Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sadi Events

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Sadi Events

Sadi Events, yıllara yayılan tecrübesi sayesinde organizasyon sektöründe en güvenilen isimlerden biri olarak sayılıyor. Kazandığı itibarı sonuna kadar hak eden firma, misafirlerinin ne istediği konusunda nokta atışı yapar hale gelmiştir. Arzu edilen mekana farklı bakış açıları ile yeni bir dokunuş yaparak kutlamaya hazır hale getiriyor. Ortama yepyeni bir soluk getiren tasarımları yaparken her zaman öncelikleri misafirlerin memnuniyeti ve kişisel zevkleri oluyor. Özellikle kına organizasyonları konusunda işinin ehli oldukları kesin. Kendilerinin en önemli farkı ise işlerini ciddiyetle yaptıkları için asla taviz vermedikleri kaliteli hizmetleri. Tasarımların zarifliği ve asaletinden bile görülebilecek kaliteli bir zevke sahip olan Sadi Events, İstanbul’un Şişli bölgesinde bulunmaktadır. Firma, deniz kenarı tercih edildiğinde masmavi sulara yakışacak elmaslar masanızı süslerken, klasik tarza sahip bir salonu altın renkli şamdanlarıyla donatabiliyor. Mekan ve konsept tercihlerinize bağlı olarak gelişebilecek tasarımlar konusunda firma için hayal gücünün sınırları yok.

Sadi Events Fiyatları

Kına gecesinde olmasını isteyeceğiniz en ufak ayrıntıyı bile atlamayan firma, her şey dahil kına paketlerini oldukça uygun bir fiyata tahsis ederek misafirlerin gönlünü tekrar fethetmeyi başarıyor. Minimum kına paketi fiyatı içinse ortalama 100 TL fiyat biçiliyor. Konsept yaratmanın dışında birçok ihtiyacınızla ilgilenip yükünüzü hafifleten Sadi Events, farklı şehirlerde de talep aldığı sürece hizmet veriyor.

Hangi Hizmetler Sunuluyor?

  • Kına kutlaması öncesinde kullanılması için kişilerin zevklerine uygun araç kiralama hizmeti sağlanıyor.
  • Balayı için kafanız karışıksa Sadi Events, bu konuda da çiftlere destek oluyor.
  • Yemekli kına organizasyonu planlayanlar için catering hizmeti sağlanıyor.
  • Bindallı, pasta, kına tahtı, kına tepsisi, kına mumları gibi olmazsa olmaz ögeleri temin etme konusunda da oldukça titiz bir firma.
  • En iyi oldukları konu dekor ise sizi ve davetlilerinizi kendine hayran bırakacak. Özellikle kına tahtı ve seçilen konsepte uygun süslemeler için yapılan seçimler kusursuz bir izlenim veriyor.
  • Fotoğraf ve video hizmeti için de işinde profesyonel bir ekiple çalışan firma, sizin isteğiniz doğrultusunda bu eksiği de hemen kapatıyor.
  • Işık & ses ekipmanları temin ediliyor ve orkestra, sanatçı konusunda tercih edilen türde müzik icra eden ekiplerle birlikte çalışılıyor.

Ne Kadar Süre Önce İletişime Geçilmeli?

Firmanın planlamayı yapıp çiftlerin tercihlerine uygun bir organizasyon düzenleyebilmesi adına en az 6 hafta önce bir anlaşmaya varılmalıdır. Mekan tercihlerinden tutun da kutlama süresinde çalınmasını istediğiniz müzik tarzın kadar birçok faktör planlamanın yolunu etkileyebiliyor. En özel günlerinizden biri olan kına gecenizde her şeyin mükemmel olmasını amaçlayan Sadi Events için ön hazırlık önemli bir prensiptir. Çiftlerin istediklerini ifade edebilmesi için sürekli iletişim halinde kalınması daha sağlıklı olacaktır.

Sadi Events Nerede ve Nasıl Gidilir?

İstanbul’un şişli bölgesinde konumlanan Sadi Events’e ulaşım sağlarken özel aracını kullanmak isteyen misafirler “Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad, Erbil Apt No:102/2, 34365 Şişli” adresini kullanarak kolayca bulabilirler. Ulaşımda toplu taşıma araçlarını tercih eden misafirler için de yol tarifi bir o kadar basit. Şişli/Mecidiyeköy metrodan sonra M2 numaralı dolmuşu kullanabilirler. Ardından yaklaşık 10 dakikalık bir yürüme mesafesi kalmış olacak.

Sadi Events İletişim

Sadi Events organizasyon firması hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibinin ücretsiz danışma hattına ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak yine hızlı ve kolay bir şekilde “Teklif Al” formumuzu doldurarak bütçe planlaması konusunda fikir edinebilir, zaman kazanabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad, Erbil Apt No:102/2, 34365 Şişli

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%