Tümünü Görmek İçin Tıkla

Güneş 1 Düğün Salonu

5.0 (3 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Güneş 1 Düğün Salonu

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde, kusursuz mekan düzenlemesi, şık salonu, profesyonel ekibi ve cazip fiyatları ile hizmet veren bir mekan, Güneş 1 Düğün Salonu. Güneş 1 Düğün Salonu’nun öne çıkan özelliklerinin başında, cazip fiyatları, geniş, ferah düğün salonu, rahat ulaşım sağlanan konumu ve deneyimli kadrosu gelmektedir. Bu yüzden Güneş 1 Düğün Salonu, sadece düğün, nişan eğlenceleri için değil bayi toplantısı gibi organizasyonlar için de İstanbullularca tercih edilmektedir. Güneş 1 Düğün Salonu organizasyon ve düğün fiyatları için bizimle bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan ücretsiz teklif al butonumuza tıklayarak kampanyalar, indirimler ve uygun düğün paketi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Düğün Coşkusunu Doyasıya Yaşayın

Güneş 1 Düğün Salonu, İstanbul’un Küçükçekmece semtinde bulunuyor. Salon düğünü hayalinizi kusursuz bir organizasyon ile hayata geçirebilmenize olanak sağlayan profesyonel bir mekandır. Mekanın birbirinden avantajlı imkanlara sahip olan düğün paketi alternatifleri ve bütçe dostu düğün fiyatları bulunuyor. Güneş 1 Düğün Salonu, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.  Öyle ki, Güneş 1 Düğün Salonu düğün paketi içerisinde, müzisyen, sanatçı, piyanist, hizmet ekibi, kamera, fotoğrafçı ve albüm hizmetleri yer almaktadır. Mekan ayrıca hayalini kurduğunuz düğün konsepti için de farklı ambiyanslar oluşturabilmek için   fırsat tanımaktadır. Güneş 1 Düğün Salonu, altı yüz kişilik geniş, ferah, havalandırmalı ve şık bir mekan tasarımına sahiptir. Burada düğün organizasyonlarınızı, on katlı pasta ve içecek menüsü olan ikramlıklarla hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca mekanın organizasyon ekibiyle anlaşarak catering hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Hem bu sayede mekanda kutlamanızı yemekli olarak da hayata geçirebilmeniz mümkün olmaktadır. Geniş dans pistine sahip olan Güneş 1 Düğün Salonu dillere destan olacak coşkulu bir salon düğünü için kesinlikle doğru tercih! Güneş 1 Düğün Salonu Düğün Buketi özel fiyatları ve kampanyalar için organizasyon ekibimiz ile bir telefon ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Güneş 1 Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Güneş 1 Düğün Salonu, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan, şık mekanında uygun fiyatları ile profesyonel hizmet sağlayan bir salondur. Güneş 1 Düğün Salonu, birbirinden avantajlı organizasyon ve düğün paketi seçeneklerine sahiptir. Bu anlamda tam anlamıyla bütçe dostudur. Güneş 1 Düğün Salonu’nun kaliteli hizmeti cazip fiyatlara sağlaması, İstanbulluların salon düğünü ve bayi toplantıları için burayı tercih etmesine sebep olmaktadır. Dillere destan olacak salon düğünü organizasyonunu uygun fiyatları bulunan düğün paketi alternatifleri ile bütçenizi sarsmadan düzenlemek, Güneş 1 Düğün Salonu’nda mümkün! Güneş Düğün Salonu’nun Düğün Buketi’ne özel sağladığı avantajlı fiyatları ve düğün paketi olanaklarından faydalanmak için sayfadaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Kusursuz bir Davet ve Organizasyon Mekanı

Güneş 1 Düğün Salonu, İstanbul Küçükçekmece semtinde bulunan, profesyonel hizmeti ve şık mekan dekorasyonu ile göz dolduran bir düğün salonudur. Hem ulaşım kolaylığı hem mekanın olanakları hem de cazip fiyatları sebebiyle İstanbulluların organizasyonları için sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Profesyonelliğini düğün organizasyonlarına yansıtabilen Güneş 1 Düğün Salonu, kına gecesi, nişan, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı gibi etkinliklerin de hayata geçirilebileceği bir mekandır. Mekanda etkinlik, kokteyl, davet ve kutlama organizasyonlarınızı çeşitli ikramlıklar eşliğinde çeşitli konseptlerde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Mekan ayrıca kına paketi, düğün paketi gibi avantajlı organizasyon paketleri sunmaktadır. Güneş 1 Düğün Salonu organizasyon ve düğün fiyatlarını öğrenmek, mekanın Düğün Buketi’ne özel sağladığı avantajlardan faydalanmak için bizimle bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Güneş 1 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Güneş 1 Düğün Salonu, İstanbul Avrupa Yakası’nda Küçükçekmece semtinde bulunmaktadır. Organizasyonunuzu özellikle Avrupa Yakası konumunda hayata geçirmeyi planlıyorsanız, rahat ulaşım imkanı bulunan Güneş 1 Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Güneş 1 Düğün Salonu’na toplu taşıma ve kişisel araçlarınız ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Güneş 1 Düğün Salonu açık adresi ise şöyle: Cennet Mahallesi Alparslan Caddesi Deniz Sokak Numara: 9/A Posta Kodu: 34290 Küçükçekmece / İstanbul  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (3) 5.0

 • GA
  G**** & A****

  Güzel ve şık bir salon hizmeti şahane süslemesi şahane sanki her şey altın kaplama gibi çok şık çok beğendik.

 • MA
  M**** & A****

  Pist çok geniş akrabalarla çok eğlendik. Orkestra çok coşkuluydu ağzınıza sağlık çok ter döktünüz maşallah hiç bu kadar eğlenmemiştik harika bir düğün olddddddddd :)

 • KB
  K**** & B****

  20 Ekim günü kına gecemi burada yaptmıştık çalışanlar ve hizmet mükemmeldi ben nasıl istiyorsam her şey öyle olmuşdu. Emeğinize sağlık ??

Konum

Cennet Mahallesi Alparslan Caddesi Deniz Sokak Numara: 9/A Posta Kodu: 34290 Küçükçekmece / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%