Tümünü Görmek İçin Tıkla

Özer Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Özer Düğün Salonu

Özer Düğün Salonu Pursaklar’da sizleri ağırlamaya devam ediyor! 1996 yılından beri süregelen kaliteli hizmeti ve profesyonel ekibi ile birlikte sizlerin en mutlu anlarını inşa eden Özer Düğün Salonu’nu görmeye davetlisiniz! Nişan ya da kurumsal etkinlik hiçbir fark etmez Özer Düğün Salonu’nda yapılır! Marka geline gelmiş bir mekân olan Özer Düğün Salonu’nun deneyimli organizasyon ekipleri sizi bekliyor! Ankaralıların En Çok Tercih Ettiği Düğün Mekânı: Özer Düğün Salonu Birçok etkinliğe ve organizasyona ev sahipliği yapan Özer Düğün Salonu’nda sizleri en güzel anılarınız bekliyor olacak! Misafirlerinize de sizlere gösterdiği gibi ilgi alaka gösteren Özer Düğün Salonu organizasyon ekipleri en muhteşem geceyi yaşatmak için sizlerden ilham almayı bekliyor! Ankara’nın en çok tercih edilen düğün mekânından birisi olan Özer Düğün Salonu’nda Ankaralı dans ekiplerinin gösterileri eminiz ki hoşunuza gidecek! Konsept düğün ya da organizasyon talep edenlere de yepyeni konseptleriyle hizmet veren Özer Düğün Salonu’nda uygun fiyatlar ise eminiz ki sizi çok şaşırtacak!

Özer Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Var?

Davet ve Resepsiyon Eğlenceler Sünnet Düğünü Evlilik Teklifleri Kutlamalar Partiler Nişan gibi tüm etkinlik Kurumsal Etkinlikler Bayi Toplantıları Seminerler de Özel Düğün Salonu’nda yapılan etkinlik ve organizasyonlar bazılarıdır. Siz de listedekiler haricinde bir etkinlik ve organizasyon yapmak istiyorsanız Özel Düğün Salonu ile hemen iletişime geçin!

AYRICALIKLI HİZMETLER

Özel Düğün Salonu Verilen Hizmetler Orkestra & 2 sanatçı Kamera çekimi & Videokaseti DVD veya Vcd görüntü & 40 Adet Düğün Fotoğrafı Masa sandalye giydirme Havuzlu çay bahçesinde sinevizyon görüntüsü Işık efektleri Renkli Robot ışıklar Sis bulutları Kar efektleri Zincir baloncukları 7 katlı yaş pasta Sınırsız kuru pastaÇiftlere ait fotoğraflı duvar saati hediyesi Hafta sonu düğünlerine özel 9 katlı yaş pastası Albüm hazırlama ve teslimi Gelin damat stüdyo fotoğraflarının çekimi 30x40 fonlu çerçeveli büyük fotoğraf albümü 300 Adet davetiye (Hafta içi düğünlere özel) Tasavvuf düğün taleplerinde tasavvuf müziği, ilahiler, ezgiler, semazen gösterisi ve farksız ney dinletisi imkânı Özer Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Pursaklar’da sizleri en iyi şekilde ağırladığımız Özer Düğün Salonu’nda hizmet kapasitemiz sizlerin yapacağı etkinlik ve organizasyonlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, 800 kişilik bir düğün organizasyonunu rahatlıkla yapabildiğimiz Özer Düğün Salonu’nda kokteyl düzeninde 900 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Bu nedenle, sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz açısından yapacağınız organizasyon hakkında detaylı bilgi vererek kapasiteyi sormanız en doğrusu olacaktır. 1 adet engelli girişi, 1 adet bebek bakım odası ve gelin & damat odalarının bulunduğu Özer Düğün Salonu’nda mescit de sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Özer Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Belediye Caddesi üzerinde bulunan Üçhisar İş Merkez’inde sizleri ağırladığımız Özer Düğün Salonu’na gelmek çok kolay! Pursaklar’a geldikten sonra Belediye Caddesi yönünden sağa döndüğünüz de Üçhisar İş Merkezi’ni göreceksiniz. Numara 14’te bulunan salonumuza gelmek için kendi araçlarınızı tercih edebilirsiniz. 440, - 444, - 484, - 485, - 487-3, - 489-3 numaralı otobüslere de binerek kısa sürede mekânımıza giriş yapabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • IB
    I**** & B****

    Bu düğün salonuna çok düğüne gittim.Pursaklarda bilinen bir mekan.kendi düğünüm de bu salonda oldu.Dans ekibi de temin ettiler.Ankara havaları eşliğinde doyasıya eğlendik.mekanin personelinin tecrübeli olması birçok sorunu önledi.

Konum

PURSAKLAR MAH. BELEDİYE CAD. ÜÇHİSAR İŞ MERKEZİ NO:14 D:50 / PURSAKLAR / ANKARA

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%