Tümünü Görmek İçin Tıkla

Osmanlı Düğün Sarayı

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Osmanlı Düğün Sarayı

Aradığınız her şey Osmanlı Düğün Sarayı'nda. Aileler tanıştı, yemekler yendi, nişan yapıldı ve en sonunda düğün gününüzün tarihi de netleşti. Sevdiğiniz insanla bir ömür boyu aynı yastığa baş koymaya başlayacak ve bunu bütün sevdiklerinize duyuracaksınız. O zaman sıra geldi güzel bir salon tutmaya. Kazan’da veya civar bölgeler de oturuyorsanız, hem sizin talep ettiğiniz hizmeti sunacak hem de çok uygun fiyatlı olacak bir düğün salonu mu arıyorsunuz? Hiç merak etmeyin! Onlarca Kazan düğün salonu arasından en güzellerini sizler için eledik. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Osmanlı Düğün Sarayı sizler için çalışıyor. Klasik ve uygun bir düğün salonu arayan gelin adayları için seçtiğimiz Osmanlı Düğün Sarayı, uygun fiyata eğlenceli ve bol gülücüklü bir düğün yapmanızda size yardımcı oluyor. Maliyetleri bir kenara bırakıp gelin ve damadın mutluluğu, memnuniyeti için çaba harcayan Osmanlı Düğün Sarayı ödeme konusunda da sizlere oldukça yardımcı oluyor. Osmanlı Düğün Sarayı, gelin ve damadın memnuniyetini her koşulda ön planda tutuyor.

Fiyatlandırmaya Hangi Hizmetler Dahil?

Yemekli veya kokteyl alternatifleri, öğlen, akşam, hafta içi, hafta sonu gibi tarih ve saatte seçim yapabiliyorsunuz. Uygun fiyat arayanlar için çok güzel fırsatlar sunan Osmanlı Düğün Sarayı, düğünün yanı sıra nişan, kına sünnet gibi organizasyonlar da yapıyor. Osmanlı Düğün Sarayı yaklaşık 300 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Kına gecesi ve düğünü için kendisini seçenlere ayrıca çok güzel de indirimler uyguluyor. Sıcacık ve güler yüzlü personeliyle düğününüzün mükemmel geçmesi için çaba harcıyor. Fiyatlara, ışıklandırma, ses sistemi, gelin ve damada refakat, otopark hizmeti, müzisyen, organizasyon firmaları ve fotoğrafçılar ile indirimli anlaşma fırsatı, seçime göre yemek veya kokteyl de dahil oluyor. Ayrıca semazen gibi ekstra hizmet talep edenlere de indirimli olarak yardımcı olabiliyor. Siz de Osmanlı Düğün Sarayı’nı gezmeden ve herhangi bir fiyat almadan başka bir yer ile anlaşmayın. Bu güzel mekan sıcacık ve samimi ailesiyle evinizde düğün yapıyormuş hissi verecek. Üstelik evde düğün yapmaktan bile çok daha uygun fiyatlara harika bir salon düğünü yapmış olacaksınız.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • GG
    G****

    müstesna harika bir düğün salonu. Çalışanları çok iyi ve yardımseverler. Düğünüm sayelerinde burada muhteşem oldu. Çok teşekkür ederim.

Konum

Satıkadın Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:18, 06980 Kazan/Ankara, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%