Tümünü Görmek İçin Tıkla

Esra Erol’da Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Esra Erol’da Orkestrası Hakkında

Esra Erol’da Orkestrası 10 yılı aşkındır Türkiye televizyonlarında gözler önünde bulunuyor. Herkesçe tanınan ve kulak aşinalığımızın olduğu bu firma, senelerdir bu sektörde bulunmasıyla oldukça deneyimli ve alanında başarılı olduğunu gösteriyor. Profesyonel müzisyenlerden oluşan orkestra, düğün orkestrası ve DJ alanında sizlerin yanında yer alıyor. Küçükçekmece ilçesinde bulunan firma Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet verebiliyor. Düğün orkestrası fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Orkestranın Özellikleri

En özel gününüzde maksimum kalitede hizmet almak istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz! Orkestra sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamanız için özenle hizmet veriyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında uzman olman orkestra, sizlerin değerli gününde eğlenmenize katkı sağlıyor. Esra Erol’da Orkestrası, en değerli gününüzde yanınızda olmak için can atıyor! Sizlerin memnuniyetini ilke olarak benimseyen firma, birçok olanağı da sizlere sunuyor. Davetinizde gerekli ekipmanlar yok ise hiç sorun değil! Çünkü firma sahip olduğu kaliteli ekipmanlarla sizlere unutulmaz bir gece yaşatıyor. Ayrıca eğer organizasyonunuz açık davet alanında gerçekleşecekse firma bunu da mümkün kılıyor ve açık havada en iyi şekilde performans sergiliyor. İstanbul’da yer alan firma sadece bu şehirle sınırlı kalmıyor. Davetiniz nerede gerçekleşecekse oraya kadar geliyor. Gecenizin en iyi biçimde gerçekleşmesi için firma, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştirme imkanı sunuyor. Böylece ayrıntılı biçimde organizasyonunuzu ayarlama fırsatı bulunuyor. Bununla sınırlı kalmayan firma, en özel gecenizde hayallerinize kavuşmanız için kendi şarkı listenizi oluşturma imkanını sizlere tanıyor. Unutulmaz bir deneyim yaşamanız için hizmette sınır tanımıyor.

Esra Erol’da Orkestrası Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Davetinizden en az bir hafta öncesine kadar Esra Erol’da Orkestrası ile iletişime geçmeniz öneriliyor. Düğün orkestrası ve DJ fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca firma, dışarıya ekipman da kiralıyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veren firma, her organizasyonunuzda yanınızda oluyor. Esra Erol’da Orkestrası’nın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetleri

Orkestra, istek parçalarınızı çalarken kaliteli enstrümanlar kullanıyor ve unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Sahip olduğu geniş repertuar seçenekleriyle dilediğiniz parçayı çalıyor ve doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Sizlerin memnuniyetle ayrılması firma için oldukça önemli oluyor. Bu yüzden de özenle hizmet veriyor. Ayrıca firmanın çaldığı geniş müzik türleri bulunuyor. Tango, Jazz, Rock, Pop, Oyun Havaları ve daha birçok seçenek sizlere sunuluyor. Siz isteyin onlar çalsın!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Esra Erol’da Orkestrası, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunuyor. İstanbul şehri ile sınırlı kalmayan firma, tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Barkovizyon ve led ekran, kişiye özel müzik listesi oluşturma ve DJ temini yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama, toplantısı, kişiye özel müzik listesi oluşturma, dışarıya ekipman kiralama ve ekipman hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az bir ya da iki ay öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  -

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul'da yer alan firma tüm Türkiye'de hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orkestra ve DJ seçenekleri yer alıyor.

 • Esra Erol’da Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Esra Erol’da Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 2000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İstanbul - Küçükçekmece

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%