Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet

5.0 (5 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Düğün Videoları

Hakkında

Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet Hakkında

25 yılı aşkın deneyimi ile, etkinliklerin ve çeşitli organizasyonların belli bir düzen içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayan Nirvana Organizasyon, misafirlerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Nirvana Organizasyon çatısı altında çalışan personellerin tamamı bayan olup deneyimleri ile kusursuz hizmet vermektedirler. 400 metrekareden oluşmuş olan 2 adet alanda organizasyon hizmetini verir. Organizasyon yapacak kişilerin sunmuş olduğu çeşitli kampanyaları ile birlikte sizler de indirim kazanabilirsiniz. Özellikle kasım ayı fırsatı adı altında gerçekleştirilmiş kampanya sayesinde yapacağınız balo ve davet organizasyonlarınız, nişan parti organizasyonlarınız, sünnet düğünü ve mezuniyet partileriniz, çeşitli bayi toplantılarınız ve kurumsal etkinlikleriniz, bebekleriniz için yapacağınız baby shower partileriniz kampanya dahilinde indirimli bir şekilde yapılacaktır.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Nirvana Organizasyon yapacağınız bütün etkinlikler için kapalı alan kapasitesini 100 kişi ile 150 kişi arasında belirlemiştir. Nirvana, Ataşehir çatısı altında gerçekleştireceğiniz yemekli organizasyonlarınızın yemekli kapasitesi yine 100 kişi ile 150 kişi arasında olacaktır. Organizasyonlarını yemekli olarak yapmak istemeyen misafirler için kokteyl kapasitesi belirlenmiştir. Kokteyl kapasitesi de yine aynı şekilde 100 kişiyle 150 kişi arasında olacaktır. Unutulmaması gereken önemli bir husus ise Nirvana Organizasyon Örnek Mahallesi içerisinde herhangi bir otopark kapasitesi olmayacaktır. Organizasyon esnasında konaklamak isteyen misafirler için, konaklama kapasitesi yoktur.

Sunulan İmkanlar Nelerdir?

Nirvana Organizasyon çatısı altında yapacağınız organizasyon ve etkinlikleriniz için dışarıdan istediğiniz fotoğrafçı ve organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Mekanın daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için organizasyon sorumlusu olacaktır. Nirvana Davet Salonu ışık ses ve sahne bakımından yeterli düzeyde olup herhangi bir aksilik yaşamanıza mahal vermeyecektir. Davet ve organizasyon planlamalarınızın sonrasında after party seçenekleri ile de eğlenceniz son gaz devam edecek, gecenin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Yemekli olarak gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda menüyü beğenmez iseniz, mekanımız sizlere menüde değişiklik imkanı sunacak, mağdur olmamanız adına her türlü imkandan faydalanabilmeniz sağlayacaktır.

Uygun Fiyatları, Kaliteli Hizmetleri!

İstanbul'un çok merkezi bir yerinde bulunan Nirvana Organizasyon, etkinliklerini gerçekleştirecek olan kişilere sunmuş olduğu uygun başlangıç fiyatları ile bilinmektedir. Uygun fiyatları ile bilinen Nirvana, yeni bir hayata adım atan çiftler tarafından sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alır. Yeni bir hayata adım atarak gerçekleştireceğiniz nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızda bulacağınız indirimler ve kaliteli hizmetler organizasyonunuzun keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Nirvana Organizasyon yemekli olarak gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda paket başlangıç fiyatını 30 lira ile 50 lira arasında sabitlenmiştir.

Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Mekanın şehir merkezinde yer alması sebebiyle misafirlere ulaşım kolaylığı sağlar. İstanbul, Ataşehir Örnek Mahallesi, Cahar Dudayev Caddesi, Numara 54, Daire:1 adresinde yer alır. Organizasyona katılacak olan misafirler Ataşehir'e ulaşım sağlamak için İstanbul'un geniş metro ağzından faydalanabilirler.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriyor?

Nirvana Organizasyon kaliteli ve eşi olmayan bir mekan, içerisinde aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarınızı konfor ayrıcalığı ile gerçekleştirebilmektedir. Nirvana Davet Salonu içerisinde balo organizasyonlarınız, nişan, parti ve sünnet organizasyonlarınız yapılabilmektedir. Mezuniyet törenleri gerçekleştirecek olan lise ve üniversite öğrencileri de etkinliklerini en güzel şekilde düzenleyebileceklerdir. Evlilik yolunda son adım olan düğün organizasyonlarınız için de Nirvana Davet ve Organizasyonu tercih edebilirsiniz. Balo, nişan, parti, sünnet, mezuniyet ve düğün organizasyonlarınız haricinde çeşitli kurumların bayi toplantıları ve kurumsal etkinliklerini de Nirvana Organizasyon davet salonu içerisinde yapabilirsiniz. Güzel annelerin güzel bebekleri için düzenleyeceği baby shower partileri yapılabilecek organizasyonlar arasında yer alır.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • After party organizasyonu
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Şehir merkezinde yer almaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilebilmektedir.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Anlaşmalı fotoğrafçınız ile çalışmanıza imkan tanımaktalar.

 • Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL

 • Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Nirvana Organizasyon, Balo ve Davet kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir

Yorumlar (5) 5.0

 • Betül

  Yemekli bir nişan organizasyonu gerçekleştirdik. Masa düzeninden sunumlara içeceklerin konulduğu bardaklara kadar çok özenli bir hizmet vardı. Çok memnun kaldık. Kına mı da burada yapmayı düşünüyorum.

 • Gamze

  Kuzenimin nişanı burada oldu. Ambiyans ve sunumlar çok güzeldi. Ailecek çok menun kaldık. Hiç bir isteğimizi geri çevirmediler doyasıya eğlendik. Eğlenceye doyduk diyebiliriz :)

 • Efsun

  100 kişilik yemekli nişan organizasyonu yaptık. Yemekli olmasına rağmen hiç bir karışıklık çıkmadı. Ablam nişanında çok mutluydu. Biz de organizasyon peşinde koşarız diyorduk ama çok profesyonel bir ekip ile anlaşmış olduğumuzu iyice anlamış olduk. Bize fırsat vermeden herşeyi ince ince düşündüler. Bize de tadını çıkarmak kaldı :) Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 • Nergis

  Resmen kıyafetime uygun konsept yarattık. Ekip beni hiç kırmadı en ince isteklerimi bile can kulağıyla dinleyip ilgilendi. Sayenizde nazar boncuğu gibi masmavi bir nişan organizasyonu oldu. Maşallah diyorum sizin özverinize :) ve çok teşekkür ediyorum.

 • Melisa

  Çok eğlenceli bir davet oldu. Gerek müzikler gerek konsept tam istediğimiz gibiydi. Koteyl sunumu harikaydı. Her şey fresh ve tazeydi. Kibar ve güler yüzlü içten hizmetiniz için ayrıca teşekkür ediyorum çok güzel geri dönüşler aldık.

Konum

Örnek Mahallesi, Nirvana Reklam Ajansı Ve Organizasyon, Şehit Cahar Dudayev Caddesi, Ataşehir/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%