Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fidantek Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Fidantek Düğün Salonu

Fidantek Düğün Salonu mutluluğa adım atacak çiftler için özenle seçilmiş imkanlar sunuyor. Gelin ve damat adaylarının düğün salonu seçimi sırasında dikkat edeceği birçok özelliğe sahip. Fidantek Düğün Salonu’nda gelin ve damadın mutluluğuna gölge düşürebilecek her türlü ayrıntı düşünülmüş ve salon tüm bu olumsuzlukları engelleyecek doğrultuda tasarlanmıştır.

Fidantek Düğün Salonu Neden Tercih Edilmeli?

 • Yüksek tavanı ve kolonsuz salonu ile çiftlere ve misafirlerine ferah ve sahneyi her konumdan görebileceği bir ortam sunuyor. Özellikle salon düğünü yapacak çiftlerin salonlarda aradıkları ilk özellik.
 • Kazan’da merkezi konumu ve muhiti ile dikkat çekiyor. Civarında bulunan kuaför gibi imkanlara kolay ulaşımı ile yolda geçen zamanı en aza indiriyor.
 • Etkileyici ışıklandırması, ses sistemi ve müzisyeni ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fidantek Düğün Salonu, çiftlere ve misafirlere kesintisiz eğlence imkanı sağlıyor.
 • Tecrübeli, güler yüzlü, saygılı ve profesyonel ekibi ile misafirleri ve çiftleri memnun etmek için bütün imkanları kullanıyor. Büyük bir düğün salonu olması hizmetin aksayacağını düşündürmesin çünkü Fidantek Düğün Salonu hizmetin aksamaması için özellikle personel sayısına dikkat ediyor.
 • Salon organizasyonu için farklı renk ve aksesuar seçenekleri sunuyor.
 • Fidantek Düğün Salonu, yemekli veya kokteyl hizmeti sunuyor. Menüleri tadabilme ve menü tercihi yapabilme imkanı tanıyor.
 • Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi organizasyonlar yapabiliyor.
 • Misafir memnuniyeti ve geri dönüşü son derece olumlu. Önceden yapılmış düğün sahiplerinin yorumları yeni düğün yapacak çiftleri olumlu etkileyecek ve güven verecektir.
 • Fidantek Düğün Salonu, merkezi konumu, çiftlerin memnuniyeti, sunduğu imkanlar ve kalitesiyle karşılaştırılamayacak kadar uygun fiyat imkanları ve ödeme kolaylığı sunuyor.
 • Kokteyl ve yemekli menülerde yaklaşık 1000 kişiye kadar alabilecek kapasiteye sahip. Kalabalık ailelerin özellikle tercih sebeplerinden de birisi.
Fidantek Düğün Salonu iki kardeşin düğününü birlikte yapmış ve harika karelere imza atmıştır. İki düğün bir arada olmasına rağmen misafirlerden olumlu geri dönüş almış ve misafir memnuniyetini yükseltmiştir. Sadece aynı günde evlenen kardeş gelinleri değil birçok gelin adayının memnuniyetini almıştır. Siz de Kazan ve civarında yaşıyorsanız, aklınızdaki taleplerinizi karşılayacak ve en önemlisi bütçenizi zorlamayacak bir düğün salonu ise kesinlikle Fidantek Düğün Salonu’na göz atmadan karar vermeyin. Sitemiz üzerinden Fidantek Düğün Salonunu inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • SS
  S****

  Fidantekte kültürümüze uygun semazenli hoş bir düğün yaptık.davetlilerimizin ve ailelerimizin hassasiyetlerine anlayışla karsiladilar.bizim için güzel bir program ayarladılar.yemekleri de özel oloarak seçtik.her sey için tesekkürler.

Konum

Atatürk Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:51, 06980 Kazan/Ankara, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%