Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kafes Fırın

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 5.000

Hakkında

Kafes Fırın Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde konumlanan Kafes Fırın, eşsiz lezzetteki ikramlarıyla hem sizi hem de konuklarınızı şımartıyor. Günün unutulmaz lezzetlerini üretmek ve yüzlerde kocaman bir gülümseme bırakmak için çalışıyor. Uzun zamandır pasta ve ikram üreten firma, bu konuda rüşdünü ispat etmiş işletmeler arasında yer alıyor. Catering hizmeti sağlayan firmanın paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Avantajları

Kafes Fırın, catering firmaları arasında iddiasını koruyor. Daima kendilerini yenileme eğiliminde oluyor. Klasikleşen tatları da üreterek düğün yemeklerine ismini yazdırıyor. Fırın merkezli bir firma olduğu için çok kalabalık misafirli düğün merasimleri için en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Sadece düğün organizasyonlarının değil davet, organizasyon, nişan ve daha pek çok davet çeşidinin aranılan adresi oluyor. Merkezi bir konumda bulunması sebebiyle Ankara’nın pek çok farklı köşesine hizmet sağlıyor.

Kafes Fırın Catering ve Düğün Yemeği Fiyatları

Firmanın catering ve düğün yemekleri için hazırladığı iki paket bulunuyor. Standart paket fiyatı 3.000 TL'den başlarken, her şey dahil paket fiyatı 5.000 TL'den başlıyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Yüksek kalite ürünleri olabildiğince çok çeşitlendirerek üretiyor. Kafes Fırın, aynı zamanda başarının tesadüf eseri gerçekleşmediğini biliyor ve bütün çalışanlar da bu bilince sahip güler yüzlü ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Tatlı ya da tuzlu, nasıl arzu ederseniz o şekilde ürünler çıkaran firma aynı zamanda kahve konusunda da iddialı üretimler yapıyor. Kendi harmanları olan Amerikan, İtalyan ve Türk kahveleriyle beğeni topluyor. Firmayla düğünden en az iki hafta önce görüşmeniz gerekiyor. Dünya mutfağını yerli damak zevkiyle harmanlayıp eşsiz lezzetler olarak sunuyor. Sadece yerli lezzetler ve farklı ülkelerin lezzetlerini üretmekle kalmayıp zamanla kendi özel üretimleri olan spesiyal tatları da menülerine ekliyorlar. Kendilerini tekrar etmek yerine sürekli gelişme vizyonuyla çalışan Kafes Fırın, yeni lezzetler üretmeye devam ediyor. İkramları ister tatlı ister tuzlu ister hafif aperitifler isterseniz de daha yoğun tatlar olarak seçebilirsiniz. Siz kararınızı verdikten sonra gerisini firma ekibi son derece titizlikle hallediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde yer alan Kafes Fırın, dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşılan lokasyona sahip. 339-5, 112-2 ve 339-5 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlanıyor. Adres: Eskişehir Yolu 5.Km No:122 Söğütözü, Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Menü tadımı
 • Etkinlik sorumlusu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, menüde değişiklik ve çeşitli kahve servisi yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Davet, organizasyon, nişan ve daha pek çok davet çeşidi için hizmet veriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara şehrinde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Bu firmada ek olarak çok çeşitli kahve üretimi ve servisi bulunuyor.

 • Kafes Fırın Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Kafes Fırın Düğün Yemeği için Catering Firmaları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%