Tümünü Görmek İçin Tıkla

Beyzadem Event's

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Beyzadem Event's

Düğün öncesi gelinleri heyecanlandıran bir başka kutlama da yıllardır geleneğimiz haline gelmiş kına gecesidir. Eski inançlara göre gelin adayına uğur getirmesi umulan kırmızı renkler ağırlıkta olarak hazırlanan süslemelerle eğlence düzenlenir. Güzelliğine o gece için ayrı dokunuşlar katan geline, sevdikleri tarafından kına yakılır. Kına şifa olsun, uğur getirsin, evliliğinde hep mutlu olsun diye temenni edilir. Beyzadem Event’s bu özel organizasyonun kutlanması için çok daha ayrıntılı çalışan bir firmadır. İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan firma, kına gecesinde gelin adayını hak ettiği prenseslik makamına çıkarır. Özenle hazırlanmış kına tahtında sevdiğiniz müziklerle eğlenirken her konuda size yardımcı olan profesyonel ekip, davetlilerinizin memnuniyetini çoktan sağlamış olacak. Pek çoğu dansçı olan nedime ekibi ise kına gecesinin başından sonuna dek size yarenlik edecek. Müthiş dans performanslarıyla gecenize renk ve eğlence katacaklar. Tamamen kişilerin isteği doğrultusunda hizmet sağlanan Beyzadem Event’s bünyesinde süslemeler dilerseniz Osmanlı temalı, dilerseniz Hint temalı olabiliyor. Dekorasyon konusunda tek sınır sizlerin talebi diyebiliriz. Bu özel konseptler dansçılar tarafından süslendiğinde meşhur müzikallerden hiçbir eksiği olmuyor ve büyüleyici bir gösteriye dönüşüyor.

Beyzadem Event's Fiyatları

Organizasyon firması, sizleri el üstünde tutan organizasyon sorumluları ve hayran kalacağınız gösteri ekibiyle rüya gibi bir kına gecesi yaşatacak. Beyzadem Event's sağladığı hizmetlerin çeşitliliği karşısında fiyatlarını uygun bir düzeyde tutarak misafirlerin mutlu günlerine olan samimi yaklaşımını gösteriyor. Dans kareografisi ile kına gecesine yüksek bir enerji getirecek olan ekip ile görsel şölene tanık olacaksınız. Kına paketi içine dahil edilen bu hizmetler için de ek bir ücret alınmıyor.

Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Ekip, bir kına gecesi organizasyonunda aklınıza gelecek ne varsa çok daha fazlasını kusursuz bi akış içinde gelin adayına sunuyor. Kına hamamı ile başlayan eğlenceyi Beyzadem Event's eşliğinde devam ettirmekten mutluluk duyacaksınız. Kına gecelerinin olmazsa olmazı gelin ve damat için ayrı kına örtüsükına mumu ve kına tepsisi incelikle süsleniyor. Gecenin en güzel detayı haline gelip büyüleyici bir atmosfer oluşturuyor. Gelinin sevdiği dostları ve nedimeleri için tek tek seçilmiş nedime tefleri ve nedime bendirleri kına gecesine has müziklerle beraber size çevreleyecek. Unutulmaz günlerinizin arasında yerini alacak kına geceniz için ayrıca fotoğraf ve video hizmeti için bir firmaya başvurmanıza da gerek kalmıyor. Kına paketi kapsamında sizlerden bu yükü de alan organizatör firma, her türlü teknik donanımı sizlere sağlıyor. Misafirlere ikram edilecek çerez keselerinden koltukların dekorasyonuna kadar her ayrıntı kına konseptine uygun olarak seçiliyor olup her zaman gelinin memnuniyeti ön planda tutuluyor. Her şey dahil paket içeriğiyle sizlere sunulacak olan hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz çünkü kutlamanın tüm gidişatıyla profesyonel organizatörler ilgileniyor olacak.

Beyzadem Event's Nerededir?

İstanbul’un Ümraniye bölgesinde hizmet veren kına organizasyon firması daima sizlerin başvurularına açık olduğunu belirtiyor.

İletişim

Organizatör firma hakkında daha fazla bilgi edinmek için DüğünBuketi.com ekibinin ücretsiz danışma hattına bağlanabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak “Teklif Al” formumuzu doldurarak bütçe planlaması yapma aşamasını daha kolay hale getirebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • mm
    m****

    Çok başarılı ve profesyonel bir ekip tüm geceyi beraber planladık her şey de istediğim gibi hazırlanmıştı çok teşekkürler tüm beyzadem ailesine

Konum

Namık Kemal Mah., Sütçü İmam Cad., No:76, Ümraniye, İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%