Tümünü Görmek İçin Tıkla

Erebor Cocktails & More

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Erebor Cocktails & More Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Erebor Cocktails & More, hayatızın en güzel anısını daha da özel bir hale getirmek için çalışıyor. Siz ve sevdiklerinizle birlikte hem eğlenip hem de hoş vakit geçirdiğinizden emin olmak istiyor. Catering hizmeti sağlayan şirket, yılların tecrübesi ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere masalsı bir düğün hizmeti sunmayı vadediyor. Seçiminize göre yemekli ya da kokteyl menü hizmetleri sağlanıyor. Hayatınızın en anlamlı gününde size eşlik etmek isteyen bu tesiste fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Erebor Cocktails, catering firmalarının aranılan adreslerinden biri oluyor. 3.000 kişiye kadar konuğa hizmet verebilen firma, kalabalık düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun hizmet imkanı bulunuyor. Sadece düğün organizasyonları değil davet, organizasyon, nişan ve daha pek çok davet çeşidi için hizmet veriliyor. Ulaşım konusunda şehir içi ya da şehir dışı farkı gözetmeksizin her yere catering hizmeti götürülüyor. Bütün ekipmanı bünyesinde barındıran şirket Ankara’nın en iddialı düğün yemeği ve kokteyl firmaları arasında yer alıyor.

Erebor Cocktails & More Catering Fiyatları

Yemekli menülerdeki ürünler 50 TL'den başlıyorken kokteyl menü içerikleri 30 TL’den başlıyor. Paket anlaşmalarında ise kokteylin de içinde olduğu catering hizmeti 3.000 TL'den başlıyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Catering firması olarak da hizmet veren Erebor Cocktails, ister yerli isterseniz de dünya mutfaklarından seçim yapmanıza olanak sağlıyor. Kokteyl menü, yemekli menü ya da ikisini de seçebildiğiniz gibi sonrasında oluşturulan menüleri önceden tadıp gerekli görürseniz menüde değişikliğe gidebilirsiniz. Memnuniyetin birinci sırada olduğu firmada ayrıca diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü imkanları da sunuluyor. Ek olarak düğün shot hizmeti de veriliyor. Firmayla düğünden en az bir hafta öncesinde iletişime geçilmesi gerekiyor.

Nasıl Gidilir?

Çankaya merkezli Erebor Cocktails & More konumuna dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. 185-6, 183-6 ve 135-2 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres: Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • İçecek barı
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Servis elemanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  3.000 kişiye varan kalabalık misafirlere hizmet, yerli ve yabancı mutfak menüleri, menüde değişiklik ve düğün shot servisi yer alıyor.

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Vegan, vejetaryen, kosher ve diyabet menüleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Davet, düğün, organizasyon, nişan ve daha pek çok davet çeşidi için hizmet veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Bu firma Ankara, Samsun ve Trabzon şehirlerinde etkinlik gösteriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Bu mekanda ek olarak düğün shot imkanının yanı sıra menüde değişiklik imkanı da sağlanıyor.

 • Erebor Cocktails & More Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Erebor Cocktails & More Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 4000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Çankaya / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%