Tümünü Görmek İçin Tıkla

Cookart Catering & Culinary Art

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 5.000

Hakkında

Cookart Catering & Culinary Art Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde konumlanan Cookart Catering & Culinary Art, özel gününüze kadar olan hazırlık sürecinize yardımcı oluyor. Bir yandan düğün organizasyonu ve catering ihtiyacınızı karşılamak için çalışırken diğer yandan güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle rahat bir düğün dönemi geçirmeniz için çalışılıyor. Firma sizlere, butik catering, tabldot, workshop ve organizasyon hizmet imkanları sunuyor. Paket fiyatları 4.000 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Avantajları

Cookart Catering, düğün töreninize giden bu heyecanlı yolculukta yanınızda olmak için sabırsızlanıyor. 1.000 kişi kapasiteli etkinliklerde hizmet verebiliyor ve sağladığı servis ekibi imkanıyla memnuniyet vadediyor. Ankara'nın her bölgesine hizmet sunan firma servis personeli desteğinin yanı sıra ekipman, menüde değişiklik ve düğün shot servisi imkanı sunuyor. Düğünden en az iki hafta önce firmaya haber verilmesi bekleniyor. Şıklığı kaliteyle birlikte sunan bu firmada, isteğe göre yemekli menü ya da kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Firma düğün öncesi ve düğün esnasındaki hazırlıklar için aranan adreslerden biri oluyor.

Cookart Catering & Culinary Art Düğün Yemeği Fiyatları

Firmanın güncel fiyatları, yemekli organizasyonlarda 4.000 TL'den başlıyorken, kokteyl davetlerde 3.000 TL’den başlıyor. Standart paketler 3.000 TL'den başlarken her şey dahil paket fiyatları 5.000 TL'den başlıyor. Firmanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Cookart Catering,, hem dünya hem de Türk mutfağından menü hazırlama imkanı sunuyor. Arzu edilirse menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri de sunan bu mekanda konuklarınıza ister kokteyl isterseniz de yemekli menüler servis edilmesini talep edebilirsiniz. Yemek menünüzü oluşturmakla kalmayıp pasta seçimi ve pastanızı hangi şekilde istediğinize karar verdikten sonra yapımını da üstleniyor. Hem yemekli hem de kokteyl menüleri hazırlanan firmada, kanepe, ara sıcak, garnitür, çerez ve kuru yemiş ikramlarının yanı sıra gül cipsleri, şampanya ve çikolata gibi farklı ikramlarla konuklarınız karşılanıyor.

Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya merkezli Cookart Catering & Culinary Art, kolay ulaşılabilir konumunda görüşmek için sizleri bekliyor. Merkezi bir konuma sahip olan firmaya otobüs, dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gidebilirsiniz. 185-6, 183-6 ve 454-6 otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres: Cinnah Cad. Kilis Sok. No: 7 / A Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin yolu
 • Catering
 • Karşılama kokteyli
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Etkinlik sorumlusu
 • Kişiye özel konsept
 • Servis elemanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paketinde kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, menüde değişiklik ve düğün shot servisi yer alıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta önce haber verilmesi gerekiyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara ilinde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Temel ikramların yanı sıra gül cipsleri, şampanya ve çikolata gibi farklı ikram imkanları sunuyor.

 • Cookart Catering & Culinary Art Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Cookart Catering & Culinary Art Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%