Tümünü Görmek İçin Tıkla

Serenat Düğün Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Serenat Düğün Salonu Hakkında

Sizleri en iyi şekilde ağırlamaya devam ettiğimiz Serenat Düğün Salonu’nda beğeneceğinizi düşündüğümüz yenilikler yaparak kendimizi de yeniledik! En güzel anlarınız için muhteşem bir dekor ve yaratıcı konseptleri hazırlayan organizasyon ekibimiz ise sizlerle taşıyacağı için çok heyecanlı! Yeterli imkânı ve memnuniyeti sağlayacağımız içinse bizler Serenat Düğün Salonu olarak çok mutluyuz!

En Doğru Düğün Mekânı Tercihi Yapmak İçin Serenat Düğün Salonu Gezmeyi Unutmayın !

Yepyeni iç dekoru ve atmosferi ile Serenat Düğün Salonu sizleri bekliyor! Düğün mekânı seçiminizi henüz yapmadıysanız Serenat Düğün Salonu sizler için ideal bir salon olabilir! Gerek kapasitesiyle gerekse de sağladığı hizmetleriyle sizleri anlayan bir ekibe sahip olan Serenat Düğün Salonu’nda hayallerinizi süsleyen o anlar gerçek olacak! Siz de planladığınız tüm detayların gerçek olması için Serenat Düğün Salonu’nu tercih edin, pişman olmayın!

Serenat Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yer Alıyor?

Kına Gecesi Eğlenceler Kutlamalar Partiler Düğün Organizasyonları Nişan Törenleri Evlilik Teklifleri Evlilik Yıl Dönümleri Doğum Günü Kutlamaları Baby Showerlar Asker Eğlenceleri de Serenat Düğün Salonu’nda yapılan etkinlikler arasında sayılabilir. Sizler de Serenat Düğün Salonu’na gelerek hayalini kurduğunuz o muhteşem anlara hemen sahip olabilirsiniz! Serenat Düğün Salonu’nda yapılan tüm etkinlik ve organizasyonlar içinde galeriye bakabilir ve müşterilerin yorumlarını okuyarak hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Serenat Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Serenat Düğün Salonu’nda Kaç Kişi Ağırlanabilir?

Seçkin mekânlardan birisi olan bilinen Serenat Düğün Salonu ’nda yapacağınız tüm etkinliklerde kapasite sorunu yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden 500 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen salonumuzda sizleri de görmek istiyoruz! Engelli girişinden bebek bakım odalarına gelin odasından giyinme odalarına kadar her şeyin ince düşünülüp planlandığı Serenat Düğün Salonu’nda sizleri eminiz ki memnun edeceğiz!

Serenat Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Serenat Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Üsküdar Caddesinde İmamoğlu Kardeşler Apartmanında sizlere her gün hizmet veren Serenat Düğün Salonu İstanbul’a Kartal’da yer alıyor. Sizlere gerek fiyat gerekse de sağladığı ekstra hizmetler ile avantaj sağlayan Serenat Düğün Salonu’na ulaşım da bir o kadar kolay! 133N, 16, 16A, 17 otobüslerine binerek çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Serenat Düğün Salonu’na kendi araçlarınızla da gelebilirsiniz. Sayfadaki haritadan yararlanarak en iyi rotadan kısa sürede mekâna gelmek için haritayı bir kez tıklamanız yeterli!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (2) 5.0

  • BM
    B**** & M****

    Kartal da uygun fiyatlı ve iyi hhizmet alabileceğiniz nadir mekanlardan birisi biz hizmetlerinden çok memnun kaldık hepinize de tvsiye ederiz

  • PO
    P**** & O****

    Beklentilerimiz üstünde bir kına gecesi oldu emeği geçen tüm Serenat Düğün Salonu ekibine çok teşekkür ederiz misafirlerirmiz de çok memnun ayrıldılar her şey çok güzeldi :)

Konum

Üsküdar Caddesi, İmamoğlu Kardeşler Apartmanı, No: 75, Kartal, İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%