Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ceylan Kına Organizasyon

0.0 (0 Yorum)

Hakkında

Ceylan Kına Organizasyon

2012 yılından itibaren İstanbul- Bakırköy’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Ceylan Kına Organizasyon, alışılmışın dışında kına konseptleri ile karşınıza çıkıyor. Sağladığı özgün alanlar ve içerikler sayesinde, ruhunuz iç dinamikleri yansıtan bir geceyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Gece kına töreni, evlilik öncesi stresi yoğun ve karmaşık olarak gözükse de profesyonel organizasyon ekibi yardımı ile sorunsuz bir kına gecesi geçirebilirsiniz. Sizde kendi ruhunuzu yansıtan konsept kına organizasyonu düzenleyerek, yıllarca unutulmayacak bir etkinlik düzenlemek için organizasyonun kına paketlerine göz atabilirsiniz. Ücretsiz danışmalık servisimiz sayesinde uygun fiyatlı kına paketlerini öğrenebilir veya “Teklif” alabilirsiniz.

Ceylan Kına Organizasyon Fiyatları

Uygun fiyatlı kına paketlerini Ceylan Kına Organizasyon’unda bulabilirsiniz. Kına paketleri içeriklerini kendi zevkinize göre ekleme ve çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Minimum kına paketi fiyatı 2250 TL’den başlamaktadır. Aksesuar ve kına tahtı gibi istekleriniz için fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kına organizasyon paketleri ikiye ayrılmaktadır;

Standart Paket Deluxe Paket
Kına tahtı ekipmanlar Bendir eşliğinde kına çıkışı
Bindallı modelleri Salıncak taht ve kına otağı
Kaftan modelleri Misafir karşılama ikram ile
Kına tepsisi Misafir karşılama masası
Kına sepeti Yelpaze gösterisi- dansçılar eşliğinde
Dans gösterisi 3 adet LED ışıklı davul
Davul gösterisi Davul gösterisi ile kına çıkışı
Ceylan Kına Organizasyon Misafir karşılama masası Kına bindallısı
Halay mendilleri-50 adet Oryantal dans ekibi
Shakira kemerleri-10 adet İsme özel hatıra çerçevesi
Kadın kına ekibi- 4 kişilik Kına mumları- 24 adet
Kına mumları- 24 adet Özel tasarım kına tepsisi
El gülleri- 24 adet El gülleri- 24 adet
Arkadaş kaftanları- 10 adet Kına mumları- 24 adet
Yaş kına Zilli tefler- 10 adet
Kuru kına- misafir sayısı kadar Kuru kına- misafir sayısı kadar
Zilli tefler- 10 adet Yaş kına
Misafir karşılama ikram ile Shakira kemerleri-10 adet
Kına sepeti
Kına nedimesi- 2 kişi
Arkadaş kaftanları- 10 adet
Halay mendilleri-80 adet

Ceylan Kına Organizasyon kına paketi fiyatları için detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin sağladığı ücretsiz danışmanlık sevisinden yararlanabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Çerçevesinde Sağlanan Hizmetler Neler?

Ceylan Kına Organizasyonu, kına gecenizin en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizlere en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyor. Organizasyon çerçevesinde kına gecesinde olabilecek her detay ve noktanın organizasyon ekibi ile planlamasını yapabilirsiniz. Her anınızda olacak organizasyon ekibi yardımıyla en güncel trendleri yakalayabilir ve kına süslemelerine bakabilirsiniz. Ceylan Kına Organizasyon’un sizlere sağladığı hizmetlerden biri olan davul gösterisi dinleyenlere adeta unutulmaz anlar yaşatıyor. Kına müzikleri için bir orkestra mevcuttur. Kına müzikleri seçimlerinizde zorlanmamınız adına kına gecesi öncesinde kına müzikleri listesine göz atabilirsiniz. Kına gecesi süresince eğlencenin tavan yaptığı anlar yaşayabilir, kına merasimi sırasında çalan müzikler ile hüzünlenebilirsiniz. Kişiye özel kına tepsisi seçenekleri ile diğer kına organizasyonlarından ayrıldığı bir diğer nokta diyebiliriz. Organizasyon esnasında kokteyl ikramları bulunmaktadır. Bir diğer hizmeti olan kına hamamı sayesinde rahatlayabilir ve üstünüzde stresi atabilirsiniz.

Kına Paketleri İçinde Hangi Temalı Konseptler Mevcut?

Ceylan Kına Organizasyon çerçevesinde iki farklı tema seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Organizasyon içerisinde en çok tercih edilen konsept olan Hint teması, kendine has motifleri ve renkleri ile beğeninize sunuluyor. Hint temasına özgü renklerin bir arada kullanıldığı gecede, sizlere Hint danslarıyla dillere pelesenk olmuş dansçılar eşlik ediyor. Organizasyonun sağladığı bir diğer konsept teması olan Osmanlı teması ise adeta sizi tarihi dokusuyla içine çekiyor. Osmanlı temalı kına gecelerinin vazgeçilmez renkleri bordo ve kırmızı ile görkemli bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı’ya özgü kaftan, kına tahtı ve kadifelerle tarihi bir ortam oluşturabilirsiniz.

Bindallı ve Kaftan Modelleri Firma Tarafından Temin Edilebiliyor Mu?

Kına gecelerinin vazgeçilmez bir parçası olan bindallı ve kaftan modellerine Ceylan Kına Organizasyon’undan seçebilirsiniz. En trend ve güncel kumaş renklerini bulabileceğiniz gibi kumaş seçimlerini kendinize özgü ayarlayabilirsiniz. Sadece sizin için değil, gece boyunca sizleri yalnız bırakamayacak nedimeleriniz için de trend seçimlerde bulunabilirsiniz.

Kına Tahtı Hizmeti Sağlanıyor Mu?

Ceylan Kına Organizasyonu, kına organizasyonlarının değişilmez ve unutulmaz bir parçası olan kına tahtı hizmeti de sağlamaktadır. Kına gecesinde seçtiğiniz konsepte uygun kına tahtı, organizasyon tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca, kendinize renklerle kına tahtını süsleyebilir farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Organizasyon süresince sizlerle beraber olacak organizasyon ekibi ile bu işlemi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Ceylan Kına Organizasyon ’u Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Ceylan Kına Organizasyon’u, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Misafirleriniz toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Kişisel araçlarıyla ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ise açık adres şu şekilde: Zeytinlik Mahallesi. Ebuzziya Caddesi. Mormenekşe sokak. No.6/2 Bakırköy / İstanbul

Ceylan Kına Organizasyon’u ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Siz de hayalinizdeki kına organizasyonunu Ceylan Kına Organizasyon’unda gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden detaylı bilgeye ulaşabilirsiniz. İndirimli fırsatlar için Düğün Buketi ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilir, Teklif Al” butonuna tıklayarak bütçenize uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%