Tümünü Görmek İçin Tıkla

Seyirtepe Düğün Sarayı

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Seyirtepe Düğün Sarayı

 Ankara Kızılcahamam’da bulunan Seyirtepe Düğün Sarayı, siz değerli misafirlerine düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet balosu gibi birçok organizasyon ile hizmet  sunuyor. Kimse özel anlarında detaylar ile boğulmak istemez; herkes o anı doyasıya yaşamak ister. Gelecekte o özel andan bahsedilirken hep güzellikler konuşulsun diye ümit eder. Sizlerin dilekleriniz doğrultusunda özel anlarınız için ışıktan dekora, sahne tasarımından ses düzenine, gelin ve damadın düğüne hazırlanma sürecine kadar yanında oluyor. Aynı zamanda düğün müziği ve düğün orkestrası gibi ayrıntılarıyla her alanda sizlere kusursuz hizmet sunuyor. böylelikle sizlere davetin tadını çıkarmak kalıyor.  Kına gecesi organizasyonu, söz ya da nişan organizasyonu, düğün veya sünnet düğünü organizasyonu fark etmiyor. Mekan, yapmak istediğiniz organizasyon ne olursa olsun tüm beklentileri karşılayabiliyor.Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınız için sitemiz üzerinden mekan ile iletişime geçebilirsiniz. Seyirtepe Düğün Sarayı, anlarınıza eşlik etmek için her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor. Bu nedenle sizler ve konuklarınız için eşsiz bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Davetiniz öncesi iletişime geçtiğinizde istekleriniz doğrultusunda birlikte güzel bir program hazırlayabilir. Güler yüzlü personel ve ekip sayesinde içiniz ferah bir şekilde davet gününüzün diğer ayrıntıları ile ilgilenmeye zaman ayırabilirsiniz.

Seyirtepe Düğün Sarayı Nerede?

Ankara’nın Kızılcahamam mevkinde yer alan Seyirtepe Düğün Sarayı, Ankara’nın tüm ilçelerinden ulaşımın rahatlıkla yapılabileceği bir konumda yer almaktadır. İster düğün, ister nişan, ister kına ve tüm diğer organizasyonlarınız için sitemiz üzerinden mekan ile iletişime geçebilirsiniz. Kızılcahamamın tarihi dokusu eşliğinde Seyirtepe Düğün Sarayı'nın güler yüzlü,profesyonel hizmeti ile güzel bir davet geçireceğinize eminiz. böylece Kızılcahamam sokaklarında dilediğiniz gibi dış çekiminizi de yapabilir, stresten uzak bir planlama ile her şeyin dört dörtlük geçmesinin keyfini çıkartabilirsiniz.  Seyirtepe Düğün Sarayı’nın konumu ise: Karşıyaka Mahallesi, Buhara Caddesi no:21 Kızılcahamam /Ankara

Seyirtepe Düğün Sarayı Organizasyon Fiyatları

Seyirtepe Düğün Sarayı nişan, düğün, kına, sünnet düğünü ya da mezuniyet gibi tüm organizasyonlarda arzu ettiğiniz konsepte ve belirttiğiniz kapasite sayısına göre hizmet verebiliyor. Sitemiz üzerinden mekan ile iletişime geçebilir, davetinizin konsepti doğrultusunda fiyat teklifi alabilrsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • SY
    S**** & Y****

    Düğünümüz yemekli ve oldukça kalabalık olmasına rağmen tek bir sorunla bile karşılaşmadık. Salon geniş, hizmet yetkilileri oldukça deneyimli. Biz çok memnun kaldık, herkese de tavsiye ederiz.

Konum

Karşıyaka mahallesi Buhara caddesi no:21 Kızılcahamam Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%