Tümünü Görmek İçin Tıkla

By Mustafa Uysal

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000,00
Her Şey Dahil 1.500,00

Hakkında

By Mustafa Uysal

By Mustafa Uysal Alsancak, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak İzmir’in Konak ilçesinde en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Fotoğrafçı konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi gibi talepleri de kaliteli şekilde karşılıyor. İzmir halkına verdiği hizmeti aynı şekilde şehir dışına da veriyor. Özel günlerinizin anlamlı karelerle taçlanmasını isterseniz 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çekim Hizmetleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak her zaman profesyonelce çalışan By Mustafa Uysal, düğün öncesi atılan ilk adımları da fotoğraflıyor. Daha sonra ki süreçte ise düğünün öncesinden sonuna kadar her anı kayıt alarak düğün belgeseli ve özel çalışmalarla düğün klibi de çekiliyor. Düğününüzün bir hikayesi olsun isterseniz zevkle hazırlanıyor. Gelelim farklı konseptlerde çekimlere. Özellikle düğünden sonra planlanan bir tarihte yapılması tavsiye edilen Trash day çekimleri oldukça renkli kareler ortaya çıkarıyor. Ne kadar çılgın olacağınız tamamen size bağlı. İsterseniz denize girebilir isterseniz de kendinizi doğanın içine atabilirsiniz. Bu fotoğraflar her baktığınızda sizi yeniden güldürecek.

Çekimlerde Sağlanan Olanaklar

By Mustafa Uysal, çekimleriniz için sizi İzmir içinde sınırlı bırakmıyor. İstediğiniz şehirde çekim gerçekleşiyor. Üstelik yalnızca şehir değil ülkeyi bile değiştirebiliyorsunuz. Çekiminizi gerçekleştirecek profesyonel bir ekip ile birlikte istediğiniz ülkeye doğru yola çıkıyorsunuz. Yurt dışının büyüsü içinde fotoğraf kareleriniz de o büyüyü yansıtıyor olacak. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için yaklaşık 6 hafta önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Fotoğraf çekiminden sonra tüm fotoğrafların orijinal kopya teslimi yapılıyor. Tüm ürünler ise size 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

By Mustafa Uysal İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

By Mustafa Uysal, siz ne hayal ediyorsanız ona ulaşmanız için emek veriyor. Çekim fiyatları ile ilgili kriterleri de sizlerin isteklerine göre şekillendiriyor. Paket fiyatlarını etkileyen birincil durumlar çekim türü ve lokasyon oluyor. Minimum 1000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları artarak 1500 TL bandında devam ediyor. Hayallerinizi fotoğraflarınızda da gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız DüğünBuketi.com ayrıcalıkları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede?

İzmir’in Konak ilçesindeki Alsancak Mahallesi'nde Mustafa Uysal Fotoğrafçılık İzmirlilerin sıklıkla uğradığı Alsancak semtinde konumlanıyor. Dışarıdan gelecekler için de konumu oldukça rahat bulunabilir bir yer. Navigasyon yardımıyla gelecekler için fotoğraf stüdyosunun açık adresi; Talatpaşa Bulv. Talatpaşa Apt. No:37 Alsancak olarak girilebilir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Ekip temini, şehir dışı çekimi ve yurt dışı çekimi bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Konsept çekimi.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli hazırlanıyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  3 haftada ürünler teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir ve tüm şehirler.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Trash day ve save the date çekimleri yapılıyor.

 • By Mustafa Uysal Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  By Mustafa Uysal Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%