Tümünü Görmek İçin Tıkla

Pelin Sarıkaya Photography

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Pelin Sarıkaya Photography Hakkında

İzmir Buca konumunda bulunan bu firma sizlere dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veriyor. Profesyonellik ile hizmet veren fotoğrafçı en güzel gününüzde harika anılar biriktirmenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarda çekim yaparken çiftin doğallığından yararlanarak samimi ve profesyonel bir sonuç elde ediliyor. Pelin Sarıkaya Photography fiyatları yaklaşık olarak 1.500 TL fiyatlarında başlıyor.

Özellikleri

Profesyonel hizmeti ile herkesin beğenisini kazanan Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında farkını ortaya koyuyor. Şehir dışında çekim ve dış mekan çekim hizmeti ile sizleri memnun ediyor. Çekim yaparken doğal ortamlardan yararlanarak kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarıyor ve gelecekte anılarınıza baktığınızda sizlerin yüzlerini gülümsetecek çekimler yapıyor. Pelin Sarıkaya Photography, sürekli yeni akımlara uyarak yenilikçi tarzıyla farkını ortaya koyuyor. Ortaya koyduğu samimi ve kusursuz fotoğraflarla herkesin kalbinde yer ediniyor. Eğer bu fotoğrafçının profesyonelliği ile en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek istiyorsanız burayla dört hafta önceden iletişime geçmelisiniz.

Pelin Sarıkaya Photography Dış Çekim Fiyatları

Kaliteli ve profesyonel hizmetiyle firmanın fiyatları değişkenlik gösteriyor. Fotoğrafçının fiyatları 1.500 civarında ve 2.000 civarında değişkenlik gösterebiliyor. Fakat çekim yaptığınız konsepte göre de değişebiliyor. Firmanın size özel fiyatları öğrenmek isterseniz ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir, ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, kusursuz bir şekilde hizmet verirken dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında sizlere çeşitli imkanlar sunabiliyor. Örneğin çeşitli çekim türleri ile sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, konsept çekim, katalog çekimi, söz çekimi, nişan çekimi, kına çekimi, dış mekan çekimi gibi çeşitli alanlarda hizmet vererek herkesin beğenisini kazanıyor. Genellikle çekim yaparken doğal ortamları, ağaçlık ortamları, deniz kıyısı gibi yerleri tercih ederek en özel günlerinizin fotoğraflarını en samimi ve doğal şekilde sizlere sunuyor. Ayrıca çekim boyunca en doğal anlarınızı da yakalayarak ortaya kusursuz bir görünüm koyuyor. Çekim yaparken sizlerin isteklerini de göz önünde bulunduran Pelin Sarıkaya Photography sizlerin dilediğiniz gibi bir fotoğraf çekim deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veren Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, sizlere hizmet vermek için İzmir Buca’da heyecanla bekliyor. Buraya dilerseniz otobüsle dilerseniz özel araçla gidebilirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler için adres; Vali Rahmi Bey, 35380 Buca / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Deniz kenarında çekim ağaçlık alanda çekim, şehir dışında çekim, dış mekan çekimi hizmeti veriyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Deniz kenarında ve ağaçlık alanda çekim hizmeti var.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet düğünü ve nişan gibi farklı davetlere özel çekimler de gerçekleştiriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 - 3 hafta önce iletişim kurulabilir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta içerisinde albüm teslimi gerçekleşiyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir'de hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Nişan çekimi kına çekimi mevcut.

 • Pelin Sarıkaya Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Pelin Sarıkaya Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Vali Rahmi Bey, 35380 Buca/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%