Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mavi Ay Düğün Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Mavi Ay Düğün Salonu

Hayatınızın en özel ve en önemli günlerinde sizlere ev sahipliği yapıyoruz! Düğünüzü ve diğer bütün organizasyonlarınızı mutlu bir şekilde sonlandırmak için Mavi Ay Düğün Salonu görmeden karar vermeyin!

Mavi Ay Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Dekoratif mimarisi, zengin yemekleri ve doyurucu menüleri ile birlikte yaklaşık olarak 750 kişiye ev sahipliği yapan düğün salonumuz sizlere yaşamınızdaki en özel geceyi yaşatmak istiyor! İstanbul'un en profesyonel düğün salonlarından biri olan Mavi Ay Düğün Salonu’nda sizlere akıllarınızdan asla çıkmayacak bir anı yaşatmak istiyoruz! Siz de farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız sizleri Mavi Ay Düğün Salonu’na davet ediyor ve farkımız görmenizi istiyoruz!

Mavi Ay Düğün Salonu Nerededir? Mavi Ay Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul'un merkezi bir bölgesinde bulunan düğün salonumuz İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Pendik bölgesi konumu itibariyle trafik sorunu yaşamayan bir bölge olmasından dolayı kolaylıkla gelebilirsiniz! Çevre illere yakın olması sebebiyle toplu taşıma araçlarını ve kendi özel aracınızı kullanabilirsiniz. Toplu taşıma aracı ile gelmek istiyorsanız 21K, 134K, 14Dk ve 522 numaralı hatları kullanabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu hatlar düğün salonumuzun önünden geçen sayısız hatlardan birkaç tanesidir. Bunun dışında kendi araçlarıyla gelmek isteyen müşterilerimize sürprizimiz var! Salonumuzun ücretsiz otoparkı sayesinde artık sokak sokak park yeri aramak durumunda kalmayacaksınız. Neden Biz? Sektör içerisinde birçok düğün mekanı veya organizasyon firması bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğu ticari amaçla müşteri memnuniyetini göz ardı edebilmekte, taleplerinizi karşılama konusunda yetersiz kalabilmektedir. Düğün esnasında kriz yönetiminden tutunda güvenliğe kadar her konuda sorun yaşamamanız adına Mavi Ay Düğün Salonu’nda sizlere bu hizmetler marka güvencemiz altında verilmektedir. Bizler kalitemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön plana koyarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Mavi Ay Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde çalışmaya devam eden bir düğün salonu olarak en temel amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimiz üzerinde olumlu bir imaj bırakmak!
 • Lansmanlar
 • Açılışlar
 • Kına Geceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Organizasyonları
 • Bayi Toplantıları
 • Asker Eğlenceleri
 • Asker Kutlamaları
 • Baby Shower

Mutluluğunuzu ve Bütçenizi Düşünüyoruz!

Sizlerin mutluluğu dışında aynı zamanda bütçenizi de düşünüyoruz! Alanında bambaşka bir hizmet sunan Mavi Ay Düğün Salonu düğün fiyatları ile sizleri şaşırtacak! Kalitesine rağmen uygun fiyatlarda sizlere hizmet sunan Mavi Ay Düğün Salonu’na gelerek hayatınızı birleştiren imzayı bizim salonumuzda atın! Uzun zamandır içerisinde çalıştığımız sektörde bütün müşterilerimiz bizler için aynı öneme ve değere sahiptir.

Sizlere Destek Olmak İstiyoruz!

Bizler sizlerin bu en önemli gününde yanınızda olarak sizlere destek vermek ve yardımcı olmak istiyoruz! Uygun fiyatlara kaliteli bir düğün salonu arıyorsanız sizleri İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunan düğün salonumuzda davet ediyoruz!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (2) 5.0

 • NN
  N****&Talip

  Salon düğün yapmak için tam ideal bir salon. Her şeyi ile muhteşemdi. Öncelikle tüm çalışanlar ve yöneticilere özel teşekkürler. Her şey istediğimiz gibi oldu ve elimizde yıllarca anlatacak harika bir anımız oldu.

 • BK
  B**** & K****

  Mavi ay düğün salonunu kartal da düğün mekanı aramakttan yorulan çiftlere öneriyorum biz de çok aradık ve sonunda bulduk çok da memnun olduk :)

Konum

Cumhuriyet Mahallesi, SALON MAVİ AY, Akkuş Sokak, Kartal/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%