Tümünü Görmek İçin Tıkla

Burcu Güler Photography

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Burcu Güler Photography Hakkında

Burcu Güler Photography İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde özel günlerinizi kusursuz kareler ve görüntüler ile taçlandırmaya hazır. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sadece 1.000 TL'den başlayan oldukça uygun fiyatları ile enerjinizi tavana çıkaracak bir çekim vadediyor.

Çekim Türleri

Burcu Güler Fotoğrafçılık, sizlere unutamayacağınız bir dış çekim hizmeti sağlıyor. Bu fotoğrafçı, düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı özenle hazırlıyor. Fakat, bu fotoğrafçının sunduğu hizmetler düğün fotoğrafçılığı ile de sınırlı değil. Düğün fotoğrafçısı özel gün fotoğrafçılığı ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Fotoğrafçı bir anne olmanın tecrübesi ile hamilelik sürecinizi unutulmaz kılmak için çekimler gerçekleştiriyor. Doğum fotoğrafçılığı yapan fotoğrafçı bebeklerinizin dünyaya gözlerini açtığı ilk anları kaydediyor. Doğum fotoğrafları ve doğum filmleri hazırlıyor. Bebek fotoğrafçılığı hizmeti de sunan bu firma, bebeklerinizin masum ifadelerini mükemmel görüntüler ile kaydediyor.

Burcu Güler Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Burcu Güler, her aşamasını incelikle planladığı düğün fotoğraf ve videolarınız için sizlere oldukça uygun fiyat teklifleri sunuyor. Başlangıç fiyatları 1000 TL, her şey dahil fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz çekim türleri ve alınan hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Sorularınız ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Burcu Güler Fotoğrafçılık, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin hayal ettikleri fotoğrafları çekebilmek için sürekli kendisini yeniliyor. Profesyonel ekipmanlar ile birlikte çalışan düğün fotoğrafçısı sizlere farklı dış mekan çekim alternatifleri sunuyor. Çiftler ile anlaşılarak uygun bulunan lokasyonlarda çekimler gerçekleştiriliyor. Çekim sonrası orijinal fotoğraf teslimi 4 hafta sonra yapılıyor. Siz de düğün çekimleriniz konusunda hassas davranıyor ve en profesyonel çekimlerin yapılmasını istiyorsanız Burcu Güler ile anlaşabilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı ile birlikte çalışmak için 2 hafta öncesinden iletişim kurmanız gerekiyor.

Burcu Güler Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Burcu Güler Fotoğrafçılık İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma, taksi ya da özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 129T, 28,28T, 29C, 30A, 36L, 55B, U1 otobüsleri, M2 metro hattı veya D-61,SRY-14, SRY-16 minibüslerini kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Cezayir Caddesi Beşiktaş / İstanbul. Düğün fotoğrafçısı Beşiktaş Turyol İskelesi Karşısında bulunan cadde üzerinde bulunuyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Orijinal fotoğrafların teslimi
 • Dış çekim
 • Doğum çekimi
 • Düğün belgeseli
 • Ekip tedariği
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış çekim mekanlarının genişletilmesi, kullanılan ekipmanların özellikleri ve sağlanan aksesuarların çeşitliliği, her şey dahil pakette en mükemmel hali ile bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Şehir genelinde sunulan hizmetlerde, şehir teması veya daha tarihi temalar ağırlıkta iken, doğada yapılacak çekimler oldukça sade ve şık.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Doğum filmi, doğum çekimi, hamilelik çekimi gibi özellikler size sunulan ilave özelliklerden.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Aşağı yukarı 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul genelinde arzu edilen herhangi bir lokasyonda çekim yapılmakta.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Firmanın konumu ve profesyonel hizmet, bu firmanın ilave özelliklerinden.

 • Burcu Güler Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Burcu Güler Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%