Tümünü Görmek İçin Tıkla

Hayalim Kına Organizasyon

0.0 (0 Yorum)

Hakkında

Hayalim Kına Organizasyon

İstanbul Bahçelievler

’de bulunan Hayalim Kına Organizasyon, sunduğu sınırsız hizmetler ile güzel bir kına gecesi davetinin garantisini sunuyor. Gelinler için önemli bir hale gelen kına gecelerini DüğünBuketi.com ile yapılmakta olup, içinde birçok hizmeti bulunduruyor. Hayalim Kına, düğün öncesinde yaşamak isteyeceğiniz eğlenceli bir gece olması için çalışır. Böylece düğün stresini ve yoğunluğunu üzerinizden atacağınız bir akşam yaşamış olursunuz. Siz de sevdikleriniz ile birlikte düğün öncesinde doyasıya eğleneceğiniz bir gün geçirmek istemez misiniz?

Hayalim Kına Organizasyon’da Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

Hayalim Kına Organizasyon bünyesindeki yer alan mekanlarda istekleriniz doğrultusunda sizelere özel davet alanları ayarlanmaktadır. İsteklerinize göre hareket ederek birçok yer sunan Hayalim Kına, mekanlardaki birbirinden cazip özellikleri de beraberinde getiriyor.  Sizin için ayarlanan mekan, büyüklüğüne göre daha fazla özellik barındırabiliyor. Mesela mekanların büyüklüklerine göre değişiklik gösteren; kına merasim alanı veya kına hatırası bölümü bunun içinde yer alıyor. Ayrıca masa ve sandalye düzenlemeleri de yapan Hayalim Kına Organizasyon,  unutulmaz ve eğlenceli bir gece yaşamanızı hedefliyor. Sevdiklerinizle beraber eğlenebileceğiniz güzel bir akşam sizleri bekliyor. Ayrıca Hayalim Kına, aksesuar kiralama seçeneği de bulunmasıyla birlikte ‘’Ne giyeceğim?’’ veya ‘’Ne yapacağım?’’ sorularına yer vermiyor. Ayrıca gelin, damat ve nedimeler için aksesuar hizmeti de veren Hayalim Kına Organizasyon’da, kına paketine göre içerikler değişiklik gösterebiliyor. Hayalim Kına tarafından geline ve yakın arkadaşlarına bindallı verilirken, damata ise kostüm sağlanmaktadır. Ayrıca damata yelek, fes ya da kırmızı örtü gibi aksesuarlar da sağlanabilir. Minimum paket fiyatı 750 ile 1.000 TL arasında değişir.

Hayalim Kına Organizasyon’da Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar Nelerdir?

Hayalim Kına Organizasyon sizlerin doyasıya eğlenebilmesi için birçok özelliği beraberinde getiriyor. Size özel olan ve doyasıya eğleneceğiniz bu gecede bindallı/kaftan, kına mumu gibi birçok hizmeti değerli gelin adaylarına sunuyor. Bunlarla birlikte kına süslemesi, kına tepsisi, kına töreni, kına takımı ve kına müziği gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca Hayalim Kına’nın sağladığı nedime minderleri, kına tepsisi ve kına tahtı içinde bulunduran kına paketleri de bulunmaktadır. Böylece yapacağınız kına gecesi ile ilgili bir alışveriş yapmanıza da gerek kalmadan dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Ayrıca Hayalim Kına Organizasyon tarafından hatıra masası, anı defteri köşesi ve karşılama masaları da dekore ediliyor. İkram olaraksa karşılama esnasında şerbet ve lokum gibi ikramlar yer alıyor. Ayrıca kına gecesi boyunca çerez, atıştırmalıklar ve meşrubat dağıtılıyor. Bununla birlikte kına hediyesi ve kuru kına dağıtımı yapılmaktadır. Ayrıca istek halinde Hayalim Kına tarafından davul show, gelin çıkışı, nostalji şemsiyesi, darısı başına listesi gibi imkanlar sağlanabiliyor. Bunlarla birlikte rengarenk kemerler, kına taçları, mum ve tercih edeceğiniz farklı seçenekler de sunan bir organizasyon firmasıdır. Ayrıca organizasyon sorumlusu gibi kına ritüellerinde yanınızda bulunan iki kostümlü nedimeler sizlere yardımcı olmak için orada bulunacaklardır.

Hayalim Kına Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren bir organizasyon firmasıdır. Hayalim Kına etrafında birçok otobüs durağı olması ile ulaşımı kolay olan bir mekandır. Aynı zamanda Bahçelievler Metro İstasyonu’na araç ile 11 dakika mesafede olan Hayalim Kına Organizasyon ulaşım açısından rahat bir yerdir. Bu sayede dilerseniz araç kullanmadan toplu taşımayla bile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekan ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz; DüğünBuketi.com Organizasyon Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan ‘’Teklif Al’’ butonundan yararlanabilirsiniz. Böylece hem fiyat hem de mekanla ilgili daha fazla bilgi edinme şansına sahip olmuş olursunuz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%