Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Lilyanın Tasarım Evi Hakkında

Ankara'nın Sincan ilçesinde hizmet veren Lilyanın Tasarım Evi, özel günlerinizdeki organizasyon desteği vererek yanınızda oluyor. Mekanlarda yapacağınız düğünler için anlaşabileceğiniz firma, dekorasyondan başlayarak her türlü ihtiyacınızı gideriyor. Eksiksiz bir düğün organizasyonu için hizmetini paylaşan firmanın başlangıç paket fiyatları 1.500 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Lilyanın Tasarım Evi, Pembe Köşk düğün mekanının organizasyon firması ayağı olarak kapılarını açıyor. Mekan arayışına ekstradan zaman harcamak yerine, kendi mekanında düzenleyebileceğiniz organizasyonlarda da avantajlı fırsatlardan yararlanmanızı sağlıyor. Farklı bir mekanda gerçekleştireceğiniz düğünlerde de yanınızda yer alıyor. Masa ve sandalyelerin dekorasyonundan mekanın genel dizaynına kadar çalışılıyor. Tüm beklentilerinizi karşılayacak profesyonellikte hizmetini sunuyor. Masalara aynı suplalar, dekoratif şamdanlar yerleştiriliyor. Masalar beyaz örtüler seriliyor. Sandalyeler ise istediğiniz renkte tüllerle süsleniyor. Lilyanın Tasarım Evi'nde sadece düğün organizasyonları için değil kına organizasyonu için de destek alabilirsiniz.

Lilyanın Tasarım Evi Düğün Organizasyonu Fiyatları

Fiyatlar başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneğiyle sizlere sunuluyor. Başlangıç paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı 1.500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil full paket hizmetleri tercih ederseniz fiyatları 2.500 TL'den başlıyor. Paket içeriklerine dair detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Lilyanın Tasarım Evi ile düğünden 1 ay önce iletişime geçmeniz öneriliyor. İletişime geçildiği andan itibaren yapılan anlaşma sonrasında düğününüzün gerçekleşeceği mekanla bağlantı kuruluyor. Eğer mekan anlaşmasını Pembe Köşk ile yapmayı düşünürseniz işlemler çok daha kolay ve hızlı şekilde yapılıyor. Masa süsleme ve dekorasyon haricinde DJ, müzik grubu veya orkestra teminini firma sağlıyor. Aynı şekilde fotoğraf ve video çekim ekibi de ayarlanıyor. Mekan giydirme, ses, sahne ve ışık düzenleme hizmetleri de firmanın desteğiyle hallediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tasarım Evi, Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunuyor. Mekanıyla aynı konumda bulunuyor. Firma ile görüşmeye giderseniz, mekanı da görme şansınız oluyor. Otobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla direkt veya aktarmalı seferlerle gidebilirsiniz. Özel araçla gidecekseniz açık adres şöyledir; Çiçek Mahallesi, Çiçektepe Küme Evleri, Sincan / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekan giydirme
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önceden iletişime geçilmelidir.

 • Lilyanın Tasarım Evi Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Lilyanın Tasarım Evi Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • OA
  O**** A****

  Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir firma. Her şey eksiksizdi. Teşekkür ederim.

 • YU
  Y**** U****

  harika bir firma, çok memnun kaldık

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%