Tümünü Görmek İçin Tıkla

Erhan Aksu Photography

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Erhan Aksu Photography Hakkında

İstanbul ili Fatih ilçesi konumunda yer alan Erhan Aksu Photography, düğün fotoğrafçılığı kategorisinde olduğu kadar dış çekim konusunda da tercih ediliyor. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı yeni trendlere uygun fotoğraf çekimi ile ön plana çıkıyor. Paket fiyatları ise yalnızca 1.000 TL’den başlıyor ve seçilen olanak içeriklerine göre fiyatlandırılıyor. Erhan Aksu Fotoğrafçılık, genç, dinamik ekibi ve deneyimleriyle adından sıkça söz ettiriyor.

Çekim Türleri

Erhan Aksu Photography, birçok alandaki çekim türleriyle sizlere hizmet sunuyor. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimi yapan bu firma, düğün boyunca en özel anlarınızı video ve fotoğraf çekimi ile süslüyor. Dış çekim imkanı da bulunuyor ve çiftlerin uygun gördüğü lokasyonlarda çekim yapılıyor. Üstelik, şehir dışı çekim imkanı bulunuyor ve bu sayede istenilen yer ve zamanda çekime başlanıyor. Çekim için ekip temini ise tam sizin aradığınız özellik. Ekip profesyonel bir çalışma yürütüyor ve son teknolojik ekipmanları ile muhteşem görünmeniz için çabalıyor. Sahil kenarı, doğa temalı konsept çekim türleri bulunuyor. Save the date ve trashday çekim seçenekleri de bulunuyor. Nişan çekimi ise ayrıca ek hizmet olarak mümkün. Dış çekim fotoğrafçısı hemen her alanda çekim için sizlere hizmet veriyor.

Erhan Aksu Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbul’un en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından Erhan Aksu Fotoğrafçılık fiyatları, seçilen konsept ve temaya göre değişiklik gösteriyor. İki farklı paket sunuluyor. Başlangıç paketi sizlere sunulan ilk fotoğraf çekim paketidir ve fiyatı 1.000 TL’den başlamaktadır. Diğer bir çekim paketi olan her şey dahil paketinin fiyatı ise, 1.500 TL civarında. Bu dış çekim fotoğrafçısı ile çalışmak için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Olanakları

Erhan Aksu Photography, profesyonel ekibi ve çekimleriyle göze çarpıyor. Çekimlerde yanınızda olan ekip, aksesuar çekimleri ve diğer çekimlerde eğlenceli bir çekim imkanı sunuyor. Yaklaşık olarak 2 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. 2 hafta içinde ürün teslimi orijinal kopya fotoğraflar ile beraber yapılıyor. Son teknolojik bilgisayarlarda yapılan gölgelendirme, ışıklandırma ve belirginleştirme sanatları da kullanılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Fatih ilçesi konumunda yer alan Erhan Aksu Fotoğrafçılık, ulaşım açısından oldukça iyi bir konumda yer alıyor. Otobüs ile 32A, 36, 36ES, 38, 46H, 77A, 92B ve 94A hat seferleri kullanılarak ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca MARMARAY treni, M1A, M1B ve M2 metro seferleriyle de ulaşım sağlanıyor. T1 tramvayını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel aracınız ile gidebilmeniz için açık adres ise şu şekilde: Süleymaniye Mahallesi Beyazıt Meydanı, No:1/3 Fatih / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Şehir dışı çekim imkanı ve yurt dışı çekim imkanı da bu pakette. Hatta arzu edilirse, farklı konseptler de mümkün.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Örneğin, trashday veya save the date adlı konseptler en çok tercih edilenlerden. Farklı dekoratif aksamlarla çekiminiz daha da canlı hale getiriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün fotoğrafçılığı hizmetinin yanında, belgesel çekimi, katalog çekimi, moda çekimi ve klip çekimi gibi olanaklar da bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Ortalama olarak 2 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Neredeyse, 2 haftada ürün teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm Türkiye'ye hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Save the date, trashday konseptleri, nişan çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi gibi geniş kapsamlı özellikler ek avantajlardan.

 • Erhan Aksu Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Erhan Aksu Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Süleymaniye Mahallesi Beyazıt Meydanı, No:1/3 Fatih / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%