Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(92 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası
Boğaz'ın İncisi
40
5

Boğaz'ın İncisi

4.9
(18)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
80
1

Kuzey Garden

4.9
(21)
İstanbul, Başakşehir
Öne çıkan
1,000kapasite
330başlangıç fiyatı
Laviva Garden
56
3

Laviva Garden

5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
350başlangıç fiyatı
Villa Ozan Bosphorus
48
7

Villa Ozan Bosphorus

5.0
(18)
İstanbul, Sarıyer
600kapasite
200başlangıç fiyatı
Gizemli Vadi
5

Gizemli Vadi

İstanbul, Çatalca
2,500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Elite Garden Davet
9

Elite Garden Davet

5.0
(6)
İstanbul, Avcılar
500kapasite
250başlangıç fiyatı
Boğaz Bahçe
72
7

Boğaz Bahçe

4.8
(25)
İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
İpek Wedding Garden
19
4

İpek Wedding Garden

5.0
(9)
İstanbul, Küçükçekmece
1,200kapasite
350başlangıç fiyatı
Valide Sultan Yalısı
10

Valide Sultan Yalısı

İstanbul, Avcılar
1,300kapasite
1500başlangıç fiyatı
Delux Garden
106
1

Delux Garden

5.0
(14)
İstanbul, Büyükçekmece
600kapasite
250başlangıç fiyatı
Le Parc De Mariage by Çağteks
15

Le Parc De Mariage by Çağteks

5.0
(30)
İstanbul, Zeytinburnu
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Anatolia Davet Alanı
31
1

Anatolia Davet Alanı

5.0
(7)
İstanbul, Avcılar
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Yaz ve bahar aylarında düğün yapmak isteyen çiftler sıklıkla kır düğünü konseptini tercih ediyor. İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları, çeşitli seçenekleri ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Şehrin bu bölgesindeki mekanların yemekli kişi başı fiyatları 50 TL ile 60 TL arasında seyrediyor.

Avrupa Yakası Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nda uygun fiyatlarla eğlenceli bir düğün yapmak mümkün. Düğün için gerekli birçok düzenin titizlikle sağlandığı İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü salonları fiyatları 50 TL’den başlıyor. Eşsiz deniz manzarası, dört mevsim davet verebilme, İstanbul’un göbeğinde kır düğünü ve daha pek çok avantaj bulunuyor. Yemekli ya da kokteyl düzeninde davet verilebilen mekanlar, sundukları menüler ve ek hizmetler çerçevesinde fiyat belirliyor.

İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları fiyatları şöyle;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Eyüp

50 TL

100 TL

Beylikdüzü

50 TL

80 TL

Sarıyer

50 TL

150 TL

Başakşehir

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Eyüp’ün En Güzel Kır Düğün Mekanları

İstanbul’un sevilen yerlerinden Eyüp’te bulunan en güzel kır düğün mekanları arasında Kemerhan Bahçe, Spicy Orman Evi, çimen Garden Event bulunuyor. Mekanlar, 50 TL’den başlayan fiyatları, farklı düğün konseptleri ve ek hizmetleri ile karşınıza çıkıyor. çiftler tarafından sevilerek tercih edilen mekanlar farklı atmosferlerinin yanı sıra lezzetli menüleri ve güzel dış çekim alanları ile düğün organizasyonuna yenilikçi bir bakış açısı kazandırıyor.

Kemerhan Bahçe

Sizler için özel çiçekler ve ışıklandırmalar ile hazırlanmış gelin yolundan piste ulaştığınızda hemen karşınızda gelin tagını görüyorsunuz. Etrafınızda ise çim alana konumlandırılmış yuvarlak masalar ve kendine has tasarımı bulunan sandalyeler istediğiniz şekilde ve renklerde hazırlanıyor. Sahnenin kenarında bulunan dikdörtgen masalar ise aileleriniz ve yakın arkadaşlarınız için hazırlanıyor.

Masaların üzerinde gelin yolu ve gelin tagı ile uyumlu çiçekler bulunuyor. Şık şamdanlar ise masalara ekstra ışıltı katıyor. Kır bahçesi 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kemerhan Bahçe kır düğünü fiyatları 80 TL’den başlıyor. Tercihe göre lezzetli kokteyl menüleri ya da menü tadımı sonrası tercih ettiğiniz yemekli menüleri misafirlerinize sunuyor.

Spicy Orman Evi

Doğanın tam içinde organik bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler dikkatlerini Spicy Orman Evi’ne doğru çeviriyor. Tamamen ormanın içinde ve atmosferi bozmadan hazırlanan alanda birbirinden güzel fotoğraf çekim düzenekleri kuruluyor. Gelin tagı ve diğer aksesuarları gördükten sonra dış çekimler için farklı bir yer tercih etmeye gerek kalmıyor.

100 kişilik kokteyl düzende ve 750 kişilik yemekli düzende kır düğünü için organizasyon rahatlıkla yapılıyor. Usta aşçıları tarafından hazırlanan yemekli menüler isteğinize göre hazırlanıyor. çocuk menü, diyabet menü, et menü ve daha pek çok seçenek tercih edilebiliyor. Spicy Orman Evi düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor. Sürprizlere açık olan mekan, kötü hava şartlarına karşı 200 kişilik kapalı alanını hızlıca temin ediyor.

çimen Garden Event

Kemerburgaz’da bulunan çimen Garden Event 750 kişilik kır düğünü organizasyonları için hizmet verebiliyor. Geniş dans pistine sahip mekan, pistin hemen yanına aile ve arkadaş masalarını kuruyor. Doğal görselliği bozmayacak ışıklandırmalar yerleştiriliyor. çimen Garden Event kişi başı düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

İstenen lezzette menüler hazırlayabilen aşçıları geçeye tat katıyor. Profesyonel kurulum olan ses ve sahne sistemleri düğün boyunca doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Kişisel aracı ile gelen misafirleri 250 araçlık otopark park yeri bulma derdinden kurtarıyor. Siz davetin keyfini çıkarırken diğer her şeyle organizasyon sorumlusu sizler adına ilgileniyor.

Beylikdüzü'nün Uygun Fiyatlı Kır Düğünü Mekanları

İstanbul Beylikdüzü ilçesi, kolay ulaşılabilir olması ile kır düğünü için sıklıkla tercih ediliyor. Birbirinde güzel ve uygun fiyatlı kır düğünü mekanlarına Beylikdüzü ilçesinde ulaşmak mümkün oluyor. Ata Garden, Saklı Deniz, Elit Garden Davet, ilçenin sevilen kır düğünü mekanları arasında ilk akla gelen yerler oluyor. İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları fiyatları 50 TL’den başlayarak çiftlere sunuluyor.

Ata Garden

İstanbul deniz manzarası eşliğinde harika bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler Ata Garden’i tercih ediyor. 2000 kişilik misafir grubunu ağırlayabilen kır düğünü mekanı, bünyesindeki organizasyon sorumluları ile düğün öncesi çiftlerle görüşüyor. Kilise nikahı ve seçmiş olduğunuz yemekli ya da kokteyl menü seçeneğine göre mekan oturma düzenini hazırlıyor.

Gelin ve damat gazebosu harika görselliği ile yerini alıyor. Deniz manzarası ile gün batımının muhteşem görüntüsüne şahit olabilen mekan, çiftler için düğün fotoğrafı çekim ambiyansı oluşturuyor. Ata Garden kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Saklı Deniz

Eşsiz deniz manzarasına sahip Saklı Deniz 1500 kişilik açık alan ve 500 kişilik kapalı alan ile hizmet veriyor. Kilise nikahı için tamamen çim alanda düzen kurabilen mekan açık alanda pist üzerine kurulu yemekli düzeni ile hizmet verebiliyor.

Sarıdan mora istenilen renkte mekan süslemesi yapılabilen mekan, yuvarlak masa etrafına yerleştirilmiş sandalyeleri hazırlıyor. Tüm hazırlıklar sonunda ise geceye ışıltı katacak şamdanlar yerlerini alıyor.

500 kişilik kapalı alanı ise tamamen cam duvarlardan oluşuyor. üzerlerinden sarkan ışıklar ve tüller ise mekana farklı bir hava katıyor. Saklı Deniz yemekli düğün fiyatları 60 TL’den başlıyor.

Elit Garden Davet

Deniz manzarası eşliğinde yapabileceğiniz harika bir kır düğününe Elit Garden Davet ile ulaşmak mümkün. Kaliteli ses ve ışık sistemleri ile hazırlanan mekan, işinde uzman orkestra ekibi ile çalışıyor. çiftlerin istekleri doğrultusunda ses sanatçısı getirebiliyor. 200 kişilik açık alanı iskele tabanı görünümü ile hazırlanıyor.

4 mevsim davet verebileceğiniz mekanın geniş bir dans pisti bulunuyor. Elit Garden Davet kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Unutulmaz bir atmosfer sunan mekan mutlu günlerine eşlik etmek için çiftleri bekliyor.

Sarıyer Kır Düğün Salonları ve Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’un merkezi konumlu ilçelerinden biri olan Sarıyer, şehrin merkezinde kır alanı sunması ile büyük avantaj sağlıyor. Toplu taşıma ile şehrin her noktasından kolay ulaşım sağlanabilen Sarıyer kır düğün salonları ayrıca İstanbul Boğazı manzarası sunuyor. Boğazın İncisi, TED Golden Chef & Davet, West 34 gibi kır düğünü salonları uygun fiyatları ile muhteşem bir düğün sunmak için çiftleri bekliyor. Sarıyer ilçesi kır düğün salonları fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Boğaz'ın İncisi

Sarıyer ilçesinde bulunan Boğaz'ın İncisi, çim halı üzerinde tamamen doğal alan hissi veren bir atmosfer sunuyor. Pisti dahil yemyeşil olan mekan, ortam süslemesini de doğayla bütünleşecek şekilde gerçekleştiriyor. Tiffany sandalyeler istenilen renkler kullanılarak süsleniyor.

Yuvarlak masalar ise sandalyelerle uyumlu renk düzeninde örtüler kullanılarak hazırlanıyor. Sonrasında ise masa üzerinde supla, şamdan, çiçek ve isteğinize bağlı yerleştirilen aksesuarlar yerlerini alıyor. Orkestra, fotoğraf çekimi, sinevizyon gösterisi ve daha fazlasını sunan Boğaz'ın İncisi kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor.

TED Golden Chef & Davet

İstediğiniz tarz ve konseptte düğün organizasyonu yapabileceğiniz TED Golden Chef & Davet 4 farklı alanı ile çiftleri buluşturuyor. Chef Bahçe, çim alanı yuvarlak masa ve tiffany sandalye konsepti ile hazırlıyor. Mekan giydirme işlemi ise istenilen renk ve konseptte oluyor.

750 misafiri ağırlayabilen havuz başı alanı şık ışıklandırma ve yerleşim düzeni ile hizmet veriyor. Ayrıca tüm misafirleri park derdinden kurtaracak 250 araçlık otoparkı bulunuyor. TED Golden Chef & Davet kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlıyor. Usta aşçıları lezzetli menüleri sizin için hazırlanıyor.

West 34

West 34, krem rengi masa örtüleri ve tiffany sandalyeler ile hazırlanan kır düğünü mekanını sizlere açıyor. Masa üzerinde bulunan zarif şamdanlar ve suplalar ile eşsiz bir görünüm kazanıyor.

Gelin yolu üzerinde bulunan beyaz tüller ile tüm mekan gelin kadar zarif ve asil bir hal alıyor. West 34 kır düğünü fiyatları 80 TL’den başlıyor. Hafta sonu yapacağınız yemekli düğün organizasyonlarında ise ücret 200 TL civarı olabiliyor. Seçtiğiniz menüler ve ek hizmetler fiyatların belirlenmesinde rol oynuyor.

Avrupa Yakası’nda Açık Havada Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Harika bir nikah töreni yaparak sonrasında lezzetli yemekler yiyebileceğiniz nikah sonrası yemek mekanları arasında Mehmet Restaurant şahane bir hizmet sunuyor. Yalnızca lezzetli yemekler ile değil, oryantal dans gösterilerinden havai fişek showlarına kadar birçok hizmet sunuyor. Tüm bu güzel hizmetleri 500 kişiye kadar misafirleriniz için organize ediyor. Mehmet Restaurant nikah sonrası yemek fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant, çatalca’da nikah sonrası yemek mekanları arasında yerini alıyor. 750 kişilik kır düğünü mekanı ve 200 kişilik kapalı alanı ile her mevsim istenen konseptte nikah sonrası yemek organizasyonu sağlayabiliyor. Lezzetli menüleri bulunan mekanın açık alanda nikah sonrası yemek fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası kır düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası'nda kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Avrupa Yakası'ndaki kır düğün mekanlarının fiyatları ilçeye göre değişmekle birlikte yemeksiz düzende kişi başı ortalama 70 - 90 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar ortalama 130 TL'den başlayarak artış gösterebiliyor. Boğaz manzaralı kır düğün mekanlarında ise minimum 350 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor.

Avrupa Yakası'nın en iyi kır düğünü mekanları hangileri?

 • Laviva Garden
 • Kemerhan Bahçe
 • Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri
 • Delux Garden
 • Violet Keyfi Kır Bahçesi Firuzköy
 • Boğaz Bahçe
 • İpek Wedding
 • Baler Garden
 • Villa Ozan Bosphorus
 • Villa Rose
 • Mimoza Bahçe
 • Kuzey Garden
 • Seyr-i Göl Mira
 • Sarıyer Garden
 • Mehmet Restaurant.

Avrupa Yakası kır bahçelerinde hangi organizasyonlar düzenlenebiliyor?

Başta düğün olmak üzere kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, kurumsal davetler, doğum günü ve baby shower partileri düzenlenebiliyor. Mekan kapasiteleri minimum 20 kişiden başlayarak 3000 kişiye kadar çıkabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları farklılıkları ile öne çıkıyor. Hem mekan özellikleri hem de bütçe dostu teklifleri ile sizleri ağırlıyor. Bölge genelinde, farklı konseptlerde hizmet veren bu mekanlar arasından en uygun seçimi yapma şansınız bulunuyor. DüğünBuketi.com üzerinden yapacağınız araştırmalar ve detaylı incelemeler haricinde ücretsiz teklif formunu doldurarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.