Tümünü Görmek İçin Tıkla

Başrolde

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Başrolde Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş ilçesinde bulunan Başrolde ekibi hikayenizde başrolü oynarken yanınızda olmaya söz veriyor. Düğün gününüzdeki heyecan düzeyinizi yarı yarıya paylaşan düğün fotoğrafçıları duygu geçişlerinizi kayıt altına alıyor. 1000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile firma sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Olanaklar

Düğün organizasyonunuz da unutulmaz kareler yakalayabilmek adına ‘Başrolde’ fotoğraf sanatçılarından frekansınıza uygun olan sanatçıyı tercih edebilir. Düğün öncesi fikir alışverişi yaparak davetinizi planlayabilirsiniz.  Gelin almadan tutunda son dans performansınıza kadar her anınızı kayda alan ekip heyecanınızı en aza indirmeye çalışıyor. Işığa karşı gerekli İSO değerlerini ayarlayan düğün fotoğrafçısı yeterli düzeyde kareyi organizasyon sonrası orijinal kopyasıyla birlikte sizlere teslim ediyor. Düğün çıkış şarkınızla birlikte ilk dansınızı, gelin damat oyun sahnesini, takı törenini ve aile büyüklerinin eğlencesini kayda alan ekip, videoları yeniden kurgulayarak beğeninize sunuyor. 6 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firma 6 haftalık bir sürede de verdiği hizmetin çıktılarını size teslim ediyor.

Başrolde Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı kır düğünü, salon düğünü, otelde düğün, sokak düğünü, ev düğünü, kumsal düğünü, özel konseptli düğün, tarihi düğün, havuz başı düğün gibi birçok konsepte hizmet veriyor. Başrolde Fotoğrafçılık ekibinde ise düğün konseptine göre belirlenen başlangıç fiyatları 1000 ila 1500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Konsepte göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’ Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Düğün organizasyonunuzun belgeselini ‘Başrolde’ fotoğraf sanatçılarına bırakabilir, düğün hikayenizi farklı bakış açılarıyla göz önüne seren ekibe güvenebilirsiniz. Belirli bir konsept seçiminden sonra kaliteli hizmetle ortaya çıkan düğün klibinizi uzun yıllar boyunca saklayabilir, duygu geçişleri yaşadığınız dönemlerde tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca firma bünyesinde bulunan nişan çekimiyle düğününüzün habercisi olan save the date çalışmasına ilk adımınızı atabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle değişen arzulara yanıt olarak çıkan save the date çekimiyle elde edilen pozları belirli aralıklarda paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimi koparmayan bu son dönem moda anlayışından yararlanabilirsiniz. Ayrıca düğün gününüzden farklı bir tarihe ayarlayan Trashday çekimiyle özgürce hareket edebilir dilediğiniz kostümle rol yaparken objektiflere gülümseyebilirsiniz. Dış çekim, şehir dışında çekim, yurt dışında çekim gibi hizmetlerini de bünyesinde barınan ‘Başrolde’ ekibiyle macerayı başlatabilirsiniz.

Başrolde Fotoğrafçılık Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Beşiktaş ’da bulunan firmanın açık adresi söyle; Portakal Yokuşu Caddesi, Şıracı Sokak No:7 Daire:1 Bartu Apartmanı Ortaköy Beşiktaş / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Düğün konseptine göre değişkenlik gösteren dekorasyonlar mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekimdir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önce

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  6 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve tüm şehirler

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurt dışında çekim hizmetleri bulunmaktadır.

 • Başrolde Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Başrolde Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Portakal Yokuşu Caddesi, Şıracı Sokak No:7 Daire:1 Bartu Apartmanı Ortaköy /İstanbul.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%