Queen Wedding Organizasyon

5.0 (3 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 6.000

Kapasiteler

Hakkında

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Harika bir düğünün habercisi olan kına gecesi için harika bir organizasyon hazırlığı Queen Wedding Organizasyon tarafından yapılıyor. Farklı organizasyon türleri için de kusursuz hizmet veren firma, ihtiyaç duyulan her şeyi temin ediyor. Mekan temininden kına dansı ekibine kadar her detay ayarlanıyor. Ankara Keçiören ilçesindeki firmanın kına organizasyonu fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişiyor. Fiyat bilgisi için DüğünBuketi.com üzerinde yer alan ‘'Fiyat Teklifi Al'’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Queen Wedding, eksiksiz bir hizmet için yanınızda yer alıyor. Kına organizasyonu firması her türlü imkanı sizlere sunuyor. Gelin için bindallı ve kaftan, damat için fes ve yelek bulunduruyor. Kına dans ekibi, davul show, kına tahtı, oryantal dans gösterisi, semazen gösterisi firma tarafından sağlanıyor. Hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, mendil ve diğer detaylarla da uğraşmanıza gerek kalmıyor. Firma tamamını sizler için hazırlıyor. Kına organizasyonu firması ayrıca kına gecesi mekanı ile de hizmet veriyor. Böylece sizleri bir de salon arama derdinden kurtarıyor.

Queen Wedding Kına Organizasyon Fiyatları

Dilediğiniz her hizmeti bulabileceğiniz firmanın kına organizasyonu fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. İstediğiniz hizmetlere göre fiyatları 6.000 TL olabiliyor. Fiyatların farklı olmasında organizasyon günü de etkili oluyor. Nişan, söz, sünnet düğünü, düğün, doğum günü ve diğer özel günlerinizde de kusursuz organizasyon hizmeti sağlayabiliyor. Dilediğiniz günde arzu ettiğiniz hizmete kavuşacağınız firmada erken rezervasyon avantajları bulunuyor.

Ek Hizmetleri

Aradığınız her konsepti bulabileceğiniz Queen Wedding kına organizasyon firması kusursuz ve eğlenceli bir davet hazırlığı sunuyor. Mekan giydirme işlemleri bulunuyor. Hint konsepti, roman konsepti, prenses gelin konsepti gibi çeşitli seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Kına kızları geline uygun şekilde giyiniyor. Ses, sahne ve ışıklandırma hizmeti de yine organizasyon firmasının kaliteli ekipmanları ile sağlanıyor. Kına mekanına henüz karar vermediyseniz firma sizler için bu soruna da çözüm bulunuyor. Keçiören ilçesinde bulunan kına mekanı ile istenen türde hazırlık sağlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan Queen Wedding Organizasyon firmasına toplu taşıma ile ulaşım sağlanıyor. Nuri Pamir Caddesinde bulunan firma M4 metro hattı güzergahında bulunuyor. Otobüs ile ulaşım sağlamak isteyenler ise 421-7, 479 ve 481 numaralı hatları tercih edebiliyor. Adres: Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No:10 Keçiören / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet verilir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Minimum görüşme süresi 3 aydır.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Queen Wedding Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları ne kadardır?

  Queen Wedding Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 6000 TL

 • Queen Wedding Organizasyon kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Queen Wedding Organizasyon kapalı alan kapasitesi 50 - 400 kişiliktir

Yorumlar (3) 5.0

 • İ**** K****

  Çok avantajlı bir firma fiyatlar makul, hizmet kaliteli.

 • HE
  H**** E****

  kız arkadaşlarımla kendi aramızda düzenlediğimiz gecede en büyük destekçimiz queen wedding oldu ve eminim ki tüm arkadaşlarım kendi kına gecesinde de sizleri tercih edecekler, en az benim kadar memnun kaldılar

 • İ****’in K****

  Kına gecem için Queen Wedding ile anlaştım. Hem organizasyon danışmanlığı hizmeti aldım hem de kına gecem için kendi mekanlarını kullandım. Her açıdan memnun kaldım. Büyüleyici bir organizasyon deneyimi oldu benim için. Buradan da tüm ekine tekrar teşekkür etmek istiyorum

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%