Tümünü Görmek İçin Tıkla

Makro Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Makro Fotoğrafçılık Hakkında

Makro Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Düğün fotoğrafçısı, nişan çekimleri, dış çekim, konsept çekim gibi daha birçok türde çekimlerde profesyonel ekibiyle birlikte çalışıyor. İstanbul içine bağlı kalmadan hem şehir içi hem de şehir dışında istediğiniz şehir ve mekanda çekim yapılıyor. 1500 TL’den başlayan cazip paket fiyatları ile çiftlerin bu özel gününde yanlarında oluyor.

Çekim Türleri

Makro fotoğrafçılık, yalnızca düğün için değil düğün öncesinde de nişan çekimi gerçekleştiriyor. Fotoğraf çekimleri stüdyoda yapılabiliyor. Son zamanların trendi ise dış çekimler oluyor. Dış çekim, stüdyo fotoğraflarının dışında daha doğal kareleri yansıtıyor. Çiftlerin isteklerine göre sahil, orman, şehir gibi her mekanda dış çekim gerçekleştirmek mümkün. Fotoğrafçı aynı zamanda konsept ve katalog çekimleri de yapıyor. Stüdyo dekoru konsepte uygun şekilde hazırlanıyor. Klasik çekimlerin dışında fotoğrafçı, trash day ve save the date gibi farklı çekim türlerinde de hizmetlerini sürdürüyor.

Makro Fotoğrafçılık Çekim Fiyatları

Makro Fotoğrafçılık, çekim fiyatları seçtiğiniz pakete ve çekimin yapılacağı şehre göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketlerinde minimum fiyat 1.500 TL, her şey dahil paketlerde ise 2.000 TL civarında. Seçeceğiniz düğün paketine göre fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan form doldurabilirsiniz. Ayrıca DüğünBuketi.com için özel fiyatlardan faydalanmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Makro Fotoğrafçılık, kendini Üsküdar ve İstanbul’un diğer ilçeleri içinde sınırlı tutmuyor. Çiftlere şehir dışında hatta yurt dışında da çekim imkanı tanıyor. Bu süreçte çekimin kolay ve eğlenceli geçmesi için profesyonel bir ekip sizinle birlikte hareket ediyor. Mekan tercihinden, nasıl poz vereceğinize kadar her detayda size destek oluyor. Yaklaşık 6 hafta öncesinden randevu almanız çekiminizin planlanması için yeterli oluyor. Stüdyo, çekilen güzel fotoğrafların elinizde olması için kaliteli albüm hazırlamakla kalmayıp, düğün klibiyle o anları size yeniden yaşatıyor. Üstelik talebiniz doğrultusunda düğününüzün belgeseli bile oluyor. Tüm bu çekim ürünleri 2 hafta içerisinde elinizde oluyor.

Nerededir?

Makro Fotoğrafçılık, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak yer alıyor. Gerek kendi aracınızla gerekse toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Stüdyonun açık adresi şöyle; İzzettin Bey caddesi Ekşioğlu Mehmet sitesi F/Blok No:26 Çamlıca / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün hikayesi ve klibi, konsept çekim gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Stüdyo çekimlerinde veya dış çekimde istenilen konsepte göre dekor hazırlanıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Dış çekim, katalog çekimi, düğün belgeseli ve konsept çekim.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta önceden iletişime geçmek gerekiyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Teslim süresi 2 hafta'dır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve diğer tüm şehirlerde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İstenilen her şehirde çekim yapılabilir.

 • Makro Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Makro Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzzettin Bey caddesi Ekşioğlu Mehmet sitesi F/Blok No:26 Çamlıca/ İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%