buyukcekmece-kir-dugun-salonlari
buyukcekmece-kir-dugun-salonlari

Büyükçekmece'nin En Güzel Kır Düğünü Salonları

Yaz ve bahar aylarında çiftlerin hayalini süsleyen kır düğünü, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesindeki mekanlar ile gerçeğe dönüşüyor. Büyükçekmece'nin en güzel kır düğünü salonları açık hava davet alanlarıyla yeşilin tüm tonlarını gözler önüne seriyor. Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları Bu yazımızda seni en popüler Büyükçekmece kır düğün salonları ile yakından tanıştırıyoruz. Kapasitelerinden fiyatlarına ve hatta adres bilgilerine kadar yer verdiğimiz detayların senin için bir el kitapçığı olmasını umuyoruz. Ayrıca ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile de kır düğünü mekanı arayışını sonlandıracağını da düşünüyoruz. Eğer sen de hazırsan ilçenin en çok sevilen mekanlarını incelemeye başlayabiliriz. ?

1- Batı Garden

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları

Büyükçekmece'nin en güzel kır düğünü salonları incelememizin ilk durağı Batı Garden oluyor. Kalabalık aileler için 1.000 kişilik kapasiteye sahip açık hava salonuyla hizmet veren mekan, deniz manzarası ve kır bahçesini konseptini bir araya getiriyor. Bünyesindeki organizasyon sorumlusu da bu manzaranın hakkını vererek düğün hazırlıklarını en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Böylece sana denize sıfır konumunda kır düğünü düzenlenmenin keyfini sürmek kalıyor. Mekan bu özel anlarını da bünyesindeki kameramanlar ile kayıt altına alıyor. HD kalitedeki fotoğraf ve video çekimi ile dışarıdan bir firma ile anlaşmak zorunda kalmıyorsun.

Batı Garden Kır Düğünü Fiyatları

Batı Garden’ın fiyatları davetli sayısına ve yararlanmak istediğin hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Kokteyl düğün fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Detaylar ise tablomuzda seni bekliyor. ?

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları
 • Batı Garden’ın öne çıkan en büyük özelliği denize sıfır konumu oluyor. Üstelik Büyükçekmece düğün salonları arasında en merkezi konuma sahip olmasıyla da bu eşsiz manzaraya kolayca ulaşabiliyorsun.
 • Diğer bir avantajı ise tüm düğün hazırlıklarının kontrolünü sana bırakıyor olması. Dilersen mekanın kendi ekibiyle dilersen de dışarıdan anlaşabileceğin organizasyon firmaları ile hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürebiliyorsun.

Batı Garden adresi: Gürpınar, Dalyan Cad., No:2, 34528, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

2- Oba My Club

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları

Sıradaki Büyükçekmece kır düğün salonumuz da havuz başı sefasını kır bahçesi ile bir araya getiriyor. Oba My Club bünyesindeki usta şeflerin ellerinden çıkan lezzetler ile misafirlerine adeta bir lezzet şöleni yaşatıyor. Tabii ki mekanın sunduğu menülerde tadım yaparak istediğin değişikliği yapabiliyorsun. Mekan, eğlencen yarıda kalmasın diye after party hizmeti de veriyor. Oba My Club 3.000 kişilik açık hava alanının yanı sıra 1.000 misafirini ağırlayabileceğin kapalı salonuyla da hizmet veriyor.

Oba My Club Kır Düğünü Fiyatları

Büyükçekmece düğün salonunun fiyatları lüks kır düğünü hizmetlerinin aksine misafirlerine uygun fiyatlar sunuyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları ile yemekli bir düğün gerçekleştirebiliyorsun.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

 • Aklına gelebilecek tüm düğün hizmetlerini sunuyor. Böylece ekstra olarak bir organizasyon firması aramakla zorunda kalmıyorsun.
 • Uygun bütçeli Büyükçekmece düğün salonu arayan çiftler için de oldukça uygun.
 • Ayrıca geniş kapasiteye sahip davet alanları haricinde 1.000 araçlık otoparkı da bulunuyor. Böylece seni ve misafirlerini park yeri bulma sorunundan da kurtarıyor.

Oba My Club adresi: Mimaroba, Sinanoba Mah., Kurucu Sok., No: 1, 34535, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

3- World Point Yaşam Merkezi

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları

Büyükçekmece'nin en güzel düğün salonları arasında kır düğünü denildiğinde akıllara ilk gelen mekan olan World Point Yaşam Merkezi ile incelememize devam ediyoruz. Mekan masmavi gökyüzü ile büyüleyici bir manzara sunuyor. Ayrıca masa ve mekan süslemeleri için kullandığı dekorasyon teması da kır bahçesine oldukça uygun. Ayrıca mekan bu eşsiz manzarayı bünyesindeki orkestra ekibiyle daha da keyifli hale getiriyor. Sana ise sadece düğün müzikleri eşliğinde sevdiklerinle dans pistinin tozunu attırmak kalıyor.

World Point Yaşam Merkezi Düğün Fiyatları

World Point Yaşam Merkezi kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Hafta içi kokteyl düğün fiyatına denk gelen bu rakam şu şekilde değişiyor:

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün Salonları
 • 3.000 kişilik kapasitesiyle geniş bir alan sunuyor.
 • Mekan özel olarak hazırladığı after party alanı ile de doyasıya eğlenmeni sağlıyor.
 • Tüm düğün hazırlıklarını en ince ayrıntısına kadar düşünen organizasyon ekibi bulunuyor.

World Point Yaşam Merkezi adresi: Pınartepe Mah., Orhan Gazi Cad., No: 27, Beykent / Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

4- Yaren Garden

Büyükçekmece'de En Güzel Kır Düğün SalonlarıYaren Garden

gelişmiş ses, sahne ve ışık sistemleri ile ön plana çıkıyor. Böylece bünyesindeki orkestranın icra ettiği müzikler her misafirine eşit şekilde ulaşıyor. Ayrıca oturma düzeni de konuklarının ilk dansınızı yaptığınız pisti rahat görebileceği bir şekilde ayarlanıyor. Düğünün boyunca sevdiklerinle geçirdiğin her an, yıllar sonra bile ilk günkü heyecanla hatırlayacağın anılara dönüşüyor. Daha farklı hizmetler için de mekan dışarıdan bir fotoğrafçı firması ile çalışmana da izin veriyor.

Yaren Garden Kır Düğünü Fiyatları

Yaren Garden’da kır düğünü yapmanın maliyeti ortalama olarak 5.000 TL’lik bir değere denk geliyor. Yemekli ve kokteylli düğün fiyatları ise tablomuzda yer alıyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

 • Bir kere şehir merkezinde huzur veren bir kır düğünü gerçekleştirmeni sağlıyor.
 • Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı lezzetleri ile de yemekli düğün hizmeti de veriyor.
 • Üstelik her cebe hitap eden fiyatları ile de misafirlerinin yüzünde tebessüm bırakıyor.

Yaren Garden adresi: Pınartepe, 34500, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

5- Otantik Garden

Otantik Garden

Tüller ve mevsim çiçekleri ile süslenen Otantik Garden, gelin yolu ve gelin tagı gibi düğün aksesuarları ile daha da gösterişli hale getiriliyor. Masalara ise şık şamdanlar ve suplalar eşlik ediyor. Üstelik her detayında zarafeti içeren masalarda misafirlerine sunacağın lezzetleri de sen belirliyorsun. Tek yapman gereken düğününden önce salonu ziyaret etmek ve menü tadım hizmetinde yararlanmak.

Otantik Garden Kır Düğünü Fiyatları

Büyükçekmece düğün salonun fiyatları menü seçimine ve düğün gününe bağlı olarak değişiyor. Davetli sayısı da fiyatları belirleyen diğer önemli faktörler arasında yer alıyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Otantik Garden
 • Gelişmiş ses, sahne ve ışık sistemleri sayesinde her türlü teknik arızanın önüne geçiliyor. Yani Otantik Garden ile eğlencen asla yarıda kalmıyor.
 • Mekan 750 misafirine hizmet veren servis ekibiyle büyük beğeni topluyor.
 • Ayrıca müşteri odaklı vizyonunu hem düğün hizmetlerinde hem de fiyatlarında belli ediyor.

Otantik Garden adresi: Batıköy Mahallesi, Evren 1 Sok., No: 4, 34535, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

6- Lal Kır Düğünü

Lal

Büyükçekmece kır düğün salonları incelememizin sonuna yaklaşırken sıradaki mekanımız Lal Kır Düğün Salonu oluyor. Mekan, masa süslemelerinden misafirlerine sunacağın menülere kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Sevdiklerinle çekindiğin fotoğrafların arkasında daha şık bir fon olsun diye özel fotoğraf köşesi yapmayı bile düşünmüş. A’dan Z’ye kadar tüm kır düğünü hizmetini sunan mekana kendi organizasyon firmanı da getirebiliyorsun. Böylece daha konsept bir düğün gerçekleştirme imkanıın oluyor.

Lal Düğün Salonu Fiyatları

Lal Düğün Salonu fiyatları kişi başı olarak 50 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise şu şekildedir:

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Lal
 • Mekan her misafirini düşünüyor. Bu yüzden çocuklar için oyun alanı bile ayırmayı unutmamış.
 • 50 araç kapasitesine sahip otoparkında vale hizmeti de sunuyor.
 • Tekne turu ile de misafirlerinle keyifli anlar yaşamanı sağlıyor.

Lal Kır Düğün Salonu adresi: Pınartepe, Gürpınar Sahil Yolu Caddesi, No: 9, 34500, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

7- Artemis Marin Princess Hotel

Büyükçekmece'nin En Güzel Kır Düğün Salonları

Otelde düğün ve kır bahçesi konseptleri arasında karar veremiyor musun? Artemis Marin Princess Hotel ile bir seçim yapmaktan kurtuluyorsun. Büyükçekmece düğün salonu verdiği lüks düğün hizmetlerini otel konforuyla birleştiriyor. Organizasyon ekibi masa ve mekan süslemeleriyle adeta bir görsel şölen yaşatıyor. Havuz başına yerleştirilen nikah masası da salona ayrı bir hava katıyor. Usta şefleri leziz menüleri ile catering hizmeti sağlıyor. Ayrıca şehir dışından gelen misafirlerin için de konaklama hizmeti sunuyor.

Artemis Marin Princess Hotel Düğün Fiyatları

Büyükçekmece düğün salonunun fiyatları kişi başı olarak 100 TL’den başlıyor. Lüks kır düğünü hizmetlerini sunduğu diğer fiyat seçenekleri ise şu şekildedir:

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Büyükçekmece'nin En Güzel Kır Düğün Salonları
 • Adından da anlaşılacağı üzere tam da prenses ve prenslere layık hizmetleri ile çiftleri mutlu ediyor.
 • Ayrıca aşıkların rahatça hazırlanabilmeleri için gelin ve damat odası da bulunduruyor.
 • Catering hizmeti içerisinde düğün pastası ikramı da sunuyor.

Artemis Marin Princess Hotel adresi: Kumburgaz, Kamiloba Mah., İstanbul Caddesi, No: 478/1, 34910, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

8- Grand Aqua Marine

Büyükçekmece'nin En Güzel Kır Düğün Salonları

Büyükçekmece kır düğün salonları incelememizi görkemli bir kapanış ile noktalıyoruz. Grand Aqua Marine video ve fotoğraf çekimi, catering hizmeti ile masa ve mekan dekorasyonu gibi standart hizmetlerinin yanı sıra after party gibi ek düğün hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Ayrıca verdiği organizasyon planlama danışmanlığı hizmeti ile de seni organizasyon firması ile anlaşarak bütçeni aşma derdinden kurtarıyor. Havuz başı ve kır düğünü konseptlerini bir araya getiren mekan, bünyesindeki orkestranın çaldığı müzikler ile bu büyüleyici ambiyansı daha da güzelleştiriyor.

Grand Aqua Marine Düğün Fiyatları

Grand Aqua Marine’de kır düğünü fiyatları kişi başı olarak 80 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgisi ise senin için özel olarak hazırladığımız tablomuzda yer alıyor.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Neden Burayı Tercih Etmelisin?

Büyükçekmece'nin En Güzel Kır Düğün Salonları
 • Gelin tagı ve gelin yolu gibi düğün aksesuarları ile mekan dekorasyonunu tamamlıyor.
 • Catering hizmeti kapsamında menüde kendi damak zevkine uygun istediğin değişikliği yapabiliyorsun.
 • En önemli avantajı ise şehir merkezinde seni doğayla baş başa olduğun bir kır düğünü gerçekleştirme imkanı sunması oluyor.

Grand Aqua Marine adresi: Fatih, Komando Sok., No: 4, 34500, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Büyükçekmece’nin en güzel kır düğün salonlarının devamını senin için burada listeledik. İstersen birlikte inceleyelim. ?

Bunlara Göz Atamadan Geçme: Büyükçekmece Düğün Salonları

Büyükçekme'nin En Güzel Düğün Salonları

Büyükçekmece kır düğün salonları incelememizi devamında alternatif mekanları da seninle paylaşmak istedik. ?  Yolumuza en popüler Büyükçekmece düğün salonları ile devam ediyoruz. Önerdiğimiz mekanları inceleyerek aradığın salonu bulabilirsin.

Büyükçekmece Öğretmenevi

Büyükçekmece Öğretmenevi

Uygun fiyatlı Büyükçekmece düğün salonu arayan çiftlerimize muhteşem bir sosyal tesis önerimiz var: Büyükçekmece Öğretmenevi. Mekan masa ve salon dekorasyonu kadar catering hizmetiyle de misafirlerinden tam puan alıyor. Büyükçekmece Öğretmenevi’nin fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Hafta içi kokteyl düğün fiyatı olan bu rakam, hafta sonu 50 TL’ye kadar artıyor. Yemekli düğün fiyatları da 50 - 80 TL arasında değişiyor. Adres: Fatih Mah., Sahil Cad., Piyade Sokak, No:6, Büyükçekmece / İstanbul.

Güzelbahçe Düğün Salonu

Güzelbahçe Düğün Salonu

Kır düğün salonu kadar kapalı davet alanıyla da hizmet veren Güzelbahçe Düğün Salonu, alışılmış düğün hizmetlerin dışına çıkıyor. Mekan çiftlere sunduğu özel konsept tasarım seçenekleri ile eşi benzeri olmayan düğünler gerçekleştiriyor. Güzelbahçe Düğün Salonu fiyatları ile de çiftlerin uğrak adresi oluyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan kokteyl düğün fiyatları 50 TL’ye kadar yükseliyor. Yemekli düğün fiyatları ise 50 - 80 TL bandında seyrediyor. Adres: Kumburgaz, E-5 Üzeri Güzelce Sapağı, 34530, Büyükçekmece / İstanbul.

Orkide Düğün Salonu

Orkide Düğün Salonu

Karşılama hostesi ve kokteyli ile misafirlerini karşılayan Orkide Düğün Salonu, bu özel gününde sevincine ortak olmak için Mimar Sinan mevkiinde kapılarını açıyor. Büyükçekmece düğün salonu kendini özel hissetmen için hiçbir detayı gözden kaçırmak istemiyor. Orkide Düğün Salonu’nun fiyatları yemekli ve kokteyl düzende farklılık gösteriyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı olarak 50 TL’ye denk geliyor. Kokteyl düğünlerde ise bu rakam, 30 TL’ye kadar azalabiliyor. Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Çömezler Sokağı, No: 2, 34384, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Tepepark Düğün Salonu

Tepepark Düğün Sarayı

Görkemli salonunun kapılarını Ulus mevkiinde açan Tepepark Düğün Salonu, şahane düğünlerin adresi haline geliyor. Usta şefleri ile catering hizmeti de veren düğün salonu, menü tadım imkanı sunarak misafirlerine sunmak istediğin lezzetleri istediğin gibi değiştirebiliyorsun. Düğün fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor. Davetli sayısı, menü seçimi, düğün günü ve yararlanmak istediğin ek düğün hizmetleri mekanın fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor. Adres: Ulus, 34537, Büyükçekmece / İstanbul.

Yaşam Davet

Yaşam Park

750 kişilik kapasiteye sahip salonu ile hizmet veren Yaşam Davet, Büyükçekmece düğün salonları arasında kalabalık ailelerin tercih ettiği ilk mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca yüksek tavanlara sahip olmasıyla da oldukça ferah bir ortam sunuyor. Yaşam Davet’te düğün yapmanın maliyeti 5.000 TL ile 7.500 TL arasında değişiyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları ise kişi başı olarak 10 - 30 TL bandında seyrediyor. Adres: Mimar Sinan, 34535, Büyükçekmece / İstanbul.

Mars Düğün Salonu

Mars Düğün Salonu

Sunduğu hizmetler ile çiftlerin beğenisini kazanan Mars Düğün Salonu, Büyükçekmece’nin en sık tercih edilen mekanları arasında yer alıyor. Bünyesindeki düğün orkestrası sayesinde eğlencenin doruklarına çıkıyorsun. Mars Düğün Salonu fiyatları kişi başı olarak 30 TL’den başlıyor. Kokteyl düğün fiyatı için belirlenen bütçe, yemekli düğünlerde 50 TL'ye kadar yükseliyor. Adres: E-5 üzeri Çatalca Kavşağı, Tuna Plaza, K:1, Mimar Sinan, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al

Eser Premium Hotel

Eser Premium Hotel ve Spa'yı 360° sanal tur ile keşfet.

 ? Büyükçekmece düğün salonu önerilerimizi Eser Premium Hotel ile sonlandırıyoruz. Gösterişli düğün salonu adresi olan mekanda arayıpta bulamadığın hizmet yok. Üstelik verdiği organizasyon danışmanlığı hizmeti ile de seni dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşma derdinden de kurtarıyor. Eser Premium, otel konforunda düğün yapmak isteyen çiftlerin uğrak mekanı oluyor. Fiyatları ise sunduğu lüks hizmetleri karşılığında oldukça ideal bir düzeyde. Kokteyl düğün fiyatları kişi başı olarak 150 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler ise 180 TL’ye kadar artıyor. Adres: Fatih Mah., Gazi Mustafa Kemal Cad., No:11, Büyükçekmece / İstanbul. Ücretsiz Teklif Al Büyükçekmece'deki diğer düğün salonu önerilerimiz ise sadece bir tık uzağında. ? Eser Premium Hotel Spa Büyükçekmece'nin en güzel kır düğünü salonları incelememizi sonlandırıyoruz. İçeriğimizde birbirinden şık mekanları, fiyatları ve hizmetleri ile birlikte bulabilirsin. Ayrıca kır düğünü mekanları haricinde kapalı davet alanları ile hizmet veren salonların listesini de vermeyi unutmadık. Verdiğimiz bilgiler ışığında sana ise sadece seçim yapmayı bıraktık. Mutluluğunu “Evet!” diye haykırmak istediğin düğün salonunun yorum kısmında belirtmeyi sakın unutma. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?

İlgili Makaleler

0
%