Hayal Düğün Salonları

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Hayal Düğün Salonları

Fikirlerimiz en büyük sermayemiz diyerek çıktığımız bu yolda Hayal Düğün Salonlarının başarısını sizler ile buluşturmak istiyoruz! Organizasyon fikirlerimizi basmakalıp yöntemler ile değil toplantılarımız ve proje çizimlerimizle masaya yatırıyoruz. Sizlerden bize gelen davet talepleri ile de bu fikirler teker teker sahiplerini buluyor. Sonu olmayan bir hayal dünyamızın var olduğunu düşününce kendimizi tekrara düşürmeden sürekli farklı konsept ve renkler deniyoruz. Hatta ve hatta masa kumaşlarımızda bile tekrara düşmüyoruz! Çünkü burası Hayal Düğün Salonları ekibi! Mutlu gecede çiftler mutluluk ve heyecanı bir arada yaşadıkları için gergin hatta tedirgin olabiliyorlar. Ekibimizde bulunan çift danışmanımız tüm gün ve gece sizlerin yanında olacak ve istediğiniz konu hakkında sizlere destek verecek. Sadece düğün günü değil hayatınızın geri kalanına dokunuyoruz!

Hayal Düğün Salonlarında Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Toplamda 1000 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda dilediğiniz gruplarda organizasyon yapabilirsiniz. Gerek personel yeterliliğimiz gerekse de fiziksel yeterliliğimiz sizlerin tüm organizasyonları için yeterli olacaktır.  Özellikle yazın kalabalık davetlerde ihtiyaç duyulan klimalarımız her köşede bulunmakta ve yaz kış fark etmeksizin salonun her köşesinde havalandırmalar bulunmaktadır. Yüksek tavanlı olan salonumuzda kolon bulunmamaktadır. Salon ile ilgili daha detaylı bilgi verecek olursak gelin yolumuzda kırmızı halı döşeli ve köşelerde şamdan mumluklar bulunmaktadır. Siz salonumuza doğru yürümeye başladığınız anda konfeti ve sis gösterileri görsel bir şölen oluşturacaktır.. Siz danslarınızı ederken masalara servis edilecek kuru pasta, meşrubat ve düğün pastası ikramımız da şık masalarda yerini alacak. Yemekli bir düğün tercih ettiyseniz yemeğiniz sırasında orkestramızın mutfağından çıkan soft bir müzikte kulaklarınız pasını silecek! Salonumuzda her etkinlik diğerleri ile koordineli bir şekilde gerçekleştirilecek ve zamanda asla sorun yaşamayacaksınız.

Hayal Düğün Salonları Nerededir? Hayal Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

İzmir’in Buca ilçesinde bulunan salonumuza ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Öncelikle özel aracı ile gelmeyi tercih edecek konuklarımız İzmir Çevreyolu /O-30 üzerinden veya Gökdere caddesi üzerinden konforlu bir yolculuk sonucu salonumuza ulaşabileceksiniz. Adresimiz Şirinyer Mahallesi Menderes Caddesi No:151, Şirinyer, Buca, İzmir. Toplu taşıma tercih edecek konuklarımız ise İzmir’in Alsancak gibi merkez sayılabilecek çeşitli noktalarından kalkan Buca dolmuş/otobüsleri ile tek seferde kolayca ulaşım sağlayacaksınız. Özel aracı ile gelecek olan konuklarınız daha yolda park yeri düşünme endişesine asla kapılmayacaklar! Misafir kapasitemize göre tasarladığımız 50-100 araçlık kapalı otoparkımız sizlere büyük kolaylık sunacaktır. Buca’ya daha yakın semtlerden gelecek konuklarımız için yolculuk süresi haliyle daha da kısalacaktır. Bu nedenle Çeşme- Aydın otobanını tercih ederek mekânımıza kısa sürede varabilirsiniz. Fakat İzmir’in her yerinden bu mutluluğa ulaşmak inanın çok kolay!

Hayranlıkla Misafirlerin Sizlere Bakacağı Bir Düğün İçin Tercihiniz Çok Önemli!

Sizler de elbette en az misafirleriniz kadar düğününüz için çok heyecanlısınız. Ancak düğün gününde yapacağınız her şeyi planlayarak heyecanınızı yenebilir, düğün stresinizi azaltabilirsiniz. Deneyimli bir organizasyon ekibiyle de çalışmanız halinde misafirlerinizin size hayranlıkla bakmaması içten bile değil! Siz yeter ki ne istediğinize karar verin Hayal Düğün Salonları olarak biz sizlerin tüm hayallerini gerçekleştirmek için varız!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Hem sundukları paketler, hem de hizmetleri muhteşemdi. Düğünümüz çok gösterişli ve makul fiyata maloldu, sonsuz teşekkürler…

Konum

Vali Rahmi Bey Mahallesi, Menderes Cd. No:151, 35380 Buca/İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%