Tümünü Görmek İçin Tıkla

Buca Belediyesi Düğün Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Buca Belediyesi Düğün Salonları

Buca Belediyesi Düğün Salonu nişan, kına gecesi, doğum günü partileri gibi çeşitli organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duymaktadır! Buca Belediyesi Düğün Salonları olarak diğer düğün salonlarından en temel farkımız, her şeyi kusursuz şekilde yapmamız! Uzun zamandır sizlere her konuda hizmet veren Buca Belediyesi olarak gün geçtikçe kendimizle birlikte kalitemizi de geliştirmekteyiz. Hayallerinizde ki düğünü, kına gecesini, mezuniyet törenlerini ve çeşitli organizasyonları gerçekleştirmemizi istiyorsanız durmayın, bize gelin!

Buca Belediyesi Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Davetlileriniz salonun manzarasından baktığında İzmir’in o eşsiz manzarasını ayakları altında hissedebilecek. Buca Belediyesi Düğün Salonları olarak biz sizin mutlu olmanızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz! Salonda kullanılan ışıklar ve aydınlatma sistemleri göz yormayacak şekilde sizlerin de onayı üzerine masalarda hazır bir şekilde sizi bekleyecek! Buca Belediyesi Düğün Salonları’nın kapasitesi 500 ila 750 kişilik arasındadır. Buca Belediyesi Düğün Salonları’nın içi geniş ve ferah olup sizlerin seçtiği kokularla mekanınızın atmosferini daima güncelliyoruz.

Buca Belediyesi Düğün Salonu Nerededir? Buca Belediyesi Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Buca Belediyesi Düğün Salonları İzmir’dedir. Düğün salonu merkezde olduğu için, ulaşım da oldukça kolaydır. Düğün salonumuza çeşitli araçları kullanarak gelebileceğinizi biliyor muydunuz? Taksileri ve kendi araçlarınızı kullanabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. 866, 121, 304, 415 ve 70 numaralı otobüsleri kullanarak Buca Belediyesi Düğün Salonu’na gelebilirsiniz. Salonumuzun bulunduğu durakta inerek kısa süre içerisinde mekâna ulaşabilirsiniz. Açık adresimiz için haritalardan faydalanabilirsiniz.

Buca Belediyesi Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Bunun için sizleri düğününüz ve diğer organizasyonlarınızın planlamasını yapmak üzere Buca Belediyesi Düğün Salonları’na bekliyoruz!  
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Töreni
 • Sünnet Töreni
 • Kına Geceleri
 • Doğum Günü
 • Seminerler
 • Özel Toplantılar
 • Kurumsal Toplantıları gibi organizasyonlarınızda sizleri ağırlamaktan dolayı büyük keyif alıyoruz. Buca Belediyesi Düğün Salonları olarak sizlere istediğiniz imkânları ve konseptleri sunabilmek ve gerçekleştirebilmekten oldukça mutluyuz.  Yıllar boyunca sizlerin yanınızdaydık ve öyle olmaya da devam edeceğiz. Bu sebeple tercihlerinizin arasında Buca Belediyesi Düğün Salonları’nı mutlaka bulundurun!
 

Buca Belediyesi Düğün Salonları Her Zaman Sizin Yanınızda!

Buca Belediyesi Düğün Salonları, olarak size standart bir düğün salonlarından daha fazlasını sunuyoruz. Hem de uygun fiyatlara! Salonumuzda gerçekleştireceğiniz düğün fiyatları ve diğer organizasyon fiyatları bütün müşterilerimizin bütçesine hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Buca Belediyesi Düğün Salonları’nın hizmetlerini ve iç mekân dekorunu merak ediyorsanız sayfamızdaki videoları ve video yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Buca Belediyesi Düğün Salonları ile Şaşırmaya Hazır Olun!

Buca Belediyesi Düğün Salonları size alışılmış düğün salonlarından daha farklı konseptler sunarak, sizleri şaşırtıyor! Sizler düğün salonumuza gelerek sadece ufak detaylara karar veriyorsunuz, gerisini biz uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte hallediyoruz. Mutlu olmanızı en az sizin kadar istiyoruz! Sizleri asla yarı yolda bırakmayacağımız konusunda, Buca Belediyesi Düğün Salonları olarak bizlere sonsuz güvenebilirsiniz!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

 • BB
  B****&Berk

  İzmirin nezih ve saygın salonlarından biri olan Buca Belediyesinin Düğün Salonu, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, arzu ettiğiniz bir düğünü sağlayacak bir düğün salonu. Düğün salonu çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

 • CG
  C**** & G****

  Yıllardır aynı kalitede hizmet veren muhteşem bir mekan hizmetlerinden biz de çok memnun kaldık herkese öneririz

Konum

Efeler Mahallesi, Buca Belediyesi Düğün Salonları, Koşuyolu Cad., Buca/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%