Tümünü Görmek İçin Tıkla

Topkapı Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Topkapı Orkestrası Hakkında

Topkapı Orkestrası, 1975’ten bu yana en özel günlerinizde hizmet veriyor. Senelerdir bu sektörün içinde yer almasıyla deneyime sahip olan firma en değerli gecenizin kusursuz parçasını oluşturuyor. Ayrıca firma, İstanbul’un merkezi konumlarından biri olan Bakırköy ilçesinde bulunuyor. 5.000 TL’den başlayan düğün orkestrası ve DJ fiyatları ile Topkapı Orkestrası hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Orkestranın Olanakları

En özel gününüze daha da anlam katmak için orkestra deneyimli kadrosuyla sizler için en iyi şekilde hizmet veriyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında uzmanlaşmış olan bu firma birçok hizmeti sizlere sunuyor. Orkestra, sahip olduğu ekipmanlarla gecenize renk katıyor. En özel gecenizi açık alanda gerçekleştirecekseniz, Topkapı Orkestrası tam da size göre fırsatlar sunuyor. Firma, açık havada da performans sergiliyor. Ayrıca, kendisini İstanbul şehri ile sınırlandırmıyor. Şehir dışında hizmet seçeneği de yer alıyor. Böylelikle düğün orkestrası ve DJ arayan herkes Topkapı Orkestrası’nı tercih edebiliyor. Düğününüzün kusursuz olması firma için de oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu yüzden de düğün öncesi planlama toplantısı gerçekleştiriliyor. En özel gecenizin eşsiz güzellikte olmasına katkı sağlanıyor. Bununla sınırlı kalmayan firma, şarkı listesi oluşturma seçeneğini de sizlere sunuyor. Böylece dilediğiniz şekilde eğlenebilme imkanı oluyor. Kalitesinden ödün vermeyen firma, sizlerin istekleri doğrultusunda ilerliyor. Çünkü müşteri memnuniyeti onlar için önemli oluyor.

Topkapı Orkestrası Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Topkapı Orkestrası, en özel gecenizde sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. Davetinizden en az altı hafta öncesine kadar Topkapı Orkestrası ile iletişime geçmeniz öneriliyor. Düğün orkestrası ve DJ için firmanın başlangıç fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Deneyimli ekibiyle en özel gecenizde eksiksiz hizmet sunmayı başarıyor.

Ek Hizmetleri

Ahmet Balkır tarafından kurulan orkestra, ilk günkü kalitesinin çizgisinden çıkmadan hizmet vermeye devam ediyor. En özel geceniz için birçok seçenek sizlere sunuluyor. Davul, perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra seçenekleriyle sizlere ek hizmetler sunuyor. Firma, düğün orkestrası ve DJ alanında, her özel günde en özel biçimde sizlere hizmette bulunuyor. Nişan, söz, düğün, açılışlar, parti, doğum günü ve daha birçok özel günde yanınızda oluyor. “Unutulmaz Anlar Yaratır” sloganıyla kendini tanıtan firma, sizler için değerli olan günde unutulmaz anlar yaratıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’da kurulan firma sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor. Adresi: Yeşilyurt Mah. Sahilyolu Cad. Polat Renaissance Otel Bakırköy, İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listeni oluşturma, barkovizyon ve led ekran hizmetleri yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Davul, perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra hizmetleri yer alıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ile sınırlandırmayan firma, şehir dışında da hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Açık havada performans, dışarıya ekipman kiralama, şehir dışında hizmet ve kendi müzik listeni oluşturma seçenekleri yer alıyor.

 • Topkapı Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Topkapı Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 5000 TL, her şey dahil paket 7500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yeşilyurt Mah. Sahilyolu Cad. Polat Renaissance Otel Bakırköy / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%