Tümünü Görmek İçin Tıkla

Devran Düğün Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Devran Düğün Salonu, İstanbul Okmeydanı’nda en mutlu gününüze eşlik etmek için sizleri ve misafirlerinizi bekliyor. 1995 yılından bu yana birçok hizmet ve memnuniyet veren Devran Düğün Salonu, yeni hizmet anlayışı ve yenilikçi olması ile işletmecilik konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Hiç durmadan yeniliklere devam ederler. Devran Düğün Salonu temizlik, hijyen, müzik, yiyecek içecek kalitesine büyük önem verir. Devran Düğün Salonu’nun kapasitesi 1000 kişidir. Yemekli ve yemeksiz hizmetler sunarlar. Misafirlerinizi daha da mutlu etmek için Devran Düğün Salonu ekibi her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceler ve ayarlarlar. Mutlu gününüzde bir problem çıkmaması için uğraşırlar. Ama siz istediğiniz her ayrıntıyı ilk başta konuşmalısınız ki sonradan bir sürpriz yaşamayın.

Hizmetleri Nelerdir?

Devran Düğün Salonu sizler için merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, özel ses sistemi, otopark, paslanmaz mutfak ve bulaşıkhane, resim, video, slayt çekimi, 3 adet asansör ve jeneratör hizmeti verir.  Daha fazla bilgiye sahip olmak için iletişim numaralarından Devran Düğün Salonu yetkileri ile görüşebilirsiniz. Devran Düğün Salonu her zaman müşteri memnuniyetine özen gösterir. Verdikleri hizmetlerden ilk önce güler yüzlülüğü ve kaliteyi hedef alırlar ve ekip arkadaşları güler yüzleri ile sizlerin gecesine eşlik ederler. Geniş ve lüks bir salon olması misafirlerinizin kendini daha iyi hissetmelerini sağlar.

Hangi Özel Günlerinizde Size Eşlik Eder?

Devran Düğün Salonu yemekli ve yemeksiz düğünlerde, kına gecesinde, nişanda, sünnette, toplantıda ve konserlerde size Okmeydanı’nda mükemmel salonunda eşlik eder. Her zaman müşterilerin fikirlerine önem verir ve salonu nasıl tasarlamak isterseniz size yardımcı olurlar. Salonu nasıl dizayn etmek isterseniz, yetkili kişi ile önceden bunun planını yaparak salonu kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Özel günlerinizin her ayrıntısını önceden planlamanız o gün için sağlıklı bir fikir olabilir. Fiyat için Devran Düğün Salonu yetkilileri ile konuşup gününüz için uygun bir fiyat alabilirsiniz. Hizmetin en güzeline sahip olacağınıza ve gününüzden hiç pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Özel aracınızla geliyorsanız Hasdal – Okmeydanı yoluna gireceksiniz. 10 – 15 dakika yola devam ettikten sonra İstanbul Çevre Yolu’nun altından Darülaceze caddesine girip sağa döneceksiniz. Özel Okmeydanı Polikinliği’nden Piyalepaşa caddesine saparak Profilo mağazasının yanında yer alan Devran Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz. Eğer toplu taşıma ile gidecekseniz;  İETT ile Şirintepe’den geliyorsanız 27T hattını kullanabilirsiniz. Metrobüs kullanarak 34G, 34A ve 34 numaralı metrobüslere binebilirsiniz. Eminönü’nden geliyorsanız 54E’ye binebilirsiniz. Esenler’den geliyorsanız ise Kemalpaşa mahallesinden 141A ile 44 – 45 dakika süre içinde ulaşabilirsiniz. Avcılar tarafı için ise Engin Sokak’dan 146, 303, 418, 429 ve 448 numaralı otobüs ile 33 dakika gibi bir sürede Devran Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz. Üsküdar tarafından gelmek isterseniz 11Üs otobüsüne binip yaklaşık 1 saatte salona ulaşabilirsiniz. Açık adres ve telefon için iletişim kısmına bakmanız yeterlidir. Okmeydanı’nda bulunan Devran Düğün Salonu Okmeydanı’nın merkezi bir yerinde bulunduğu için her yoldan ulaşmanız mümkün olacaktır. Devran Düğün Salonu prestijli bir işletmedir. Bütün özel günlerinizi sizlerin gönül rahatlığı ile ve misafirlerinizin memnuniyeti için en yetkili kişiden servis elemanına kadar herkes elinden geleni yapmak için uğraşır. Nitelikli elemanları serviste neredeyse hiçbir problem yaşamaz ve yaşatmazlar. Lüks mekanı ile özel gününüze güzellik katarak mutlu ve memnun bir şekilde Devran Düğün Salonu’ndan ayrılmanızı sağlar. Diğer özel günlerinizde ise sizi ağırlamaktan mutluluk duyar.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • GG
    G****&Metin

    Şişlide bulunan Devran Düğün Salonu, düğün yapmak için en güzel ve ferah salonlardan birisi. Biz büyük bir keyifle düğünümüzü gerçekleştirdik. Çok mutlu ayrıldık. Salon görevlilerinin sıkı çalışmaları ve güler yüzlü olması da artısı denebilir.

  • EE
    E****

    Eğer düğününüzü yapmadan önceki görüşmelerde tüm isteklerinizi ayrıntılı bir şekilde söylerseniz size en iyi hizmeti veriyorlar biz çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Konum

M. Şevket Paşa Mahallesi, SALON DEVRAN, Şişli/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%