Amo Balo ve Davet Salonları adresi: Şeyhli Mahallesi, Safa Caddesi, Kahraman Sokak, No: 1, Kurtköy, Pendik / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Centrium Tesisleri

Centrium Tesisleri ''Düğünümde farklı konseptlere yer vermek istiyorum.'' diyorsan Anadolu Yakası düğün salonları arasında Centrium Tesisleri öne çıkıyor. 6 farklı salonda 6 farklı konsept sunan mekan, toplamda 3.000 kişilik kapasiteye sahip. Davetli sayına ve istediğin dekorasyon konseptine göre tercih edebileceğin mutlaka bir salon içeriyor. Konseptlerde sunduğu çeşitliliği hizmet olanaklarında da eksik etmiyor. Hangi salonu seçersen seç; düğün boyu video çekimi, piyanist şantör, sis volkan ve konfeti gösterileri, barkovizyon ve minikler için palyaço gibi çeşitli hizmetleri kalitesinden ödün vermeden sunuyor. Yemeksiz ve yemekli menülerin tercihine sunulduğu mekanın fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 800 kişi
Centrium Tesisleri açık adresi ise şöyle; Çınardere, Yeni Hayat Sokağı, No: 9, Pendik / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Daha fazla Pendik düğün salonları içeriğine ulaşmak için buraya tıklayabilirsin. İndirimli seçenekleriyle en uygun mekanları birlikte inceleyelim.

Maltepe Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Anadolu Yakası düğün salonları denilince Maltepe düğün salonları sunduğu çeşitlilikle öne çıkıyor. Hizmetler ve konseptler konusunda oldukça farklı mekanlara yer veriyor. Öne çıkan mekanların ortak özellikleri hem fiyat uygunluğu hem de hizmet çeşitliliği oluyor. Seçenekler arasından dikkat çeken ve senin için uygun olabileceğini düşündüğümüz mekanlar hemen aşağıda yer alıyor.

Bağdat Düğün Davet

Bağdat Düğün Salonu Amfi tiyatro mimarisinden esinlenilerek dizayn edilmiş şık bir salonda düğün yapmaya ne dersin? Bağdat Düğün Davet hem mimarisi ve dekorasyonuyla hem de sunduğu hizmetler ve başarılı ekibiyle kalitesinden söz ettiriyor. Yemekli veya kokteylli seçim sunan mekan, arzu etmen halinde özel menüler de oluşturabiliyor. Hangi menüyü seçeceğine karar veremezsen dert etme. Çünkü organizasyon sorumlusu tüm düğün sürecinde en yakından yardımcı oluyor. Bünyesinde yıllardır düğün sektöründe hizmet veren deneyimli bir orkestra da bulunuyor. 750 kişiyi ağırlayabileceğin Salon Bağdat; nişan, kına gecesi, sünnet, kurumsal etkinlik gibi çok çeşitli organizasyonlar için de kapılarını açıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 750 kişi
Menü tadımları için ziyaret etmek istersen işte Bağdat Düğün Davet adresi: Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 441/1, Maltepe / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Salon Zigana

Salon Zigana Altın rengindeki konseptleri seviyorsan Salon Zigana tam senlik. Beyaz ve altın dekorasyonların hoş bir uyum yakaladığı salon, Anadolu Yakası düğün mekanları arasında ulaşım kolaylığı ile de öne çıkıyor. Düğünün planlanmasından başlayarak düğün sonuna kadar her aşamada titizlikle çalışıyor. Yemekler ve ikramlar, dekorasyon seçenekleri, müzik akışı gibi birçok konuda ise senin fikirlerine göre bir organizasyon planlaması hazırlıyor. Geniş repertuarlı orkestra, istediğin müzikleri seslendirmesi ile düğün eğlencesini bir üst noktaya taşıyor. Mekanda tercih edebileceğin yemekli ve yemeksiz seçenekler bulunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 30 TL 100 - 750 kişi
Salon Zigana adresi: Bağlarbaşı, İkinci İlkokul Caddesi No:13 Maltepe / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Maltepe düğün salonları hizmet konusunda oldukça geniş olanaklara sahip. Bu salonların tamamına göz atmak için buradan devam edelim.

Kartal Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Kartal düğün salonları, Anadolu Yakası düğün salonları arasında hem uygun fiyatları hem de geniş hizmet olanakları ile dikkatleri çekiyor. Lezzetli yemek menülerinden dekorasyona, müzik ve ses sisteminden fotoğraf çekimine kadar aradığın her şey buradaki mekanlarda bulunuyor. Hem bütçeni sarsmadan hem davetli listeni azaltmadan hem de gönlünce eğlenebileceğin mekanları yakından incelemek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Pembe Köşk Düğün Davet

Pembe Köşk Düğün Salonu Seçkin organizasyonların altına başarıyla imzasını atan Pembe Köşk Düğün Davet, Anadolu Yakası düğün salonları arasında oldukça popüler. Mekan gerek şıklığı gerek nezih ortamı ile rakiplerinin ötesinde hizmetleri bulunan bir düğün salonu. Mekana gelen tüm davetliler mekan kapısında karşılama ekibi tarafından özel bir şekilde karşılanıyor. Renkli tüller, aynalı dekorlar ve müziğe duyarlı ışıklarla süslenen salonda rahatça dans edebileceğin geniş bir pist de yer alıyor. Orkestranın canlı olarak sahnelediği müzikler ile düğün eğlencesinin keyfi katlanıyor. Mekanda ayrıca bebek bakım odası, düğüne hazırlık yapabileceğin gelin - damat odası gibi çeşitli imkanlar da bulunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 1.000 kişi
Pembe Köşk Düğün Davet adresi: Yukarı Mahallesi, Fazilet Caddesi,. No: 15, Kartal / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Besa Albatros

Besa Albatros Düğün Davet Davetlilerini eksiksiz bir şekilde ağırlamak ve eğlenceye mi doymak istiyorsun? O zaman seçeceğin adres Besa Albatros oluyor. Beyaz ağırlıklı dekorasyon ve aksesuarların hakim olduğu salon, sadelik ile gösteriş arasındaki uyumu çok güzel yakalıyor. Yemeksiz, yemekli ve kokteyl davetlere yer veren mekan, yemekleri konusunda da adından övgüyle bahsettiriyor. Geniş menü seçenekleri arasından tadım yaparak kendi menünü oluşturmana imkan sağlıyor. Özel olarak hazırlanan vegan, vejetaryen, çocuklara özel ve diyabet menülerle tüm damak tatlarına hitap ediyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 80 TL 100 - 750 kişi
Besa Albatros Düğün Davet adresi: Çavuşoğlu Mahallesi, Yakacık Caddesi, 131/1, Kartal / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Royal Vip Düğün Salonu

Royal Vip Düğün Salonu Kaliteden ödün vermeyen hizmetleri, her bütçeye hitap eden fiyatları ve şehir merkezindeki konumu ile Royal Vip Düğün Salonu, bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde adeta düğününe renk katıyor. Mekan giydirmeleri ve masa süslemeleri senin seçimine göre şekilleniyor. Müzik düğün boyunca asla kesintiye uğramıyor. Kokteylli ve yemekli menüler arasından yaptığın seçimlere göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Anadolu Yakası düğün fiyatları ile karşılaştırıldığında en uygun fiyatlı Anadolu Yakası düğün salonları arasında yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 300 - 600 kişi
Royal Vip Düğün Salonu adresi: Atalar, Kordonboyu Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 11/1, Kartal / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Kartal düğün salonları içinden diğer alternatiflere de göz atmak istemez misin? Buraya tıklayarak mekanlar hakkında bilgi alabilir, fiyatları ve kapasitelerine ulaşabilirsin.

Sultanbeyli Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Düğün, kına, nişan fark etmez. Mutlulukla ayrılacağın bir organizasyon için Sultanbeyli düğün salonları doğru adres oluyor. Hayallerini gerçeğe dökmek için ihtiyaç duyacağın her şey bu lokasyondaki mekanlarda sunuluyor. Sana sadece hayallerini anlatmanın ve geriye beklemenin kalacağı salonlar sayesinde düğün stresi ve telaşı yaşamıyorsun. Bu şansı yakalamak için yazımızı okumaya mutlaka devam etmelisin. ?

Esra Yıldız Düğün Salonu

Esra Yıldız Düğün Salonu Uzun yılların deneyimi ile hizmetlerine aşkla devam eden Esra Yıldız Düğün Salonu, Anadolu Yakası düğün salonları arasındaki gözde mekanlardan biri. ''İyi ki düğünümü burada yapmışım.'' diyebileceğin; davetlilerinin de hizmet kalitesinden övgüyle bahsedeceği düğünler organize ediyor. Bunu da tecrübeli ekibi ve kolonsuz, yüksek tavanlı salonu ile başarıyor. Salonun genel dekorasyonunda altın rengi mobilyalar ve cam kaplamalar hakim. LED aydınlatmalar, konfeti ve sis makineleri ile de dekorasyon zenginleştiriliyor. Dahası düğününe hazırlanabileceğin tam teçhizatlı bir gelin odası, davetlilerinin kullanabileceği bir makyaj odası ve sanatçı odaları gibi geniş hizmet olanaklara da sahip.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 300 - 1.000 kişi
Esra Yıldız Düğün Salonu adresi: Hasanpaşa Mahallesi, Fatih Bulvarı, Benekli Sokak, No: 5, Sultanbeyli / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Zeray Düğün Salonu

Zeray Düğün Salonu Anadolu Yakası düğün mekanları arasında hatırı sayılır bir yere sahip Zeray Düğün ve Kongre Salonu ile devam edelim. Altın rengi dekorasyona ağırlık veren mekan, döşemelerinde de beyaz rengini tercih ederek hoş bir uyum yaratıyor. Gösterişli avizeler ve modern LED aydınlatmaların birlikte kullanılmasıyla aydınlık ve iç açıcı bir görünüme kavuşuyor. Salonun kolonsuz olması da hem dans pistini salonun her yerinden görünür kılıyor hem de ferah bir atmosfer oluşturuyor. Yemeksiz, kokteyl veya yemekli menüler sunan mekan bu sayede bütçene göre seçebileceğin seçeneklere yer vermiş oluyor. Yemek seçiminde özgür bırakarak damak tadına uygun menüler oluşturmana müsaade ediyor. Diğer salonlardan bir adım öne geçiren avantajı ise çiçekçi, gelinlikçi, kuaför gibi mekanlarla anlaşmalı olarak işbirliği yapması oluyor. Bu sayede hem zamanından hem de bütçenden oldukça tasarruf etmeni sağlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 300 - 750 kişi
Zeray Düğün Salonu adresi: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Özel Sokak, No: 7 Sultanbeyli / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Uçar Düğün Salonu

Uçar Düğün Salonu Uçar Düğün Salonu yıllardır beklediğin bu günü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmen için çalışıyor. Salonun dizaynından yemeklerine, ışıklandırmadan müziklerine kadar her detayında senin yer alman hedefleniyor. 1.000 kişiyi davet edebilme fırsatı sunmasının yanında, balkonlu mimarisi sayesinde hiçbir sıkışıklığa yer vermiyor. Düğün davetlilerin kapıda karşılanması ile başlıyor. Geniş dans pistinin etrafına konumlandırılmış olan yuvarlak masalara yönlendiriliyor. Bu arada sen de gelin - damat odasında hazırlıklarını yapıyorsun. Daha sonra kırmızı halılı gelin yoluna adımını attığın an mekanın deneyimli orkestrası seçtiğin müziği çalmaya başlıyor. Rengarenk ışık şovlarının eşliğinde romantik ilk düğün dansını gerçekleştiriyorsun. Dans pisti salonun merkezinde konumlandırıldığı için tüm gözler senin ve eşinin üzerinde oluyor. Bu sırada da lezzetli ikramlar ve meşrubatlar masalardan eksik edilmiyor. Tüm bu mutlu kareler profesyonel fotoğrafçı ve kameraman eşliğinde kayıt altına alınıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 300 - 750 kişi
Uçar Düğün Salonu adresi: Akşemsettin Mahallesi, Fatih Bulvarı, No: 508, Sultanbeyli / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Birbirinden değerli ve çok çeşitli hizmetler sunan diğer Sultanbeyli düğün salonları için buraya tıklayabilirsin.

Kadıköy Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Anadolu Yakası düğün salonları arasında Kadıköy ilçesi birçok farklı mekanla boy gösteriyor. Bu mekanlar geniş hizmet olanakları ve uygun fiyatları ile oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Aşağıda popüler Kadıköy düğün salonları arasından en iyilere yerdik. Gel, bir de beraber inceleyelim. ?

Aktaş Düğün Salonu

Aktaş Düğün Salonu Aktaş Düğün Salonu, yalnızca Kadıköy’de yaşayan çiftlerin değil; Anadolu Yakası'nın çeşitli lokasyonlarında bulunan çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği bir mekan. Şık kapalı salonları, her bütçeye yönelik geniş düğün paketleri, leziz yemekleri, düğün sırasında gerçekleştirilen canlı internet yayını ve çok daha fazlasıyla Anadolu Yakası düğün mekanları arasında popüler tercihlerden biri oluyor. Düğün organizasyonu yanı sıra kına, nişan, sünnet davetleri için de kapılarını açıyor. Bünyesinde 2 adet salon bulunan bu mekan, farklı kapasitelerde zarif davet alanları barındırıyor. Beyaz ve açık pembe dekorasyonlar ile dizayn edilen mekanda oldukça büyük yuvarlak masalar yer alıyor. İhtişamlı şamdanlar ve gümüş renkli suplalar ile masalara renk katıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 500 - 1.000 kişi
Aktaş Düğün Salonu adresi: Sarayardı Caddesi, Fatih Sokak, Alkan İş Hanı, No: 6/26, Acıbadem, Kadıköy / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları Anadolu Yakası düğün salonlarının en iyi mekanlarından Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları, gönül rahatlığıyla “Evet!” diyebileceğin bir atmosfer sunuyor. Nezih davetlerin adresi olan bu mekan, 2 kapalı salon ve 1 adet açık alanı ile hizmet veriyor. İstersen Kadıköy manzaralı havadar terası, istersen de geniş kapasiteli kapalı salonları tercih ediyorsun. Davetli sayın 300’ü aşmıyorsa bu nefis manzaralı terasta davetlilerini ağırlayabiliyorsun. Daha çok davetlinin katılacağı bir düğün planlıyorsan da 750 kapasiteli şık salonlar kapılarını açıyor. Mekan hizmet kalitesinde de unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 100 TL 200 - 750 kişi
Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları nerededir dersen işte adresi: Zühtüpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No: 14/1, Hasanpaşa, Kadıköy / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Moda Spor Kulübü

Moda Düğün Davet Salonu Moda Spor Kulübü iç açıcı manzarası, lezzetli yemekleri ve sadelikten yana dekorasyonu ile Kadıköy sahilde hizmet veriyor. Kına gecesi, nişan, bekarlığa veda partisi organizasyonlarındaki profesyonel hizmet anlayışı ile sıklıkla tercih edilen mekan, düğünlerde de eksiksiz bir performans gösteriyor. Yemekleri ile adından bir hayli söz ettiren mekanda alanında uzman aşçılar hünerlerini sergiliyor, böylece tüm damak zevklerine hitap eden şahane menüler yer alıyor. Işık, ses ve sahne hizmetleri mekan tarafından özenle hazırlanıyor. Aklında farklı konseptler uygulamak varsa, dışarıdan organizasyon firması ile anlaşman konusunda özgür bırakıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 400 kişi
Moda Spor Kulübü Adresi: Mühürdar Caddesi, Tuğlacı Emin Bey Sokak, No: 2, Moda, Kadıköy / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Hala kararını veremediysen Kadıköy'deki düğün salonları arasında inceleme yapmaya buradan devam edelim.

Beykoz Düğün Davet Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz, şehrin tarihi en eski lokasyonları arasında yer alıyor. Haliyle burada birbirinden güzel tarihi mekanlarda, geniş kır bahçelerinde ve şık dekorasyonlu kapalı salonlarda düğün yapmanın keyfi bir başka oluyor. Biz de en popüler Beykoz davet salonları arasından 3 adet mekana yer vererek mekan arayışını kolaylaştırmak istedik.

Ivory Wedding Venue

Ivory Wedding Venue Ivory Wedding Venue lüks dekorasyonu, şık detayları ve konforlu salonu ile adeta bir görsel şölen yaşatıyor. Saray mimarilerinden esinlenilerek tasarlanan göz alıcı dizaynını profesyonel hizmetleri ile taçlandırarak kusursuz düğünlere imza atıyor. Deneyimli organizasyon sorumluları, tüm düğün sürecinde fikirlerini alarak tamamen sana özel bir düğün deneyimi hazırlıyor. İstediğin her hizmeti sağlamaya özen göstererek, gerektiğinde dışarıdan organizasyon firması desteği de almanı sağlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 80 TL 250 - 500 kişi
Ivory Wedding Venue adresi: Çubuklu Mahallesi, Vatan Caddesi, No: 50, Kat: 1, Kavacık, Beykoz / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Kavacık Beyaz Saray

Kavacık Düğün Salonu Kavacık Beyaz Saray Davet ve Balo Salonu; modern dekorasyonlu, beyazın ferahlığını taşıyan şık ve gösterişli 3 ayrı salona sahip. Tüm salonlarda ses, ışık ve sahne hizmetleri sağlanıyor. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ve kameraman yer alıyor. Mekan giydirmelerinden müziklere, yemeklerden oturma düzenine kadar fikirlerine danışan ve sorularını cevaplayan organizasyon sorumlusu en büyük yardımcın oluyor. Gösterişli avizeler ve altın işlemeli detaylara sahip olan Suit Salon, kalabalık bir düğün planlıyorsan 1.000 kişilik kapasitesiyle sana daha uygun. Bu salonda yer alan upuzun gelin yolu kırmızı halı ile döşenerek hoş bir ambiyans oluşturuyor. Gümüş rengindeki konseptleri seviyorsan 600 kişilik Hürrem Salon’a göz atmanı tavsiye ederiz. Bu salondaki sandalye ve masalar kırmızı, beyaz, mor renkler arasından seçeceğin renkte süslenerek görsel olarak zenginleştiriliyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 50 TL 200 - 1.000 kişi
Kavacık Beyaz Saray adresine nasıl gidilir dersen işte yol tarifi: Çubuklu Mahallesi, Orhan Veli Kanık Caddesi, No: 57/A, Kavacık, Beykoz / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Çavuşbaşı Kasrı

Anadolu Yakası kır düğünü mekanları arasında “Bolca kişiyi davet edebileceğim bir mekan arıyorum” diyorsan, Çavuşbaşı Kasrı mutlaka görmen gereken mekanlar arasında yer alıyor. Çünkü burası açık hava ve kapalı salon seçeneklerini bir arada sunarak toplamda 2.000 kişiyi ağırlayabiliyor. Ferah açık hava kır bahçesi 1.000 kişilik kapasitesi ile şehrin karmaşasından uzakta, huzurlu bir kır düğünü vaadediyor. Olumsuz hava koşullarıyla karşılaşman durumunda ise devasa şemsiyeler açılarak alanın üzeri kapatılıyor. Ayrıca 1.000 kişinin hepsi kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salona da sığınabiliyor. Bu sayede hangi mevsimde olursan ol, konforlu bir kır düğünü gerçekleştiriyor.
Fiyatları Kapasitesi
50 - 80 TL 750 - 2.000 kişi
Çavuşbaşı Kasrı adresi: Çiftlik Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Koza Sokak, No: 4, Beykoz / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Birbirinden güzel dekorasyona ve geniş hizmet skalasına sahip Beykoz davet alanlarını incelemeye devam etmek için burada toplanalım.

Ataşehir Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Ataşehir düğün salonları hizmetleri ve dekorasyonları ile adeta mutluluğa açılan bir kapı oluyor. Lüks ve eşsiz atmosferler sunan salonların bulunduğu bölgede, her davetine uygun bir seçenek de bulabilirsin. Geniş bir mekan listesinin yer aldığı Ataşehir ilçesinde, öne çıkan mekanları senin için değerlendirdik.

Bella Star Balo Davet

Bella Star Balo Davet Bella Star Balo Davet, Anadolu Yakası düğün salonları arasında çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlardan biri. Bu başarısını mekanda düğün yapan çiftler ve katılan davetliler tarafından aldığı olumlu yorumlar ile de kanıtlıyor. Turkuaz tonlarının hakim olduğu dekorasyonu ve mekan için özel tasarlanmış kadife koltukları ile göz alıcı bir atmosfer oluşturuyor. Havalandırma ve iklimlendirme sistemleri sayesinde dört mevsim ferah bir düğün gerçekleştiriyor. Şanssızlık seni buldu ve elektrik kesildi diyelim, mekandaki jeneratör devreye girerek düğün eğlencesinin yarıda kalmasını önlüyor. Yani Bella Star ile düğününde asla olumsuz bir durum yaşanmıyor. ?
Fiyatları Kapasitesi
30 - 80 TL 200 - 800 kişi
Bella Star Balo Davet Ataşehir adresi: İçerenköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi, Selimbey Sokak, No: 3, Ataşehir / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Güleryüz Davet & Balo

Güleryüz Düğün Salonu Güleryüz Davet ve Balo Salonu, ihtişamlı görüntüsünün yanında konforlu dekorasyonu ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Salon girişindeki gelin yolu, canlı çiçek buketleri ve kristal taşlı avizeler; salona adım attığın anda seni etkilemeyi başarıyor. Yer döşemelerinde kullanılan siyah ve beyaz mermerler de salonda hoş bir kontrast oluşturuyor. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerin konumlandırıldığı mekanda, işlemeli masa örtülerine altın detaylı suplalar ve şamdanlar eşlik ediyor. Farklı konsept fikirlerin varsa dışarıdan organizasyon firması ile çalışarak mekana uygulanabiliyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 80 TL 200 - 500 kişi
Güleryüz Davet ve Balo adresi: Yeni Çamlıca, Kubilay Sokak, No: 2, Ataşehir / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Salon Selay

Salon Selay Salon Selay, Anadolu Yakası düğün salonları arasında yıllardır biriktirdiği tecrübesi ve geniş hizmet portföyü ile dikkatleri çekiyor. Klasik dizaynı modern dokunuşlarla birleştirerek şık bir dekorasyon uyumu ortaya çıkarıyor. Salon dizaynı konusunda kişiselleştirme özelliklerine de değer veriyor. Napolyon sandalyeler istersen beyaz, istersen cam görünümlü olacak şekilde tercihine sunuluyor ve seçtiğin renkteki tüllerle süsleniyor. Masalar da senin alternatifler arasından seçtiğin haliyle salona yerleştiriliyor. Üzerlerinde ise yine seçimine göre gümüş veya siyah renkteki suplalar yerini alıyor. Canlı müzik orkestrası ve dj performansları mekanın kullandığı gelişmiş ışık ve ses sistemleri ile birleşince dans pistine çıkan inmek istemiyor. Bu güzel anlar fotoğraf ve video çekimi ile kayıt altına alınıyor. Düğününe gelecek minik misafirler de unutulmuyor. Palyaço, kukla gösterisi, tiyatro ve animasyon ekibi ile çocuklara unutamayacağı bir düğün yaşatıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 50 - 600 kişi
Salon Selay adresi: İçerenköy Mahallesi, Erengazi Sokağı, No: 8, Ataşehir / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Uygun fiyatları ve şık dekorasyonları ile tercih edebileceğin diğer Ataşehir düğün salonları için buraya tıklayabilirsin.

Üsküdar Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Üsküdar düğün mekanları şık tasarımları, hizmet kaliteleri ve uygun fiyatları ile Anadolu Yakası'nın en iyi düğün salonları listesinin adeta parlayan incisi. Bütçeni zorlamadan en şık ve unutulmayacak düğün salonları ile rüyalarına kavuşabilirsin. Nasıl mı? Senin için derlediğimiz mekanlara göz atarak aradığın mekanı bulabilirsin.

Aktürk Düğün Salonu

Aktürk Düğün Salonu'nu 360˚ sanal tur ile keşfet.? Aktürk Düğün Salonu, alanında uzman kadrosu ve makul fiyatları ile çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Yüksek tavanı ve iki katlı dizaynı ile ferah bir şekilde 750 kişiyi ağırlıyor. Mekandaki yuvarlak masalar gümüş suplalar ve çiçekli şamdanlarla süsleniyor. Çevresinde napolyon sandalyeler eşlik ediyor. Düğün günü geldiğinde her şeyin istediğin gibi olması için tüm organizasyonu profesyonel sorumlular yönetiyor. Sana ise dans pistinde canlı müzik eşliğinde oynamak kalıyor. Bu mutlu günün belgelenmesi için kameraman ve fotoğrafçı hizmetleri de mekan tarafından sağlanıyor.
Fiyatları Kapasitesi
20 - 50 TL 200 - 750 kişi
Aktürk Düğün Salonu adresi: Ahmediye Mahallesi, Halk Caddesi, No 17/A, Üsküdar / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Neşe Düğün & Davet

Neşe Düğün Davet Sarayı Görenlerin adeta büyülendiği bir düğüne ne dersin? Neşe Düğün ve Davet Sarayı gelişmiş ışıklandırma sistemleri sayesinde bambaşka bir atmosfere adım atmanı sağlıyor. Uzman çalışan kadrosu ile eksiksiz ve modern düğünlerin altına imzasını atıyor. Mekan giydirme ve süslemelerinde önüne tercih edebileceğin birçok seçenek sunuyor. Her telden çalabilen orkestrasının güzel tınıları eşliğinde gerçekleştirdiğin nezih bir düğün imkanı sağlıyor. 500 araçlık özel otoparkı ve valesi sayesinde park yeri derdine de yer vermiyor. 750 kişiyi ağırlayabileceğin mekanın fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 30 TL 750 kişi
Neşe Düğün Salonu’na nasıl gidilir dersen adresini paylaşalım: Altunizade Mahallesi, İcadiye Bağlarbaşı Caddesi, No: 4-1 A, Üsküdar / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Park Night Davet ve Balo Salonları

Park Night Davet ve Balo Salonları, lüks tasarımı ve ayrıcalıklı hizmetleri ile düğünden öte bir deneyim sunuyor. Mekandaki dekorasyon, dans edilecek müzikler ve davetlilere sunulan yemekler gibi birçok detaya senin karar vermeni sağlıyor. Zarif ve modern bir tarza sahip olan bu salon, kolonsuz ve yüksek tavan özellikleriyle ferah bir düğün ambiyansı oluşturuyor. Her şeyden öte memnun ayrılmanı önde tutan mekan, ihtiyaç duyacağın çok çeşitli ekipmanları ve hizmetleri kendi bünyesinde sağlıyor. Fotoğraf ve video çekimleri için ek masraf yapmana gerek kalmıyor. Orkestra geniş repertuarı ile seçtiğin müziklerden bir program akışı oluşturuyor. Yemek servisi de tadım yoluyla seçtiğin menülere göre yapılıyor. Kısacası her şeyin eksiksiz ve hayalindeki gibi gerçekleşmesi için çalışıyor.
Fiyatları Kapasitesi
30 - 50 TL 50 - 500 kişi
''Mekana nasıl gidilir?'' diye merak ediyorsan Park Night Davet ve Balo Salonları adresi: Kısıklı Mahallesi, Turistik Çamlıca Caddesi, No: 30, Üsküdar / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Hem bütçene hem isteklerine hitap edecek en güzel Üsküdar düğün salonları arayışına buraya tıklayarak devam etmek ister misin?

Tuzla Düğün Salonları

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları Tuzla düğün salonları kalite ile şıklığı bir arada sunuyor. Hem hizmetleri hem de fiyatları ile beğenilen mekanlar bir arada bulunuyor. Anadolu Yakası'nın en iyi düğün salonları listesine önemli bir katkıda bulunan Tuzla ilçesi ile son dokunuşu yapıyoruz. Buradaki mekanlar birlikte bakalım istiyoruz.

Alkan Düğün Salonu

Alkan Düğün Salonu Kendi fikirlerini hayata geçirdiğin unutulmaz bir düğün istemez misin? Alkan Düğün Salonu, yılların tecrübesi ve alanında uzman ekibi ile bunu sağlıyor. Salon giydirmelerinden yemeklere, konseptlerden müziklere kadar kendi düğününü oluşturuyorsun. Klasik bir organizasyonun dışında birçok etkinliğe düğününde yer veriyorsun. İstersen semazen gösterisi, istersen yöresel dans ekibi veya davul şov; ne olması gerektiğini sen belirliyorsun. Tabi bu güzel anları kayıt altına alacak fotoğrafçı ve kameramanlar da düğününde görev alıyor. 700 kişilik bu salonun fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 700 kişi
Alkan Düğün Salonu adresi: Yayla Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 59 Tuzla / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Salon İstanbul

Salon İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi düğün salonları arasındaki Salon İstanbul, ömründeki en güzel dakikaları en iyi şekilde geçirmen için çalışıyor. Beyaz ağırlıklı dekorasyonu şıklığı ve sadeliği her köşesinde hissettiriyor. Yemekli veya yemeksiz düğünlere kapılarını açan mekan, hangisini seçtiğin fark etmeksizin lezzetli alternatifler sunuyor. Ses ve ışık ekipmanları konusunda da bir hayli kendine güveniyor. Bu özelliğiyle dans etmeyi sevenleri tatmin edeceği kesin. Peki buraya kaç kişiyi davet edebilirsin? Mekan, 750 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Davetli sayın ve organizasyon türüne göre fiyatlar belli oluyor. Yemekli davetlerde 30 TL’den başlayan fiyatlar, kokteyl istemen halinde 10 TL’ye kadar düşüyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 50 TL 100 - 750 kişi
Salon İstanbul Tuzla adresi: Aydıntepe Mahallesi, 100. Yıl Caddesi, No: 72, Tuzla / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Mutlu Düğün Sarayı

Mutlu Düğün Sarayı Müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Mutlu Düğün Sarayı, çiftlerin mutluluğa adım attığı uğrak noktalardan biri. Nişan, nikah töreni, sünnet düğünü, kına gecesi gibi birçok organizasyondaki deneyimini düğünlere de aktarıyor. Mutluluğun için çalışan mekan, yalnızca adında değil hizmetlerinde de bunu hissettiriyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebileceğin mekanın kapasitesi 750 kişiye kadar çıkıyor. Bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için ise kişi başı 10 TL’den başlayan uygun fiyatlar sunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
10 - 30 TL 200 - 1.000 kişi
Mutlu Düğün Sarayı Tuzla adresi: Aydınlı Mahallesi, Dersaadet Caddesi, No: 35, Tuzla / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Tuzla konumundaki alternatif düğün salonları için burada buluşalım. Daha fazla seçenek ve alternatif bulunan Anadolu Yakası düğün salonları listemizi incelemeye buradan beraber devam edebiliriz.

Bonus: Anadolu Yakası Teknede Düğün

Anadolu Yakası Teknede Düğün İki kıtanın birleştiği yerde eşinle hayatını birleştirmeye ne dersin? Anadolu Yakası düğün davet konusunda bolca alternatif barındırıyor ama teknede düğün yapmanın keyfi bir başka oluyor. Eğer Anadolu Yakası en iyi düğün salonları önerilerimizden kendine uygun bir mekan bulamadıysan yazımızın bu kısmına mutlaka göz atmalısın. ?

Kamil Kaptan Teknesi

Kamil Kaptan Teknesi Boğaz'ın ortasında mavinin her tonunun yer aldığı bir düğün istemez misin? Kamil Kaptan Teknesi, Boğaz turu eşliğinde düğününü gerçekleştiriyor. Hem açık alanda hem de kapalı alanda bir eğlence sunan tekne, 100 kişiyi ağırlamana olanak sağlıyor. Teknedeki masa ve sandalyeler isteklerin doğrultusunda süsleniyor. Farklı konseptleri uygulamak istersen dışarıdan organizasyon firması ile de anlaşmana müsaade ediyor. Yemekler teknenin kendi mutfağında hazırlanıyor. Birçok sıcak ve soğuk lezzetin yanında alkollü ve alkolsüz içecekler de menülere eşlik ediyor.
Fiyatları Kapasitesi
20 - 60 TL 50 - 100 kişi
Kamil Kaptan Teknesi adresi: Caddebostan, Dr. Vasıf Sokak Çıkmazı Sahili, Kadıköy / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Sinan Bey Teknesi

Sinan Bey Teknesi Sinan Bey Teknesi, boğazın eşsiz mavi sularında, tarihi mekanları ve en güzel koyları gezerek gerçekleştireceğin bir düğün sunuyor. İstediğin rotada ilerleyen tekne, sunduğu hizmetler ile lüks bir balo salonunu aratmıyor. Açık ve kapalı alanlar sana özel süslemeler ile renklendiriliyor. İstersen kokteyl, istersen yemekli menüler hazırlanıyor. Seçenekler yeterli gelmezse dışarıdan organizasyon firması, catering firması ve fotoğrafçı hizmetleri sağlıyor. 200 kişiye kadar davetliyi ağırladığın düğün, gece 03.00 olana kadar devam ediyor.
Fiyatları Kapasitesi
50 - 150 TL 100 - 200 kişi
Sinan Bey Teknesi adresi: Küçüksu Mahallesi, Boğaziçi Kandilli Evleri Rasathane Caddesi, K Blok Daire: 11, Kandilli, Üsküdar / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Buraya tıklayarak diğer Anadolu Yakası teknede düğün firmalarına ulaşabilirsin.

Bonus 2: Anadolu Yakası Tarihi Yalıda Düğün

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Salonları İstanbul Anadolu Yakası hem doğal güzellikleri hem de beşeri güzellikleri ile eşsiz bir konuma sahip. Kız Kulesi, Anadolu Hisarı, Küçüksu Kasrı ve saymaya doyamayacağımız daha birçok manzaraya sahip mekanlar burada konumlanıyor. Haliyle düğün yapmak isteyen çiftlerin de uğrak noktalarından biri oluyor. Gerek dış çekim gerekse yalıda düğün imkanları ile çok çeşitli tarihi mekanlar, tüm güzellikleri ile seni bekliyor. Bunlar arasından tercih edebileceğin popüler 3 seçenek ise aşağıda yer alıyor. ?

Ahmet Rasim Paşa Yalısı

Ahmet Rasim Paşa Yalısı Boğaza nazır bu eşsiz yalıda, gün batımı manzarası eşliğinde bir düğün istemez misin? Zarif ve nezih düğünlerin adresi olan Ahmet Rasim Paşa Yalısı, hayranlık uyandıran hizmetleri ile senin de düğün adresin olabilir. İstersen 1.000 kişilik deniz kıyısındaki açık alanı, istersen de 750 kişilik lüks kapalı alanı ile kapılarını açıyor. Organizasyon konusunda uluslararası ödüllere sahip olan Ahmet Rasim Paşa Yalısı, fiyatları ile de tercih ediliyor.
Fiyatları Kapasitesi
200 - 400 TL 500 - 1.000 kişi
Ahmet Rasim Paşa Yalısı adresi: Kanlıca, Halide Edip Adıvar Caddesi, D: 27, Beykoz / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Bosphorus Palace

Bosphorus Palace Bosphorus Palace tarihi dokusu ile düğününe eşsiz bir dokunuşta bulunuyor. Nefis manzara, kolay ulaşım ve konfor ile harmanlanmış lüks dekorasyonu ile düğünün için biçilmiş kaftan. Tarihi dokusu ve modern dekorasyonunun yanında hizmetleri ile de kalitesini hissettiriyor. Dilediğin konsept açık ve kapalı alanlara uygulanıyor. Yaptığın menü seçimleri ile davetlilerin bir lezzet şöleni yaşıyor. Müzik de unutulmuyor, DJ ve canlı müzik orkestrası mekan tarafından sağlanıyor. Bu mutlu anların hatıralarda yerini alması için fotoğrafçı ve kameraman hizmeti de bulunuyor.
Fiyatları Kapasitesi
200 - 300 TL 100 - 500 kişi
Bosphorus Palace nasıl gidilir dersen işte adresi: Beylerbeyi, Yalıboyu Caddesi, No: 64 Üsküdar / İstanbulç Ücretsiz Teklif Al

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu Anadolu Yakası düğün mekanları arasında inci gibi parlayan Cemile Sultan Korusu tarihi yapısı ve eşsiz hizmetleri ile görenleri hayran bırakıyor. Uzun yıllardan beri tarihe şahitlik eden bu mekan; havuz başı düğün, kır düğünü ve salon düğünü seçeneklerini bir arada sağlıyor. Dilersen piyano eşliğinde zarif bir kokteyl, dilersen DJ müziği eşliğinde son moda bir yemekli düğün; kararı sana bırakıyor. Bu eşsiz mekanda düğün fiyatları 150 TL’den başlıyor.
Fiyatları Kapasitesi
150 - 300 TL 350 - 1.000 kişi
Cemile Sultan Korusu adresi: Küçüksu, Ömürtepe Yokuşu Sokak, No: 6, Üsküdar / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Tarihe şahitlik ettiği gibi düğününe de şahitlik edecek en güzel Anadolu Yakası tarihi düğün mekanlarını incelemek için buraya tıklayabilirsin.  İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi düğün salonları içeriğimizi burada noktalıyoruz. Göz alıcı balo salonlarından yemyeşil kır bahçelerine, eşsiz tarihi yapılardan teknede düğüne kadar çok çeşitli seçeneği sana sunduk. Peki sen düğününü bu mekanlardan hangisinde yapmak istersin? Beğendiğin mekanı yorumlara yazmayı ve arkadaşlarınla paylaşmayı unutma. Şimdiden mutluluklar dileriz. ???

İlgili Makaleler

0
%