Tümünü Görmek İçin Tıkla

Wedding Pera

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Wedding Pera

İstanbul fotoğrafçıları arasında Beyoğlu ilçesinde stüdyosuna yer veren Wedding Pera, ülkenin her noktasındaki çiftlere birlikte çalışma olanağı sunuyor. Düğün fotoğrafçısı olarak çıktığı yolda çiftlerin en özel anlarını ölümsüzleştiren ekip, tanınmış isimlerle çalışmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Televizyon ekranlarından ve sosyal medyadan tanınan Esat Yontunç ve Hande Gülşen’in düğünleri de firma tarafından fotoğraflanmıştır. Standart ve her şey dahil paket dış çekim başlangıç fiyatları ile sınırsız hizmet sunmak için sizleri bekliyorlar.

Çekim Türleri

İsminden de anlaşılacağı gibi doğrudan düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren ve çiftlerin yanında yer alan Wedding Pera, düğününüz için her şeyi düşünüyor. Çekimlerini farklı bir noktaya taşıyacak mekan önerilerinde bulunarak tamamen sizinle ortak noktada buluşmayı temenni ediyorlar. Bu doğrultuda save the date ve trashday çekimlerini kusursuz nitelikte oluşturuyorlar. Bunun yanı sıra düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi çalışmalarıyla da alternatif hazırlıklarda bulunuluyor. Talebinize göre yapılan ve hazırlanan çekimler, hayatınızın her noktasında aynı duygulara tanıklık etmenize zemin hazırlıyor.

Çekim Hizmetleri

Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı çekimlerinde alanında öncelik sahibi olan ve global çapta ismini duyurmuş olan Wedding Pera, ekip olarak düğününüzde sizinle birlikte oluyorlar. Şehir dışı ve yurt dışı hizmetleriyle de sadece İstanbul içerisinde değil dünyanın her noktasındaki çiftlerin düğünlerini unutulmaz kılıyorlar. Vogue Wedding, Elle Wedding, Martha Stewart Weddings ve House Beautiful gibi dünyaca ünlü ve okunan dergilerde çalışmalarıyla yer alan düğün fotoğrafçısı çiftler için doğru bir adres oluyor.

Wedding Pera Beyoğlu Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Düğün sezonunun yoğun olduğunu hesaba kattığınız zaman Wedding Pera ile çalışma şansını kaybetmemek için oldukça erken bir zamanda iletişim kurmanız gerekiyor. Her ne kadar 3 haftalık bir zaman dilimi tanınmış olsa da işinizi şansa bırakmamak adına düğün tarihi belli olduğu gibi Wedding Pera ile gün hakkında plan yapmaya başlayın. Standart paket başlangıç fiyatları 3.000 TL olarak belirlenen düğün fotoğrafçısı, hizmette sınır tanımadan her şeyi tam manasıyla gerçekleştirme vaadinde bulunuyor. Her şey dahil fiyatları ve sizin talepleriniz doğrultusunda belirlenecek bütçe hakkında ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Adres Bilgisi

İstanbul’un her noktasından oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilecek olan düğün fotoğrafçısı Beyoğlu ilçesinde konumlanıyor. Müzelerin olduğu konuma ve Galata Kulesine yakınlığı ile bilinen fotoğrafçının açık adresi: Kılıçali Paşa, Akarsu Ykş. Sok. No:4 D:No:46 Kat:2, 34433 Beyoğlu / İstanbul şeklindedir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış mekan çekimi, orijinal fotoğraf teslimi ve ekip temini hizmetleri yer alıyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Doğal ortamlarda çekim yapılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan çekimi.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  3 hafta sonra teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Dünyanın her noktasına hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün belgeseli çekimleri.

 • Wedding Pera Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Wedding Pera Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kılıçali Paşa, Akarsu Ykş. Sok. No:4 D:No:46 Kat:2, 34433 Beyoğlu / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%