Tümünü Görmek İçin Tıkla

Selçuk Bilgin Photography

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000,00
Her Şey Dahil 1.500,00

Hakkında

Selçuk Bilgin Photography Hakkında

İstanbul Beşiktaş konumunda yer alan Selçuk Bilgin Photography, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermekte. Ülke geneline hizmet veren bu firma, Selçuk Bilgin Art olarak da biliniyor. Paket fiyatları ise yalnızca 1000 TL’den başlıyor. Bu fırsattan yararlanmak için siz de, Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel indirimler ve fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Çekim Türleri

Selçuk Bilgin Photography, çekmiş olduğu düğün fotoğraflarıyla en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına yola çıkmış gözde bir konumda yer alıyor. Fotoğraf çekimi sürecinde, çalışanların güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle konforlu bir çekim gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kişisel zevk ve arzularınıza göre dizayn edilen albüm, kaliteli düğün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyor. Farklı kategorilerde çekim imkanı sunan Selçuk Bilgin Art, stüdyo çekimi, dış mekan ve şehir dışı çekim gibi olanakları sunuyor. Şehir dışına verilen hizmet portföyü ve olağanüstü fotoğraf çekim ekibiyle çok tercih ediliyor. Konsept çekim ve katalog çekim imkanları da bütün bunlara ilave olarak sunuluyor.

Selçuk Bilgin Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Selçuk Bilgin Art çekim fiyatları paket seçimine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi sizlere sunulan ekonomik paketlerdendir. Bu paketin fiyatları ortalama olarak 1.000 TL’den başlayarak hizmetinize sunuluyor. Diğer bir çekim paketi olan her şey dahil paketinin fiyatı ise, 1.500 TL civarında.

Olanakları

Selçuk Bilgin Photography, düğün esnasında yapılan çekimleri ile gönlünüze taht kuruyor. Farklı tema çekimi, rahat ve huzurlu ortamı sizlere sunulan diğer olanaklar arasında oluyor. Düğün slaytı yaptıracak olanlara, nişan ve nikah slaytlarının yapımında indirimli fiyat uygulaması yapıyor. Sizlere iki farklı paket sunan Selçuk Bilgin Art ekibinin enerjisini albümünüzde hissedeceksiniz. Bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için 3-4 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Bütün çekimlerinizin sizlere teslim süresi ise ortalama olarak 4 hafta gibi kısa bir sürede sizlere veriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Beşiktaş mevkiinde yer alan dış çekim fotoğrafçısına ulaşım birçok toplu taşıma aracı ile sağlanıyor. Otobüs ile 121A, 121B, 36L, 59RS, 622 hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca M2 metrosu B-33, B-46 ve SRY-08 minibüs seferleriyle de ulaşabilirsiniz. Kişisel aracınız ile ulaşım sağlayabilmeniz için açık adres ise şu şekilde: Kardeşler caddesi Koral iş Levent Beşiktaş / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Başlangıç paketine ilave olarak düğün belgeseli ve düğün videosu da bu ekip tarafından çekiliyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Arzu edenler, deniz veya göl kenarında çekim gerçekleştirmekte. Ormanın içinde veya tarihi binalarda da dış çekim yapılabilir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Mezuniyet ve doğum çekimleri burada mevcut.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Yaklaşık olarak 3 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta gibi bir sürede ürün teslimi yapılıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Yalnızca Ankara değil, ülke geneline hizmet verilebilir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Portre çekimi, aile fotoğrafları ve bebek fotoğraf çekimi mevcut.

 • Selçuk Bilgin Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Selçuk Bilgin Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%