Tümünü Görmek İçin Tıkla

Leon Baby Shower

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Leon Baby Shower

Baby shower partileri anne adaylarının doğumdan önce sevdikleri ile bir araya gelerek heyecanlarını paylaştıkları etkinlikler olarak öne çıkıyor. Bu partiler son yıllarda oldukça talep görüyor. Ve bu talep doğrultusunda oluşan birçok organizasyon şirketi karşımıza çıkıyor. Organizasyon firması seçerken yaşanan tereddüt ve kararsızlık da cabası. Bunların hepsinden bugün DüğünBuketi.com aracılığıyla kurtulacaksınız. Sizlere tavsiye edebileceğimiz Leon Baby Shower’ı incelediğiniz de firmalar arasındaki kararsızlığınızdan ve kötü düşüncelerinizden de büyük oranda kurtulmuş olacaksınız. Diğer organizasyon türlerine göre çok daha fazla emek ve çaba gerektiren baby shower partilerinde Leon Baby'e güvenebilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok anne adayına gelmiş geçmiş en şirin baby shower partilerini düzenleyen Leon ile unutulmaz bir organizasyonun kapılarını aralayabilirsiniz. Leon'da kusursuz bir baby shower partisi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntıları temin edebilirsiniz. Mekan dekorasyonundan baby shower pastasına, sevimli hediyeliklerden servis malzemelerine kadar her ayrıntıyı Leon'a emanet edebilirsiniz.

Kaliteli ve Eğlenceli Organizasyonlar

Leon Baby Shower, anne adaylarına sundukları birbirinden eğlenceli baby shower partisi temalarıyla adından övgüyle söz ettiriyor. Partilerin temaları genelde bebeğin cinsiyetine göre belirleniyor. Leon'un hazırladığı en sevimli temalar doğum heyecanını doruklarda yaşayan anne adayının bu heyecanı sevdikleri ile en eğlenceli şekilde paylaşmasını sağlıyor. Baby shower partilerinde oldukça önemli bir yeri olan mekan süslemelerinde sihirli dokunuşlarla eşsiz ortamlar yaratıyorlar. Yine bu partilerin olmazsa olmazları arasında yer alan baby shower masası dekorasyonunda da Leon Baby'e güvenebilirsiniz. Küçücük bir kutlama ile annelere büyük fayda sağlayan baby shower partisinin ve Leon Baby Shower’ın tercih edilmesinin yegâne sebepleri:
 • En kısa ve gerçekçi anlamıyla baby shower anne adayını maddi ve manevi anlamda desteklemek demek. Özellikle zor bir hamilelik döneminden geçen anne adayları için mutluluk ve maddi sorun yaşayan anne adayları için destek olarak düşünülmeli.
 • Doğum sonrası yorgunluğuna yorgunluk katmamak için anne adayını doğum öncesinde ziyaret ederek moral vermek.
 • Bebeğin eksikleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi almak ve destek olmak. Bir bebeğe sahip olmak nasıl ki tarif edilemeyecek kadar büyük bir mutluluğa sebep oluyorsa, maalesef ki ihtiyaçları da büyük bir gidere sebep oluyor. Baby shower da bu giderlerin davetiler tarafından karşılanmasına katkı sağlıyor.
Leon Baby Shower, ev süslemesi, hastane odası süslemesi gibi kapalı mekanların yanı sıra kır bahçeleri gibi açık alanların da süslemesinde çok başarılı. Leon Baby Shower’ı tercih edenleri memnun etmek için, kutlama sahibinin hayallerini kusursuz bir şekilde yansıtmaya çalışıyor. Tecrübe ve deneyimini de kullanarak küçük dokunuşlar ile anne adaylarının hayallerini taçlandırıyor.

Organizasyon Firması Çalışanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bir organizasyon firmasının çalışanları, güvenilir ve tutarlı tavırlar sergilemeli ki davet sahibine güven verebilsin. Leon Baby Shower ile görüşmenizde sizi en çok rahatlatan konu olacaktır.
 • Samimi, güler yüzlü ve sıcakkanlı olmalı. Bir gelin adayı veya anne adayı asla mutluluğunu paylaşmayacak, somurtkan birisi ile çalışmak istemez. Tam tersi mutluluğuna mutluluk katacak stresini hafifletecek bir çalışan görmek ister etrafında.
 • Temiz, titiz ve özenli bir çalışan olmalı, hiçbir kimse temizlikten yoksun bir firma ile çalışmak istemez özellikle hastane odası süslemesi yapacak firmalar, yeni doğmuş bir bebekle aynı ortamı paylaşacaklarını unutmamalı.
Leon Baby'yi Ankara’da birçok alternatif organizasyon firmaları arasından üst seviyelere taşıyan sebeplerden sadece bir kısmı diyebiliriz. Üstelik Leon Baby Shower ile bu hizmetlere çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Memnun kaldığınızda siz de Leon Baby Shower’ı yakınlarınıza tavsiye edebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • NR
  N**** & R****

  Kızkıza harika bir babyshower partisi oldu çok memnun kaldık :)

Konum

Aydınlar Mahallesi, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%